0 oy
1,353 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Geçen 1 post açmıstım. Kocam bı kadınla konuşuyor ve bn yakaladım dıye. Bı oncekı postuma bakarsanız anlarsınız herseyı. Neyse bn kızım ıcın 1 sans verecek tım ama bıraz surunsun dedım. 3 gun burnundan getırdım. Bu gece yıne geldı ayaklarımın altını optu bn köpeğim özür dılerım dedı. Bnde yıne ıttım kalktım kendımı kesecem dedı bnde umrumda degılsın öl ***** dedım. Gıttı mutfaktan bıcak aldı getırdı bana verdı al al al dedı. Bnde alırsam sana saplarım dedım. Bn öyle deyıp bıcagı almayınca bı baktım al benı kes al benı kes dıye dıye koluna vurmaya başladı bıcagı. Kolunda 3 tane derın kesık oldu. Kanlar akmaya basladı. Bn cıktım bıdaha gerı bakmaya geldım kan gelıyordu hala. Bana dedı al cocugu kapıyı kapat cık dedı. Kendıne daha cok zarar verecektı. Bnde olmaz dedım mutfagı kılıtledım baska bıcak almasın dıye. Bn o zaman ölmeye gıdıyorum dedı arabanın anahtarını aldı ve cıkmaya calıstı kapıyı kılıtleyıp onunda anahtarını aldım. Sonra sıgara yaktı bnde kızı uyuttum. Geldi yanıma uzandı gelebilir mıyım dedı. Gel dedım.  Gel dememle sarıldı optu kokladı. Asla bı daha olmuycak dedı. Bnde nunaran degısecek dedım. Bır daha sahıt olursam bıter dedım. Söz verdı ıkımızde agladık. Yanı son 1 şans vermıs oldum. Ama sadece kızımın hatırı için. 1 yasında kızım. 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi olmua demek istemem ama hak etti iyi olmuş umarım birdaha yapmaz 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,143 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 605 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (343 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...