0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
15haftaligim ozeldeki doktor kiza benziyor dedi iki hafta sonra gel kesin netlesir dedi degisirmi aranızda dgisen varmı sonradan 

9 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Banada demisti snra yuzde 90 erkek dedi dimdi erkek cnm sennki degisrmi bilmem herkz ayni olmuo
tarafından
Normalde sürekli  kız değişmez derler yegenimin esire doğuma kadar erkek dediler doğumda kız çıktı hiç bı doktor farketmedi
(80 puan) tarafından
Bilmiom cnm bna kiz dendi snra erkek dedi yanilmisiz dedi simdi erkek bklm
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yaa 15 hafta da da mi bilmiyorlar hâlâ erkege benziyor deyipte kiz doguran cok gordum ama kiza benzeyip erkek ilan cok duymadim ben hayrlisi olsn
tarafından
Erkeklerde yanılma çok oluyor
(4,237 puan) tarafından
Bqna ozeldeki dr 13 haftalikken erkege benziyor dedi 14 te belli degl dedi insallah kizdir hayrlisi olsn saglikli sihhatli olsnda kiz olsn isttyrn
tarafından
Benimde kızım var bu sefer içimden oğlan geçiyordu gebeligimden beri dedi kıza benziyor iki haftaya netlesir dedi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Cinsiyet değişmiyor canım doktor goremitoer sadece net küçükse veya pozisyon vermesse.. belki bugün gitsen kesin öğrenirsin önemli olan pozisyon vermesi bebeğin ve iyi bir hekim olmasi
0 oy
tarafından
Bu dördüncü gebeliğim hiç değişme olmadı canım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Banada 13+4 de erkeğe benziyor dedi 16 haftada gidince kesin kız dedi ...
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Degişmez meselesi yuzunden olabildiğince geç ogrendim canım ben 17 de ögrendim. 20 de de kesin erkek degişmez dedi doktor. Nasip kısmet artık haftaya ayrıntılıya gireceğim orada artık kesin olur. 
0 oy
tarafından
Bana hep kız gibi diyordu tam olarak ayrıntılıda öğrendik kesin kız demişti 
0 oy
tarafından
Burda rahime abla var 30. Haftalara kadar hep kız demişlerdi erkek çıktı detaylı da bile kız demişler değişme olmaz da doktor göremiyor veya yaniliyo
0 oy
(10,557 puan) tarafından
Kisa benziyor dedi 20.. haftada sonra hiç gözükmüyor oldu cinsiyet bilmiyordum yani şimdi doğdu sonuç erkek ;)))
(7,412 puan) tarafından
Ayy beyzamm canim dogum yaptin mi bayadir giremiyorum. Gozun aydin kuzum benim.  Rabbim anali babalı buyutsun. Sende minigimde iyidir insaAllah☺❤❤
(10,557 puan) tarafından
Kuzummm evet yaptım çok şükür teşekkür ederim botanem;) iyiyiz çok şükür bebeğim iyi de benim agrım var geçmedi hala ;(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ranicwela (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı

...