0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Elessstryorum buldum... mesela ben eşimin yerinde olsam beni cekmezdim çok ağlıyorum ufak şeyler için çabuk kiriliyorum trp de atıyorum dagnk bı insanım ama bunun eşim söyleyince kabul etmiyorum ve evet üşengeç bı insanm bunu da kabul etmiyorum :))daha vardr da aklima böyle geldi ve birine sinrlennce sinirimi o kişiye yanstmayip acisini mutfak dolblarimi çarparak tabaklari sert sert tezgaha carparak atabiliyorum bunuda genelde eşime yapıyorum

Sizinkiler nedir?:)

30 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Mikemmel mikemmel mikemmel :D Sadece sevmedigim kisilerin suratina sevmedigimi soylerim ve baya acik sozluyum.Karsimdakinin uzulmesi,kirilmasi beni hic ilgilendirmez cunku gercekler acidir
tarafından
Aboo biri bana derse ağlarım ha:)
(6,203 puan) tarafından
Alingan olup sevdiklerime soylemiyorum aglar falan bende aglarim :D
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Bende bazen eşimi takdir ediyorum ama içimden :d seni sevmesem katlanamazdım diyor haklı haklı 

Herşeyi kafama takıyorum üşengeçim sonu olumlu biten herşeyi ben yapmışımdır ama sonu kötü olduysa benim suçum hiç yoktur 
0 oy
tarafından

Çok tatlıyim kibarim güzelim özelim :D

Duygusalim inatim kirilganim:'(

Elimden her iş gelir temizliği çok severim :D 

Vay be ben neymisim :angel:

tarafından
Totonu kaşı kanki maşallah tü sana nazar degmesin ❤️❤️☺️☺️
tarafından
Kaşıyım bari :))
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Her şeyi içimde yasamam bu huyuna sinir oluyorum hayatımı zora sokuyor uzulsem de kizsam da kirilsam da kimse anlamaz nefret ediyorum bu huyumdan 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Burda kimse ayranım ekşi demez.........
0 oy
(580 puan) tarafından

bisey bulamadim kisi kendini kola y kolay eleztrmez konduramaz ama kimse 4 4luk degil :woot:

tarafından
Ooo ben elestrrm kız misaf cagrrm yemek hazrlar yemegi begenmedysem derim yemeklerkm kötü olmus diye misafre hemde:)
0 oy
tarafından
Safım insanlara cabuk inanio güveniyorum. 

Çok sabırsızım. 

Kin tutmam. Çabuk affediyorum 

Keşke bıraz sert olsam 

Cıddı olamıyorum. Kimsede Cıddıye almaz güldüğüm  için 

İnsanların hatalarını yuzüne vursam keşke 

Kendımı hıç sevmıyorum 

Aklıma şimdilık bunlar geldı

başka gelmıyor  
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Esimin yerinde olsam bende beni cekmem :D cok cabuk sinirleniyorum sevdigim insanlara cabuk kiriliyorum cok acik sozluyum dilim durmuyor bu ozelligimede sinir oluyorum cok fazla herseyi kafama takiyorm 

0 oy
(323 puan) tarafından
Sinirlenince çok bağırıyorum ama karşımdaki sesini yükselterek konuşmadıkca asla ve eşyaları kırıp döküyorum 
0 oy
tarafından
Esim uzaktayken ona sinirlendigimde telefonda tartismiyorum ama telefon kapanınca icimdeki bütün siniri mesajlarla çıkarıyorum. Canim cikana kadar mesaj atiyorum
tarafından
Bu bende de var kız cnki ben normalde de telefin da konusmayo becerem mesajda hersey gelir aklima ama telfon boş boş dinlerim:D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 836 göst.
0 oy
30 cevap 733 göst.
0 oy
19 cevap 538 göst.
0 oy
1 cevap 95 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap