0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Kocası polis olan lütfen rica Etsem sorabilir mi komşuyu rahatsız etmenin cezası nedir şikayet edince. Yada bilgisi olan varsa yazabilir mi merak ettim aklımda bulunsun lazım olacak 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kiz selo sakin ol bebem sıkıntı etme kimseyi degmez

(25,224 puan) tarafından
Yok canısı merak ettim sadece yakında sonumuz oraya dayanıcak o yüzden
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Jandarma ama sorayim :D 2bin talecik cezasi varmis ve 1yildan 3ay kadar hapis

(25,224 puan) tarafından
Yemin et :D hay Allah razı olsun. Peki delil gerekli mi delil isterler mi
(6,204 puan) tarafından
Hayir sahit olsa yeterli ya da ona bile gerek kalmaz.Sahsen komsulari esime sikayet etmis birisi olarak soyluyorum bunu cok fazla bagirdiklari icin sikayet ettim gelip aldilar :D
(25,224 puan) tarafından
Şahitten bol ne var canım hemen toplarım. Sağol allah razı olsun canım çok yardımcı oldun
(6,204 puan) tarafından
Ne demek her zaman
0 oy
(15,531 puan) tarafından

Bazı durumlarda komşular arasındaki ihtilaf ağırlığına göre konu, hukuk mahkemelerinde kalmayıp ceza mahkemelerine kadar ulaşabiliyor. Komşusunun eyleminin ağırlığına göre komşusunu rahatsız eden kişiye Türk Ceza Kanunu'nun 123. maddesine göre 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası verilebiliyor 

Para cezası 2 bin TL duruma göre değişir elbet 

(25,224 puan) tarafından
Yani hapis olursa bu kadın hapse girer demek ki cocukları oldugu için para cezasına dönebilir belki
(15,531 puan) tarafından
Evet ama ceza yemez de belki
(25,224 puan) tarafından
En azından polis gelsinde kapıya işin ciddiyetini anlasın
0 oy
tarafından
Bizim alt kattakini biz şikayet etmiştik polis geldi adamı aşağı indirdi 1 saate yakın konuştu hatta eşime geldi sorun ne die eşim anlattı ben inicem yoksa sabrımı siniyo dedi poliste yok biz hallederiz demişti bir daha sesleri çıkmadı 
(25,224 puan) tarafından
O olsa ona bile razıyım yeterki sesleri kesilsin
tarafından
Polis çok güzel ayar verio merak etme kocası o sinirle karisinada ayar verir
(25,224 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
tarafından
Hayırdır canım sakin ol değmez sıkıntı yapma kendine 
(25,224 puan) tarafından
Merak ettim sadece yarın birgün şikayet edersem
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bak sana yine diyorum gozunu korkutma amacli zabitayi ara anlamazsa yine polisi ararsin zabitaya anlat guzelce kapisina gelir uyarir korkarsa bida yapmaz
(25,224 puan) tarafından
Zabıtayı nasıl Arıcam hiç bilmiyorum numarası ne
(44,604 puan) tarafından
Nerde oturuyosan o ili yaz mesala ben ankara sincandayim ankara sincan  zabita numarasi bu sekil
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm bakayım ona ben
0 oy
tarafından
Kiz benimki poliss ama senn bi sakin olsanaa cok taktin kafayii o salagaa
tarafından
Dur mesaj attim simdi doner, benim ust komşumdan keske kapi sesi gelse neler geliyor bilsen, bekar bir ******** oturuyor. Tuvalet havalandirmalari ortak tuvalete girmeye utaniyorum  sesleri yuzunden. Katil olucak eşim artik
(25,224 puan) tarafından
Aynen bizimde tuvalet bitişik onlarla tuvalette yapılabilecek her sesi Duyuyoruz haber verirsin cnm bana
tarafından
Canim simdi cevao yazdi, o tarz seylerin cezasi coo dusuk dedi, bu hapis cezalari falan is artik sözlü siddete,darpa girerse olurmuş. Para cezası fa hemen degil polisin birkackere uyarmasina ragmen devam ederse kesilirmis ama polisler korkutur zaten dedi.
(25,224 puan) tarafından
Anladım cnm cok sağol. Evet Bi korkutsalar o bile yeter
tarafından
Sen sakin ol ama bosver eski muhabbetin olan insan zayen polis falan hic karıştırma.
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm bende sikayet ettim yan komşumun oğlunu içip içip alem yapıyorlar aradım geldiler gbt ye baktı baya uzun konuştu sonra baya bi sesleri kesildi

Şimdide karşı binaya bi kadın taşındi onuda edecem biraz daha rahatsız ederse gece 3de içip içip bağırıyor kapıyı açın diye evdekilere ay bi çıkıp gitsem sessiz sakin yere rahat edecem seneye inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Bende resmen insan olmayan yerde yaşamak istiyorum inan
0 oy
tarafından
Canım cezası var ama asla uygulanmıyo sizi bir araya getirip uzlaştırıyolar uzlaşmak istemezsen polis diyoki git dava aç ama yıllarca uğraşırsın :)) polis bide yalandan uyarıyo komşuyu sonra komşu aynı tas aynı hamam devam 
(25,224 puan) tarafından
En azından kapıya gelsin de polis ciddi oldugumuzu görürler bari
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Halamın 2 oğlu ve birinin eşi polis hafta sonu gelinc3 sorarım canm
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Seloo   naptin polisi cagirdinmi   
0 oy
tarafından

Topla getr kız benm herf infaz koruma direk içeri tikak:D

0 oy
tarafından
Uyarıyorlar sadece. 
tarafından
Ama imza toplarsanız 10_15 kişi. O evi boşaltmak zorundalar
0 oy
tarafından
Eşim Polis, ilk uyarı verirler canım hemen ceza vermezler
0 oy
tarafından
Heeeeyyy ordan burasi nasil gozukuyoooooor :D ahahaha benle dalga geçiyordunuz 
0 oy
(17 puan) tarafından
Ayıp değil mi şikayet ediyorsun yazık sana
(25,224 puan) tarafından
Sanada yazık senin yetiştireceğin cocuga ve kocana da yazık :D
0 oy
(587 puan) tarafından
Bugün şikayet edersiniz cebinden para çıkar iyice husumet besler size bunuda düşünmek lazim
(587 puan) tarafından
Annemin binasında lüzumsuz insanlar vardı şikayet ettl geldiler konuştular gittiler polisler ve olay kızıştı kapıya kavga etmeye geldiler bıçaklı vs
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Merhaba canım sınırlenme bosver ben hocama sormuştum bu konuyu kendisi eski emniyet müdürü. Hiç birsey olmaz bosu bosuna papaz olmayın dedi. Yasal sınır desibeli var. Şikayet edeceksin polis gelecek senin evinden desibel ölçümü yapacak tabi ki gelene kadar devam ederse, sonra o komsu ya gidip uyarıda bulunuyorlar.ama kavga dövüş yapıyorlarsa karısını filan dövüyorsa ses için degil dövüyor diye ihbarda bulunabilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 221 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 553 göst.
1 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 84 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...