0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim eşim kpss ye çalışıyor bende o sıkılmasın diye onunla beraber çalışıyorum bu arada Sadece ortaokulu bitirdim neyse eşimle test çözüyorduk beraber 10 soru çıktıysa 8ini ben bildim 2sini eşim bu arada sallamadım mantıklı geleni söylüyordum sonra eşim şaşırdı ve beni test etti bissuru hepisini de buldum kuckken öğretmenlerim aileme okutmazsaniz şikayet ederiz derlerdi de babam çok istemesine rağmen ben okumadım simdi ben bildiğimi icin sanki eşim çalışmaktan soğudu siz olsanız onunla devam eder miydiniz yoksa onu yalnız mi birakirdiniz

8 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Devam et bilgilerini paylaş eşinle ikiniz çalışın iste
(468 puan) tarafından
Ama o soğur çalışmaz diye de endiseliyim
(4,289 puan) tarafından
Yok canim sende gir sınava çalışın beraber niye soğusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimçalısmazsa ben calısırdım:)) 
(468 puan) tarafından
Keske onun  yerine sınava girebilseydim:))
tarafından
Acıkogretm sınavlarına gır sende kuzum. O kpss calssn sen ackogretıme calıs. Bakarsn sonra kpss calısırken bulursun kendını
(468 puan) tarafından
Sence uğraşsam yaparmiyim
tarafından
Yapar mıyım ne demek. Emek olmadan yemek olmaz kuzum. Emek verdgın her sey karsılıgını verır. Ha olduda yapamadın ama sana kattıkları olacak ogrendıklerın yanına kar kalacak. Çok afedersın ama ne mallar yapıyor acıkogretmden okumak zor degıl kaldı kı sen bu azımle kpss bıle yaparsın ılerde
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Senden ve bilmenden rahatsiz olyosa birak tek calissin bnce..senden yardim isterse kendi gelsin..
(468 puan) tarafından
Yok ya iki soru bildin diye hemen havalanma faln diyo dedim aceba soğudu mu
(3,901 puan) tarafından
Icten ice azcik kiskanmistir:) buarda ben de matematik öğretmeniyim ve tavsiyem sen de calis acikögretimi mutlaka basarirsin..
0 oy
(971 puan) tarafından
Çalışmalısın tabiki
(468 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
tarafından
Liseyi okuyup kpss filan girmeyi düşünüyorsan çalış baktın ki eşin daha da hırs yapıp çalışmamaya başlıyor o zaman bırak derim
(468 puan) tarafından
Eşim okumama izin verir mi aceba
0 oy
(976 puan) tarafından
Eşinle çalışmaya devam etme, gururu kırılır. Ancak madem ki içinde bir potansiyel var, öyleyse yarım bıraktığın yola devam et. Önce liseyi bitir, sonra üniversite sınavına gir ve oku 
(468 puan) tarafından
Insallah canım ya
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yanlız birakma kocanj çalışın işte
(468 puan) tarafından
Çalışacaz inşallah
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Suan AOL kayıtları basladı. Sende kayıt ol dısarıdan liseyi oku
(468 puan) tarafından
Aol açıktan lise kayıtları mi canim ama ben 7de  bıraktım ne yapmam laxim
(1,713 puan) tarafından
Evet cnm. Sizde 7. Sınıftan itibaren kredi yamamlayacaksınız. Lise kayıtları basladı ama ortaokul kayıtları ne zaman onu bilmiyorum. 147 numara yı ara oradan cok güzel detaylı bilgi veriyorlar. On agöre kayıt yapabilirsin
(468 puan) tarafından
Cokkk teşekkür ederim canım ya

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 577 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 814 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 963 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...