0 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar Uzun zamandır üye olmadan okuyordum anca yazma cesareti buldum 19 yaşındayım 15 günlük bi kızım var babası yok yani hiç olmadı evlilik yapmadım yargılayanlar olacaktır farkındayım ama aranızda samimiyetine inandığım insanlar var.. Annelik duygusu gelmedi bi türlü çok üzülüyorum Benim rahat bi hayatım oldu hep şimdi arkadaşlarımla görüşemiyorum dışarı çıkamıyorum bi yandan hayatım bitti diye onu suçluyormuşum gibi hissediyorum diğer yandan ona bakıp herşeyi unutuyorum sürekli bakıp ağlıyorum çok zor günlerden geçtim Tam anlamıyla ne zaman aalışırım sizce böyle duygu değişimleri yaşamaktan yoruldum 

24 Cevaplar

0 oy
(4,854 puan) tarafından
Daha çok küçük annesi suanki düşüncelerin hep lohusaliktan ama biraz daha büyüsün gülücükler atsin seni anlasin sen o zaman gör 

Babası yok derken kabul etmedi mi yani 
(4 puan) tarafından
Kabul etmedi elinde olsa aldırırdı.. Sağolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan hayatına yeni biri girdi ve destekcin yok bu çok zor ama zamanla yavaş yavaş alisacaksin canım daha çok yeni bebeginlede bi yaşam tarzı belirleyeceksin emin ol 
(4 puan) tarafından
Rabbim kimseyi o süreçlerde yalnız bırakmasın bazen yazıyorlar eşim asker doğumuma gelemeyecek falan diye onda bile içim gidiyor çok zor gerçekten.. Teşekkür ederim
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Başlarda zor olur evet ama o sana bir gülücük atmaya başlasın gözlerinin içine böyle dolu dolu baksın inan gözün  hiç bişeyi görmüyor rahatlığın mi vardı unutuyorsun derdin mi var yorgunmusun bastırıyor dünyalara bedel evlat söyle Bi iki 3 aylık olsun 
(4 puan) tarafından
Allahın izniyle o günleride görürüm inşallah teşekkür ederim
(3,701 puan) tarafından
İnş belli ki derdin var sorunun var inan onun hiç suçu yok birlikte aşarsınız üstesinden gelirsiniz
0 oy
tarafından
Lohusalik psikolojisi bende yasadim bebegime isinamadim ama sarilik olup uyanamayinca anladim anneligi annelik duygusu zaten kimisine hamileyken kimisine bebek dogunce kikisine 1 ay sonra felan gelirmis kisiden kisiye degisiyo sanki ama emin ol bikac ay sonra dunyada en cok sevdigin sey o olacak gececek hepsi gun gectikce daha cok rahatlayacaksin normal evlilik hamilelik yasayanlar giriyor depresyona bunalima senin girmende cok normal ama helal olsun sana o cana kiymamissin dunyaya getirmissin yoldasin olcak iste oda senin tum sorunlarini atlatirsin insallah guzel anne
(4 puan) tarafından
İyikide kıymamışım o kadar güzel o kadar masumki.. Kendimi hiç affetmezdim.. İnşallah çok teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun..
tarafından
Seninde hersye gonlunce olsun insallah biseyi merak ettim ozel degilse ailenlemi yasiyosun ne tepki verdiler
(4 puan) tarafından
Ailemle yaşıyorum tabiki normal karşılamadılar ilk zamanlar baya kötü tepki verdiler ama elimide bırakmadılar kızım doğunca üstüne titrediler hala da öyle Allah razı olsun hiç birşeyini eksik etmiyorlar
tarafından
İyi iyi cok sevindim ailenin boyle olmasina hersey gonlunce olsun onunde uzun bir hayat var meleginle birlikte tadini çıkartın :))
(4 puan) tarafından
Sağolun sizinde herşey gönlünüzce olsun:)

İlgili bir soru bulunamadı

399,776 soru

11,958,113 cevap

36,124 kullanıcı

...