0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uyku saatlerini kendinize göre nasıl ayarlionuz valla eşim gece çalışıyor bütün gün uyur artık sosyal hayat falan kalmadı evde iş çocuk kafayı yemek üzereyim adam sadece uyuyor

11 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
İki haftanın biri gece biri gündüz çalışıyor benim eşim vgece çalışmak çok zor gerçekten 
tarafından
Benim ki sürekli cnm zor biliyorum ama bir yerde sıkıldım bir yere gitmeyix hep evdeyim
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
2 aydır iş  nedeni ile ayrıyız biz . Haftada1 defa gele biliyor eve çok zor oluyor. Senide çok iyi anlıyorum.(
0 oy
(107 puan) tarafından
Gececi eşim sabah 9 bucukta gelir 11e kadar tv izlsr sonra 6ya kadar uyur rahatsz etmem cunku sabaha kadar uykusuz kalyo
0 oy
tarafından
Valla öyle olduğu zaman ya sabah geç yatar biseyler yaparız yâda gelip erkenden uyuyup aksam erken kalkio yine biseyler yapioruz tum gun uyumaz 
0 oy
tarafından
Saglik calisani olduğu için 3 vardiya şeklinde çalışıyor

Bebek de olunca zor oluyor saatleri ayarlamak
0 oy
tarafından
Vardiyalı bizim iş akşam 9 da gidip sabah 8 de geliyor gündüz uyuyor uyumasına lazım gece uykusuzluğu çok zor oluyor çalışan insan için bunun için kızamıyorum ekmek parası hayat mücadelesi mecbur uyuyacak uyumasa iş yerinde sıkımtı yaşar 
0 oy
(675 puan) tarafından
Benimde eşim gececi bugün saat 6 da gidecek yarın sabah saat 7 de gelecek geldiğinde uyuyor direk bende uyuyorum onunla öğlene kadar sonra uyanır benimle zaman geçirir 
0 oy
tarafından
Sabah 7 de gelir 8 de uyur öğlen 2 en geç 3 ye kalkar ben gece çalıştığı zaman daha cok seviyorum gündüz vakit geciriyoruz akşam 11 e kadar 
0 oy
(468 puan) tarafından
Benimkinin üç vardiyası var bir hafta gece gider sabah gelir bir hafta sabah gider öğlenden sonra gelir bir hafta öğlenden sonra gider gece gelir.yanni eşimin uyku düzeni saçma sapan bir şey
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Senin ki sabit gece mi ? Bizimki normalde 3 vardiya ama şuan 2 vardiya gidiyo bi gece bi gündüz..gecedeyken sabah geldiğinde öğlene kadar uyumuyo kahvaltı falan yapıyoruz sonra bi uyuyo bide gitmeden yarim saat önce uyandiriyorum yemek yiyip gidiyo eğer gelir gelmez uyuyosa 7 8 gibi uyaniyo 11de tekrar ise gidiyo yani bizde de durum aynı ama ben şikayetçi değilim eğer çok yoruluyosa o kadar çok uyumadı normal bide hiç bi zaman gece uykusunu gündüz uyuduğunda insan doyamiyo bende vardiya sisteminde çalıştığım için anlayabiliyorum..sabahçı olduğumda 2 3 saatlik uykuyla ise giderdim yeterdi bana ama gece vardiyasindayken 14 15 saat bile uyusam uykulu uykulu giderdim veya öyle günler olurdu ki sabah işten geldikten sonra hiç uyuyamazdım gidicegim saate yakın uyku bastırırdı gece uykusunun yeri çok başka 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Esim degilde babam kendimi bildim bileli oyle calisiyo annem kalkiyo o yatiyo yatagi bi duzeltemiyorum diye soylenir yillardir zor gececi olmak ya Allah yardim etsin

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,204 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .SU. (4,998 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...