0 oy
1,535 göst.
Diğer kategorisinde (2,591 puan) tarafından
Kızlar gecen post acmıstım duruyo hala. Eşim arkadaşının eşine  nasıl bu kadar yaklaşır ayagına terligini giydirir. Kadınıncocugu kucagındaydı ama eşi yapmadı benim kocam yaptı. Kadının o yılışık tavırları Allahım gözümün önünden gitmiyor kabul etmiyorum böyle bişeyi bu samimiyet değil bu edepsizlik 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Eski postlarını okudum şimdi de allah yardımcın olsun.  Senin kocanın ağzına ağzına fırın kuregiyle vurmak lazım .  O kadınla da bir daha gorusmeyin ya işi pişirecekler ya da pişirmiş gibi bir hâlleri var diyim ben sana .
(1,358 puan) tarafından
Seni admine azoya herkese bildiricem resmen satasmak icin giriyosun bu uygulamaya
(2,591 puan) tarafından
Kızlar noluyo bana yardım edin tartısmayın lütfen
(12,773 puan) tarafından
Gökçen ark yorunlarina cvb yazma hic
teker tombalak her yorumda uyarı geliyo az daha illmli tartışma çıkmayacak yorumlarda bulun özelin  kapalı yaşamadık yoksa yorumların kaldırmak zoruda kaliyoriz
(2,550 puan) tarafından
Azamelia anlamadım ?
(377 puan) tarafından
Kiz bu senin oglunmu ne tatliss yaaa sifatini.yedimm :))
-Reklam-
0 oy
(48,362 puan) tarafından
esi de mi bişey demedi
(2,591 puan) tarafından
Hayır demedi
0 oy
(271 puan) tarafından
Yuh yani eşi nasıl tepki verdi yani çok saçma bence 
(2,591 puan) tarafından
2 gündür konuşmuyorum dün aksam yanaştı Aşkım felan diyor ama ben suratına bakmıyorum dogru düzgün bi acıklama yapmadı bu kadının 2. Evliliği bu arada
(271 puan) tarafından
Ben h iyi şeyler sezmedim eski postlarını okudum sadece kadın değil eşinin davranışları da hoş değil canım
(2,591 puan) tarafından
Zaten en cok sorun eşimde
0 oy
(377 puan) tarafından
Valla kusura bakmada sen cok sessz kalmssin ben o adamin varya agzna ederdimmm yemn edrmm hayrdr sen yaa kime ne gydryosn. Karisimi nedir ne bu ilgi alaka o terligi agzna sokardm onun valla. Bu konularda o kdar sertm ki esimde bilir dellenyorm hc haz etmyorm. Sakin kalamadgm tek konu. 
(2,591 puan) tarafından
Çok cekindim bunlarla biz tatile de gittik aklımın ucundan geçmeyen şeyler inanamıyorum
(377 puan) tarafından
Cok ilginc ne blm ya senn sessz kalman ap ayri bi degisk neden susyosn neyden cekinyosn eger bi kadin bseyleri hssedyosa baana gore dogruluk payi vardir kendimden pay bicyorm bseeyi sezdigim an mutlaka dogruluk payi olyor. Hsler yanilmaz. O an kendni bi tuaf hsseder insan ztn bi icten ice karincalanma olur anlaki gerckten ortada sacma ***** bsey oluyor yani tepkini goster
(377 puan) tarafından
Cekincek hcte bsey yok cok duyuyorz cnm bu tur seyleri o kdr varki boyle seyler kmi komsusunn karisina kocasna goz dker yok kacarlar yok aldatrlar bunlar olan seyler helede su devirde. Arkdslik dostluk bes para etmez kmseye guvenme derim. Benm tek bi komsum bile yok kmseyede zerre guvenmem. Benm kizm ve esim bnm icin degerliyse kmseylede paylasmam ayni ortami kusura bakmasnlar. Tatilede gdiceksek esimle tek gderm kmseye guvenmem milletin ici seytanlkk.kayniyor
(2,591 puan) tarafından
Bundan sonra aklımı başıma aldım zaten canım cok sessiz kaldım haklısın
(377 puan) tarafından
Bncede
0 oy
tarafından
Önceki postlarına baktım da eşin neden bu kadına bu kdr yakın davranıyor hiç anlamıyorum ona bunun nedenini kızmadan güzel bi dille sor bakalım ne diyecek
(2,591 puan) tarafından
Hiç bi acıklama yapmadı
tarafından
Allah allah tek kelime etmedi mi
(2,591 puan) tarafından
Geri kafalı olma dedi bide mesaj attım ilk gün kızgın surat emojisi atmıştı 2 gündür hiç konuşmuyoruz gece geliyo sabah işe cıkıyo benim telimde de engelli
tarafından
Bence bi konuşmayı dene yine
(2,591 puan) tarafından
Dün gece konustuk canım annem de konustu amacım kötü degildi dedi onlar aile dostumuz ben şey miyim bakiyim dedi annem de bi ton şey dedi ona bakalım izleyip görücem
0 oy
(758 puan) tarafından
Allahım sen bu erkeklere akıl fikir ver yaaa Rabbimmmm

Ya ben senin yerinde olsam o an patlatırdım cıngarı bu nasıl bişey yaa senin gözünün önünde 
(2,591 puan) tarafından
Çekindim canım ben 23 yaşındayım onlar 30 35 arası bide düşünmeden bişi yapmiym dedim ama keske egilince bi laf soksaydım
(758 puan) tarafından
Orada çekinecek en son kişisin canım ama sen bilirsin tabi
0 oy
(21 puan) tarafından
Nasıl yani eşiniz arkadaşının eşinin ayağına terlik mı giydirdi
(2,591 puan) tarafından
Cocugu kucagında diye ama kocası da oradaydı o bişi yapmadı eşim eğildi cıldırıcam yaaa hala kocası da gavat
0 oy
tarafından
Normalde su yaptığına bisey demem eşi maldır ama kocan vicdanlidir yardim etmek  istemiştir derim ammaaa bir onceki postunu gördüm bunlarda bir iş olabilir.Aman dikkat et canm aman.Yani normal gelmedi bana.
(2,591 puan) tarafından
Bana da iste düşün düşün artık herkeste normal degil diyor bi ben anormal düşünmüyorum. Aile ile komple görüşmeyi kesicez bende izleyip görücem
0 oy
(359 puan) tarafından
Belki o an yapmam ama ağzına s.çarım yani. Onlara saçma bike gelse kadınsın sen görüşmelerini istemeyebilirsin 
(2,591 puan) tarafından
O saatten sonra istemiyorum artık eşimde tamam dedi izleyip görücem
0 oy
tarafından
O aileden hatta o kadından eşini uzak tut elin hep eşinin üstünde avradın kocası yapmıyorsa senin ş.erefsize ne oluyormuş orda terliği alacaktın iki tane çarpacaktın öyle yapamıyorsan eve gelince yapacaktın Allahbyardimcin olsun canım 
(2,591 puan) tarafından
Agzına ettim dün gece aile ile komple görüşmeyi kesicem dedi amacım kötü degildi dedi ama ben yine izleyip görücem annem dün onunla konuştu yaptıgını yanlış oldugunu söyledi
tarafından
Ha duvara konuşursunuz ha eşine yanlış anlamada kuzum yaptığının yanlış olduğunu eş.ek gibi biliyor m.al değil senin sinirleniceğini de yaptığına bin pişman et bence
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Kabul etmiyorsan bunu o an soyleyecektin maalesef sonradan ah vah etmek bir ise yaramiyor
(2,591 puan) tarafından
Ben o an şoka girdim ayrıca acaba kıskançlık mı yapıyorum diye düşündüm ama 2 gündür konuşmuyorum onunla dün gece de annemle konuştum amacım kötü degildi felan dedi
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah
(2,591 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(351 puan) tarafından
Eşin bütün insanlara karşı çok nazik saf biri sanırım deil mi
(2,591 puan) tarafından
İnsanlara karşı yardımsever vicdanlı ama bu kadarı abartı
0 oy
tarafından
Ayy daha neler göreceğim eşin bişey demedi mi 
(2,591 puan) tarafından
Ben ******** miyim arkadasımın karısına bakiyim içimde kötü niyet yoktu dedi
0 oy
(580 puan) tarafından
esinle konus kulagina ne dedin diye evde ysninda ben varken  kadinin kulagina fisildiyon hayirdir 

cvp karsisinda sende de ayni tepki ben verseydim senin zoruna gitmzmiydi
(2,591 puan) tarafından
Dün konustuk bunları annemi aradım annem bi ton konuştu onunla eşim de artık aile ile görüşmem gerekirse eşim için dedi amacım kötü degildi dedi ama ben yine tepkiliyim
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Esinin telefonunu incele canım uyuduğu zaman. 
(2,591 puan) tarafından
Hiç bişi yok canım hatta kadının nosu bile yok konusunca benden konusur sohbet amaçlı bende nosu var
(1,073 puan) tarafından
Numarasını sil ve engele canım
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım önceki yorumlarınada baktım da eğildiği an arkadan bir tane vururum yapışır yere ne demek eğilip terlik giydirmek kulağa bişeyler söylemek o an tepki veririm yani 
(2,591 puan) tarafından
Kuzum hani aile dostu samimiydik ya dondum kaldım ne diyebilirdim ki
(3,823 puan) tarafından
Bundan sonra donma canım senden yüz bulur kadın sessiz kalırsan
(2,591 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
tarafından
O terliği yediririm ona karininda çenedini ayırır koyarım kenara böyle şeylere zerre tahammülüm yok
(2,591 puan) tarafından
Dün gece yine kavga cıkardım annemi aradım annem agzına etti özür diledi felan
0 oy
(118,971 puan) tarafından
O kadinin kocasi nasi hic bisi yapmaz demez o an
(2,591 puan) tarafından
Gavaatt ondan
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Gecen ki postun basligi ne cnm ben bulamadim terlik giydirmesi cok sqcma gonlu var gvi sanki hemen konusnacik acik bu ne boyle cilvesleme nekadar rahatlik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 568 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
9 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 785 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,312 puan) tarafından soruldu

377,006 soru

11,282,956 cevap

34,686 kullanıcı

...