0 oy
963 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Instgramda bi kız var 2kere bebeğini kaybetti şimdi yine hamileydi ve gecen dogum yaptı cok sevinmişti biz takipçisi olarak bizde cok sevindik ve bebek hizli nefes alio diy3 küveze girmişti ve bugun stori atmiski bebegim öldü diye Allahim tepemden kaynar su döküldü rabbim ona sabrın en büyüğünü versin takipçisi olarak bizler cok üzüldük o şuanda ne durumdadır 3tane evladını kaybetti rabbim kimseyi evladiyla sınamasın cok zor yaşayan bilir rabbim yasatmasin

12 Cevaplar

0 oy
(1,142 puan) tarafından
Aynen bende çok üzüldüm ona akşam bir arkadaşta paylaşmıştı bırda. Rabbim hayırlısıyla kimsenin kucagını boş bırakmasın.
(7,167 puan) tarafından
Kim ki ?
(1,142 puan) tarafından
Zekiye kaya
(205 puan) tarafından
Zekiye diye biri
tarafından
Baktım bırşey görmedım bebekle ilgili
(7,167 puan) tarafından
Bende baktım durum paylaşmış çok ağır bir imtihan şimdi yine hamile kalsa canı burnunda olacak yine mi ölecek korkusu olacak . Kıyafetlerini her şeyini hazırlamış çok üzücü rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(119,016 puan) tarafından
Rabbim sabir versin
(205 puan) tarafından
Sabrın en büyüğünü versin
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Kim canım instagram da? Bakmak istedim. Allah sabır versin inşallah ya :(
(205 puan) tarafından
Zekiyekaya35 canim
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Göremedim story sini Instagram kullanmıyorum çünkü. Rabbim sabır versin inşallah :(( sefaatcileri olacak o melekler.allahim kimseyi evladimla sinama ya rabbim
(205 puan) tarafından
Aminn Aminn insallah dusmanimizi bile evladiyla sınamasın
0 oy
tarafından
Rabbim hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın 
(205 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Aminn canimmm 
0 oy
(24 puan) tarafından
Bnde takip ediyordm cok uzuldum haftamiz ayni kadin hep mecbur yatti cok sknti cekti cok uzuldum cok dikkat etmisti ama nasip olmadi ya kim.bilir ne kadar kotu simdi Allah yardimcisi olsun
(205 puan) tarafından
Demi aynen öyle yatti annesi gül gibi bakti yerinden kalkmadı hic demekki yicek ekmekleri yok biz bile kotu olduysak tanımadığımız halde kim bilir o şuanda nasil cok kotu bisi ya
(24 puan) tarafından
Kadin cok dikkat etti ya son gunler alisveris bile yapiyordu cok cok zor ya o kadar ilaclar kullandi ayagi kalkmiyordu bile bu sefer olck sandm ama cok uzulldum cok zor
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Rabbım sabır versin inşallah çok üzüldüm rabbim Bi daha yaşatmasın hem ona hem hepimize çok kötü zor bir şey Allahım korusun evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah ❣ ❣ 
(205 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm storılerini her açtığımda inşallah birşey olmamıştır diye açıyorum allah yardımcısı olsun rabbim peygamber sabrı versin
0 oy
(833 puan) tarafından
3 ncu degil canim 2 ncii bebek bu
(5,134 puan) tarafından
Bundan oncede 2 tane kaybı vardı
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yaaa gerçekten çok üzüldüm hiç ayağa kalkmadan hamilelik geçirdi Allah'ım sabır versin 
(205 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(138 puan) tarafından
4. Değil miydi ya ben mi yanlış hatırlıyorum. Rabbim sabır versin üzüldüm gerçekten hepsini de normal doğum yapıyor. 
(205 puan) tarafından
Yok kuzum bundan once 2kaybi vardi bunla beraber 3

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 278 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 819 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 595 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 407 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...