0 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Aleyna Çakır'ın katilinin umitcanin anneside intihar etmiş 

18 Cevaplar

+1 oy
(377 puan) tarafından
Yaaa ne zaman duydun kzzz
tarafından
Abisimi paylaştı gercekden
(4,853 puan) tarafından
Abisinin ismi ne
(377 puan) tarafından
Kz bn hc inanmadm. Kzn biri arayp demstiki bunlar dugune gtms yurt ana diolarms kzlari pazarlyoms falan. Kadinida bnce bunlar vurdu olaylar duyulmasn dye. Ykksa bi kadin boyle evlat yetrstrms bi kadin hc tatli canina kiyarmi. Baksanaza cok rahatlar videoda
(226 puan) tarafından
İsmi ne canım abisinin
(65 puan) tarafından
Himmet esen
-Reklam-
+1 oy
(161 puan) tarafından
Neden ki haberlerde mi çıktı 
(65 puan) tarafından
Sosyal medyada Aleyna Çakır'ın abisi paylaşmış
+1 oy
tarafından
Cidden mi çok şaşırdım
+1 oy
tarafından
Aaaaa  ben ne biçim evlat yetiştirmişim diyip intihar etmiştir oğlu ölseydi keşke
(1,964 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum  ve topu mugeye atiyolar smdi onun yuzunden diyilar
+1 oy
tarafından

Ayyyy ciddimisin yaa :(

+1 oy
tarafından
bence o p.. venk anasınıda öldürmüştür 
(1,175 puan) tarafından
Banada öyle geldi bak
+1 oy
(65 puan) tarafından
Kadın dağın tepesinde ağzında maskeyle intihar ediyo nasil oluyorsa intihar ederken Corona virisumu dusunucek bugün Müge anlinin programındaki uzmanlar intihar eden biri mektup yazar telefonla msj atmaz dediler kadın iki sayfa mektup yazıp intihar ediyo ne tesadüf bunun altından da cinayet cikicak diye düşünüyorum 
(1,175 puan) tarafından
Haklısın bende böyle dusundum acaba nerden baktınız bana söylermisiniz bende bakayım . Yarınki programı iple cekiyorm
(65 puan) tarafından
İnstada tayfuunkurkcu diye biri var bugün programa çıkıp umitcani savunan adi onun hesabında açıklama var
(1,175 puan) tarafından
Tmm canm
0 oy
tarafından
Sosyal medya şuan bunu konuşuyor ya 
(65 puan) tarafından
Aynen başından silahla vurarak kendini öldürmüş
0 oy
tarafından
Evet duyduk intihar mı öldürüldü mü belli olur
(65 puan) tarafından
Bence öldürüldü o da :(
tarafından
Açıklma yapmış ümit can annemin ölümünün sebebi müge anlı diye gördünüz mü
(202 puan) tarafından
Ay aynen mektup birakmisya kadın ölümumden müge anlı sorumludur diye müge anlı naptiki doğruları söyledi
tarafından
Şuan o röportajı izliyorum kanım dondu kanım
(202 puan) tarafından
Ben izliyemedim korktum hemen kapattım valla sabah dinlerim
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim çıkartıyor bi yerden iste

(65 puan) tarafından
İlahi adalet hakkindaki suçlamaları kendine yedirememis
0 oy
tarafından
Yaaa gerçekten miii:((((( müge anlı da izlemiştim yikilmistim o babanın feryadına.  Off Ya.
tarafından
Biliyorum katilinin annesi .
O da bi kadın neticede ne kadar canı bi evladin annesi de olsa bunu aminim ki annesi istemiyordu onun canı nasıl yanmıştır şimdi. Üzüldüm doğrusu
(65 puan) tarafından
Ben o anayla babayı gördükçe içim aciyo su testisi su yolunda kırıldı diyenlerin nasıl bı vicdanı var anlamiyorum
tarafından
Ben o sandın sandım bende senin gibi düşünüyorum
tarafından
Ortalık çok kötü ben artık korkuyorum ya gercekden
tarafından
Evet ya . Hangi canlı olursa olsun erkek kadın ******  çocuk böyle ölmemeli.  Ben bi kadinim , eşim ise bi erkek üstelik yavrum var. Asla kınamam.  Çok üzücü bi durum . Rabbim sabır versin özellikle o babaya .
0 oy
(13,705 puan) tarafından
Ay evet baktım şimdi vay arkadas aa
0 oy
(13,904 puan) tarafından
Evet intihar mektubunda da ölümunden muge anlıyı sorumlu tutmuş.
(65 puan) tarafından
Müge anlinin yaptığı hiç birşey yokki sorumlu olsun gelen ihbarları degerlendiriyo
(13,904 puan) tarafından
Evet canım avukatı açıklama yaptı ona baktim bende.  Sosyal medyada dolaşiyor. Medya maymunu falan diyordu adam mügeye.
tarafından
Ben neden bulamıyom.instada
(13,904 puan) tarafından
Bende instagram yok faceden gördüm ben canim.
(65 puan) tarafından
Tayfuunkurkcu diye biri var orda canlı yayın açmış gifden avukatı falan açıklama yapmış
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ümitcan  avukatin bide babasinin konusmalari dinlemelisiniz. Hala tehdit  hala hakaret. Muge anli yuzunden ölmüşmus annesi.. kim bilir ne var altinda. Muge olayı  kurcaliyo ya sesini kesmek istiyolar belli
(65 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum kadının intihar fotolarını gördüm ağzında maske var neden intihar ederken maske taksin Müge anlinin programında bugün intihar eden kişi mektup yazar telefonla msj yollamaz dediler kadın iki sayfa mektup yazmış tam bunlar için soruşturma açıldığı gün intihar denilip birinin ölmesi kafa kurcaliyo ve hepsi çok rahat gözlerinden damla yaş akmiuo
(1,964 puan) tarafından
Tamamen katiliyorum sana ayni seyleri düşünüyorum..  annen gitmiş  esin gitms canin gtms senin ne mugesi ya yok ben ulkucuyum bilmem ne senin canin gtms kamera karsisinda ne işin  var çıkms knsyo. Rabbim sen buyuksuk kimseyi kötü  insanlarla karsilastrma.. izledikce sadece boyle dua ettm ne bicim insanlar var ya
0 oy
tarafından
Video linkini paylaştim kizlar izlemek isteyen postuma baksin 
0 oy
(202 puan) tarafından
Aynen ya şimdi müge anlıyo suçluyorlar Allahim bian önce yarin olsunnn sabırsızlıkla saat 10u bekliom
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kesin kendi öldürdü kendini sıyırmak için bnce ya
0 oy
tarafından

Bunlar ölmeyi bayilmak sanıyor heralde...

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,183 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 548 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 599 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde isimler (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 987 göst.

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...