0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından

image

kizlar kızımın vücudunda kendiliğinden oluşup kendiliğinden geçen bu kızarıklık neden olabilir bazen ayağında bacağında goysunun üstünde ve yanağında oluşuyor her gün başka yerinde ve kendiliğinden geçiyor sabah yattığı yerde yanağı böyle oldu her hangi bir şeyde zarar verip kızarmadi kendisi oldu öyle korkuyorum açıkçası neden olur 

Kızım 2 aylık bu arada...:(

3 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Egzama olabilir. Kaşıyamadigi için çabuk geciyodur 
(443 puan) tarafından
İnşallah öyle bir şey dir Allah korusun hasta falanda belirtimi diye geliyor aklima
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaaa çok kötü olmuş 

Bılmıom canım post yıkarı çıksın 
(443 puan) tarafından
Canım dokunmuyorum kızımdan tepki gelmiyor acıyan bişey değil ama neden farklı farklı yerlerinde olurki korktum yani ;(
0 oy
tarafından

Daha on beş gün önce upraştım bu sıkıntıyla önce sinekten diye alerji sandım bekledim bir gün geçmedi çıkan yer kayboluyor başka yerden çıkıyo sürekli duş aldırdım aleo vera sürdüm geçmedi doktora gittik kan aldı idrar aldı sonda bile taktı sadece 25 mg bi atarax diye ilaç verdi yavrum çektiği acıyla kaldı en son büyüklere sordum adı alazlamaymış canım okutunca geçer dediler okuttuk bizde geçti cnm sonra geçer diye bekleme geçmiyo çünkü

(443 puan) tarafından
Kötü bişey değil dimi canım neden oluyor peki böyle geçer dimi açıyor mudur acaba canı
tarafından
Senin kızım daha küçükmüş belki anlamaz cnm ama benim kızım altı nyçuk aylık kaşımaya çalışırdı çıkan yer hem sıcak hem kızarık olurdu koca koca çıkardı nazardan olur dediler cnm bize kötü bişey değil ama işte ben hasta eye gittim geçmedi akşamına iyice azdı bu sefer kızım çok huysuzlaştı kaşındığı için durmadı ağladı sürekli okuymaya gittik o akşam ertesi gün  akşama doğru geçti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 298 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu

379,926 soru

11,373,242 cevap

34,855 kullanıcı

...