0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (776 puan) tarafından
Ben içerde spor yaparken annem balkondan bağırarak konuşuyordu. Sokak satıcılarıdır dedim bir baktım adamın birisi sokakta bebek arabasındaki bebeğiyle yürüyen kadının yüzüne bebeğine tükürmüş. Polisi aradım eşkal verdim ama kadın şok olmuş. Valla keşke paspas sopasını alıp peşinden koşup dövseydim. Nasıl pişman oldum anlatamam. Benim çocuğum da olabilirdi orada. Çok dikkatli olun arkadaşlar. Bu olaydan sonra bebek arabasina yağmurluk almaya karar verdim. Keyfi dışarı çıkmasakta bazen zorunlu çıkıyoruz. Rabbim böyle iğrenç insan müsveddeleriyle karşılaştırmasın.

16 Cevaplar

+1 oy
(3,532 puan) tarafından
Ne kadar pislik insan var
-Reklam-
+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Akli dengesi bozuk salaklar
+1 oy
(220 puan) tarafından
Ya o adam korona ise ve bulaştırdı ise. Ne hale geldik Allah ım ya Rabbım ya 
+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Öyle bişi ile karşılaşsam kavga çıkarırım ya bildiğin 
(776 puan) tarafından
Adam resmen butun bahcelere arabalara tukurdu ya kadının sakinliği beni benden aldı zaten yemişin tükürüğü dovsene zaten bir ayağı topal
tarafından
O şoka girmiştir bence kanını akıtmak lazım böylelerinin orda küçücük bebek var ya hey Allahım sen koru bizleri
(3,750 puan) tarafından
Böyle durumda şok olmak da zor ama sonuçda devir pis hastalık var, sen Bi annesin bebeğine sana tükürüyor bn kıyameti koparırım yani sonra da şoka girerim bn mi yaptım diye
+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Inanmiyorum ya. Yavrum benim küçücük bebekten ne istiyor cani 
+1 oy
(3,275 puan) tarafından
haberlerde virüs olan insanlar psikolojikman ben oldum herkes olsun kafanina girip daha sola tükürük sürdüğü görüntüleri vermişlerdi asansör düğmeleri kapı kolları filan bu adam da öyle mi yaptı acaba yaa eğer öyleyse buda cinayete teşebbüs olmalı bence
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Valla afedersiniz ama tam bi orspu çocuğuyymuş bi de bebek var yani Allahın cezası :angry:

(776 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Vala bende arkasindan bağırdım öyle pislik
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ne kadar aşalık insanlar var ya. millet kafayı yemiş napıcaklarını şaşırmışlar
0 oy
tarafından
Pissss yobazzz
0 oy
(229 puan) tarafından
Aslnda  insanlarla mesafeli yurumeliyiz cunku kimin ne yapcagini kestiremiyoruz gecen adamin biri telefnda bagirior cagirior sarhos benm kucagimda da bebek yani bekledm gtsin diye insan korkuo 
0 oy
tarafından
Ulan hiç mi delikanlı kalmadı bu ülkede kimse yokmuydu toplanıp dovemediler mi o.. çocuğunu..
(776 puan) tarafından
Ara sokak yer herkes anca camdan çıktı olayı zamaninda gorsem valla kadin basima iner doverdim ibrete alem
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın o pisliği
0 oy
tarafından
*** evladı ne istemis
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Adam deli miymiş aklı başında insan bunu yapar mı 
0 oy
tarafından
Dumbuuk işte.Allah belasıni versin.
0 oy
(152 puan) tarafından
Aklı başında insan yapmaz yapmamalı. Psikolojik sorunları vardır.

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,792 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
0 oy
4 cevap 235 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
+15 oy
14 cevap 2,724 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu