0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Merhaba bu biberon seti yeni dogan bebek icin iyimi acsba kullanan varmi memunmu

image 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Chicco 250ml egimli baslik olani kullaniyorum dogdugundan beri 16 aylik oglum cok memnunum
(96 puan) tarafından
Egilimli basligi merak ediyordum bende kullanislimidir diye.. eventin anne memesine gore var ucu bununda oylemidir acaba..
tarafından
Kullanisli membunum avent  onu görmedim
(96 puan) tarafından
Tamam cokk tesekkur ederimmm...
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Çooookkk memnunum ya harika bi biberon. Ben eve ve hanimish mi ne eczaneden aldıklarım vardı çöp oldu. 
(96 puan) tarafından
Avent setiyle kararsiz kaldim
(2,589 puan) tarafından
Avent emzikleri var bende kızım onu tuttu bi. Güzel o marka da biberonunu bilmiyorum ama chicco biberon şekil olarak da kullanışlı
(96 puan) tarafından
Cokk tesekkurler oneriniz icinn...
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eğik başlı olanı kullanıyorum canım ama avent e göre deliği bı tik geniş ilk onu almistim.birde su vermek için avent aldım ama kızım mamayı aventte içmeye başladı bunda da su içiyor 
(96 puan) tarafından
anladm cnm egik basli daha cok ise yariyor yani .. yenidogana gore uygundur dimi deligi
(7,441 puan) tarafından
Değil işte canim deliği fazla akması meme reddine yol açabilir mama süt vermek için avent ve lansinoh daha uygun
(96 puan) tarafından
Anladim cok tesekkur ederim
0 oy
(2,633 puan) tarafından
eğik başlığı kullaniyorum ve asiri memnunjm. 10 Aylik oglum kendisi tutup içiyor mamayı. Tutup kavraması da kolay oluyor 
(96 puan) tarafından
Emziginin ucu cok acik degil  dimi icerken bazen ters gidiyo cok gelip ole durum oldumu hic  acaba
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben memnun değilim avent aldım ondan çok memnunum bunuda suluk için almıştım ucu hep içine kaçıyor sürekli ağzından çıkarıp üçünü düzeltiyorum
(96 puan) tarafından
anladim tesekkur ederimm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
0 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 340 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,248 cevap