0 oy
343 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (716 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok saldım kendimi aynaya bakınca mutlu değilim burnumun üstü pütür pütür olmuş. Kızın sağolsun eski halimden eser yok makyaj yaptığım nadir anlar. Sıkıldım bu halimden. Siz neler yapıyorsunuz evde 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Her sabah diadermine köpükle yüzümü yıkarım 

Sonrasinda Licape kremi sürerim 

Haftada bir veya iki defa siyah maske veya scurb yapıyorum yüz yikama makinasiyla

Ay bu arada benimkiler doğal değil:) 
(716 puan) tarafından
Bende okurken onu dusundum:) peki memnun musun bu saydiklarindan
tarafından
Ahmet in annesi resim atabilir misiniz. Üçününde. Almak istiyorum yanlış olmasın
tarafından
Attım canım ama yüz temizleyici bulamdım ya oğlum bazen oynuyor onunla titreşimli diye görselini attım ama
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından

İnstant mayanın maskesini yapıyorum arada o bile bebek poposu gibi yapıyo yüzümü bi de pirinç maskesi de yapmıştım cilt tonunu açmak için. Düzenli yaparsan işe yarıyomuş ama ben yapmadım tabi :D

(6,364 puan) tarafından
Mayayı nasıl yapıyorsunuz
(113 puan) tarafından
Esila65 şimdi pirinci ıslatıyoruz 1 gece önceden ertesi gün lapa olacak şekilde haşlıyoruz. Sonra süzüyoruz süzülen suyla ilk önce cildimizi temizliyoruz. Süzülen pirinci blendırda 1 yemek kaşığı süt ve 1 yemek kaşığı balla maske kıvamını alasıya kadar karıştırıyoruz. Sonra yüzümüze sürüp 15 - 20 dk bekletip yıkıyoruz
(113 puan) tarafından
Berf bir instant mayayı zeytinyağıyla ( kuru ciltler için) sıcağa yakın ılık suyla karıştırıyorum. Maske kıvamını alınca 20 dk yüzde bekletip ılık suyla yüzümü yıkıyorum
(6,364 puan) tarafından
Benim cildim kuru degil yine de zeytinyagı mı kullanayım
(113 puan) tarafından
Çok az yinede koy bence canım cilt ne kadar kuru olmasa da neme ihtiyaç duyuyo. Benim çok kuru olduğu için ben baya koyuyorum. Sen çok az koyabilirsin
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Sivilce çıkınca yüzüme kızımın pişik mantar kreminden azıcık sürüyorum hemen kurutuyor ve pürizsüz yapıyor tavsiye ederm 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bunlar cnm normalde şu yeşil olan himalaya köpüğü kullanırdım dene bunudan diadermine cıktı kullandım bitti aşırı beğendim bide doğal oluşu ilgimi çektim geçen gratiste tekrar aldım 

Bide yüz temizleme cihazı var banyo bulamadım oğlum hangi deliğe sokmuşsa bulunca atarım ama görseli de var bide fırça temizleyici var

image

image

tarafından
Bu yuz temizleme cihazının fiyati neydi. Nasil kullanılıyor. Bide faydasini gördünmü canim. Kusura bakma cok soru sordum almak istiyorum sonradan pisman olmak istemiyorum
tarafından
Canım ben 50 tlye almıştım ama şuan gratiste 25 liraya düşmüş titresimli yüzüne masaj yapar gibi temizliyor jel yada köpük sikacaksin üstüne yüzündeki ölü deriyi kaldirio memnunum her yüz tipi farklı tabi
tarafından
Diadermine kopugunumu sıkiyorsun
tarafından
Himalaya temizleme jeli de var o veya köpük sürüyorum ama jel daha iyi masaj yapiyor
tarafından
Tesekkur ederim canim :)
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Hicbirsey yapmiyorum  sabahlari yüzumu sıvı sabunla yıkıyom o kadar :D

0 oy
(62 puan) tarafından
Kil maskesi güzel oluyor bde garnier in yüz temizleme jeli falan bende pek bşe yapamyorm ya

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 368 göst.
27 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
27 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
13 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 348 göst.
27 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

385,467 soru

11,526,506 cevap

35,197 kullanıcı

...