0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (813 puan) tarafından
Kızlar bu aralar maddi olarak iyi değilim sıkıntı çekiyoruz bugün komşular konuşurken duydum hayli püskülleri varya ondan yapıyorlarmış eşime dedim hiç değilse 1 aylığına bende yapayım zaten hamileyim daha fazlasını yapamam ekmek paramız çıkar 1 ay böyle idare edersek durumumuza çok faydası olacak ama kesinlikle izin vermiyor yapma diyor  evde  akşama kadar oturacağıma yaparım elimize biraz harçlık geçer diye düşünüyorum sizce dinlemeyip yapsam mı gerçekten ihtiyacım olmasa yapmazdım ama ihtiyacımız var mecburum  para yok diye ihtiyaçlarımı biye söyleyemiyorum ona dinlemezesem aramızda bozulacak ve biliyorum o paraya asla dokunmayacak ne yapsam bilemedim bana fikir verin

8 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşin gurur yapmış belli ki ben olsam yapmazdım. Aranız bozulmasın 
(813 puan) tarafından
Ya zaten çok uğraşıyorum bozulmasın diye ama onunda beni anlamasını bekliyorum ama anlamıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esinin istemediği biseyi yapma Canm 
(813 puan) tarafından
Çok kararsızım bir yandan çok ihtiyacım var diğer yandan evimin huzuru kalmıycak
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Eşinin rızası belli ki yok . Bence yapma aranız bozulmasın.  Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa eşinin huyuna gitmeye çalış bakalım belki müsade eder ama gönlü yoksa hiç yapma  boşver 
(2,550 puan) tarafından
Yok be ne üzülmesi güler geçerim hele ki onu mu kafaya takicam  :)
(2,550 puan) tarafından
Beyzanur inşallah atlatirsiniz bu gunleri
(813 puan) tarafından
Saol Canım Allah razı olsun
(671 puan) tarafından
Teker tombalak bende şaşırdım tam yorum yaptım gizlendi senin kimseyi incittiğini görmedim gerçekten hayret bişeyler yani
(2,550 puan) tarafından
Yonca teşekkür ederim böyle düşünmen beni mutlu etti . Insanları kendi yerime koyup dertlerine kendi derdim gibi sinirlenip o şekilde yorum yaptığım için tepki alıyorum sanırım.  Adam kendini kesmiş yarın bigün kendisinr bunu yapan sana çocuğuna birşey yapmaz mı allah için söyle sanki ben yanlış bisey söyledim gibi felaket tellalı ilan edildim.  Aman boşver ben kendime tellâl degil realist diyorum ☺️
0 oy
(270 puan) tarafından
Bence rızası yoksa yapma.Belki gururuna dokunacak.Kendini kötü hissedecek.Aranız bozulmasın.
(813 puan) tarafından
Diretmek istemiyorum şuan söylemem bile kötü hissettirdi
0 oy
(449 puan) tarafından
Kaç aylık hamilesin cnm son haftalarda değilsen yap bence kocanı ikna et tabi

En kötü harçlık olur bebeğine birşeyler alırsın. Bu dönemde geçim zor .fırsatları degerlendir bence 
(813 puan) tarafından
30. Haftamdayım canım 1 tanede kızım var ama ikna edemedim
(449 puan) tarafından
Hayırlısı cnm.esinle aran iyi olsun da.pars kazanılır önmli olan evdeki huzur
0 oy
(549 puan) tarafından
Evde yapıcksan dmı

Esımde sen hamilesin dıe yorulmanı istemiyordur cnn
(813 puan) tarafından
30. Haftamdayım bi tanıdı kızım var sen kendine ve kızıma bak yeter diyor
(549 puan) tarafından
Öyle dusunen adama da destek olunur gercekten. Sn agırlascksın cnm bol bol uyu dinlen
(813 puan) tarafından
Ya gerçekten destek olmayı hakeden bir insan ama istemiyor dinleyeceğim onu çünkü kabul etmemesinde kötü bir niyet yok
(549 puan) tarafından
Bncede canım
0 oy
tarafından
Yahu neden istemio?Gururuna dokunacak yazmislar.Bunun gururu mu olur.Durumunuz iyi deilse calisirsin bile.Bizin kocalarimiz gurursuzmu?Kendimi bildim bileli calisiorm mis gibide kazanioz yioz gezioz neden zorlanalim?Calismasam bizde rezil oluruz akıl var mantik var.Vallahi esin neden istemio onunla bi konus kararini ona gore ver beyfendinin ne zoruna gidiomus bi ogren
(813 puan) tarafından
30 haftalık hamileyim ve riskli bir gebelik bir kızım var ona koşup yoruluyorsun zaten diyor kendine ve kızıma bak yeter diyor
tarafından
E canm postunda bunu belirttinmi?Calisma ozman bebeginden önemli deil
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Esini dinle tabiiki.. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 418 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mutlulukk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
0 oy
7 cevap 104 göst.
0 oy
14 cevap 386 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Meryem Hicran (2,241 puan) tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,857 cevap

34,729 kullanıcı

...