0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim kız kardeşlerine çok düşkün normal kardeşleridir. Ama ben doğum yaptım kimse yanima gelmedi aç kaldığım günleri biliyorum en küçük görümcem geldi uzaktan öyle baktı sadece  dedi ay ne küçüktür ne dokundu ne  bişi dedi hiçbirşeyde takmadı. Yani hiçbiri iyi değil bildiğiniz görümcee işte kaynanam bana çok yakın bayramdan beri bir defa tek gelmiş bana çok soğuk davranıyorlar keşke bilsem ne yapmışım onlara. Eşimde hep ailesi tarafını tutuyor birşey desem kızıyor bahsetme diyor mesela onlara ne olursa olsun toz kondurmuyır ama onlar her zaman imalı imalı laf sokuyorlar eşim nasıl bağlanır bana  bilmiyorum hep kendi bildiğini yapar ewimde herşey eski şükür yinede bişey istemiyorum ondan anlayışlı olmaya çalışıyorum ama bilmiyorum artık napacam 2 oldu ewleneli ewimde hiç yeni birşey yok koltuk takımımda yok yeni halımda yok yinede şükür ama eşim öyle yapınca kırılıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(70 puan) tarafından
Hani derler ya görümce görmiyim ömrümce çok doğru valla . Kuzum sabret dua et ne varsa Rabbimde var biliyosun birşeye ol derse olur umudunu kaybetme sürekli oku evinde sürekli oku herşey yoluna girer inşallah bir an önce 
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm hepsii ayni halt bunlarin soz konusu kendi aileleri oldugu zamn aslan kesilirlerr. Bn yasadagim yerde tekiim akrabam.yok yillardir gorumcem hayati zindan etti bana tabi hepsi kendi akrabalarii 11 yil bitecek her turluu seyi denedim mulayim oldum anlamdi esim sert ciktim olmadi kavga ettim olmadi olmadi olmadi pes ettim rabbim goruyo biliyoo gicbir zamn hakkim helall deil yapacak bisey yok elbet goz yaslarimin intikamini rabbim alacakk.
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Rabbim yüzlerini göstersin ben hep öyle dua ediyorum sanada tavsiye ederim
0 oy
(454 puan) tarafından
kocalar ailelerene toz kondrmayı sevmez canm bşey demeyede gelmez sen bişey deme zamanla kıymete binersin
0 oy
(266 puan) tarafından
Eğer birbirinizi seviyorsanız ilerde değişir eşin diye düşünüyorum ben 6 senedir evliyim eşim de seviyordu ama yengesine bile toz kondurmazdi şimdi göre göre anladı beni bide olgunlaşiyorlar yavaş yavaş sabret sen inşallah değişir 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Görüncede değil de kocanda sıkıntı. Sonuçta o istemese sana bunları yaşattırmaz. 

Görümcelerin ise Allah gönüllerine azıcık merhamet ve vicdan versin. Çünkü kendileri de kadın, çocuk doğuruyorlar. Onlar da yaşadı yada yaşayacak bu durumu. Neden ben çektim sen çekersin kafasin da olur ki bir insan... 

3 görümcem var üçünü de çok severim iyi ki varlar. Doğumum da olsun hastalığımda olsun hep yanımdaydılar ve ellerinden geldikçe yardım ettiler.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde Merve A (532 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 294 göst.
0 oy
5 cevap 134 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...