0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

Özge can arslan emine bulut gibi vahşice öldürülen kadınlarimizi unutmadık hiç Bir kadınımizi unutmadık ama alıştık en kötüsi ya bu..

Kadına şiddet hiç bir zaman durmayacak 

Gücü bilekte ölümü kendine gelmeyecek gibi görmeye devam eden erkek Ler oldukça..

Özgür ülke diyip mini etegi tahrik edici bulup indirim veriliorsa zaten ADELET BU İSİN NERESİNDE..

SENİ DE UNUTMAYACGZ KENDİSİ GUZEL AMA BAHTİ GUZEL OLMAYAN KARDEŞİMİZ

MEKANİN CENNET OLSUN..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Susuyorum........
-Reklam-
0 oy
(468 puan) tarafından
Ama bile bile yaktı kendini gerçekten çok üzülüyorum.annesi babası perişan oldu. 
0 oy
tarafından
Amin yazdiklarina katiliyorum ama bi yeri düzeltmek isterim çoğu insan malesef bu hataya düşüyor. Baht Allahın yazısı demektir Allahın yazısına kötü kara gibi şeyler demek insani günaha sokar. O yüzden imtihanı ağır kardeşim dersek daha doğru olur hayırlı cumalar.
(3,769 puan) tarafından
Doğrudur kuzum
Yollar vardır seçimler bize kalmıştır ama bir başkasının yüzünden yaşamak istemdgi hayata mahkjm olan da çok bayanimiz var
Yüzlerijden bile belli ne kdr pislik oldukları onlsrm
tarafından
Bir başkasının yüzünden yaşamak istemediği hayata mahkum olmakta imtihandir canim benim ben kızı suclamiyorum kadere bahta laf söyleyemeyiz onu diyorum
0 oy
tarafından
Bu olay psikolojimi bozdu hiç kızım olsun istemiyorum ama bunu ona yapan bir erkek bnm de oğlum var Allah kimsenin evladını kötü yola düşürmesin evladın kizida erkeğide hayırlısını versin Türkiye'de kadın olmak Cook zor 
(12,885 puan) tarafından
Eğer erkek anneleri çocuklarını güzel yetiştirirse Kızlarımız gül gibi olur
tarafından
Sorun sadece erkeklerde değil inan
(12,885 puan) tarafından
%80 erkeklerde olduğunu düşünüyorum
tarafından
Herkesin kendi şahsi düşüncesi ama bu kız erkek için ailesinin yanından kaçıp gitmiyormuş sadece Aleyna için demiyorum şan şöhret para için ailesini tek kalemde silen kızlar var bunlarda erkek için mi.Evlilerden bahsetmiyorum bile
0 oy
(12,885 puan) tarafından
Yazık ediyorlar kendilerine..
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ay sevda birde ümiti haklı bulanlar var bu kafada insanlar oldukca daha cooook kadınlar kızlar ölür yetiştirelen çocuklara acıyorum bazen Allah yardım etsın.
(3,769 puan) tarafından
Yüzlerinden akıyor iclerindeki pislik baharim

Cehennem de kimsenin yanmasını istemem ama böyleleri için cennet çok fazla gelir coook
0 oy
(2,635 puan) tarafından
O ailenin biri degil hepsi problemli  bazen keskeler fayda etmiyor ama o kiz o kadar bataga düşene  kadar hertürlü  kendini  kurtaracak davranış  sergilenebilirdi youtobede boy boy videolari var :( Allah rahmet eylesin...
(3,769 puan) tarafından
Öyle bir aileden kurtulma şansı olmazdı kim bilir neler ile tehdid ettiler neler yaptılar kıza cnm
(2,635 puan) tarafından
Canim il degisir ilce degisir  ulke bile değişirdi  gerekirse yine kurtulurdu ama o isi yapmaya  devam etmis devam ettikce bi azim görmedikçede ezilmis simdi  sen düşün  boyle bi insana kac gun katlanırsın  illaki  bi çözüm  yolu vardir sonuçta  baban degil abin degil  el oglu kacip kurtulabilirdi
(3,769 puan) tarafından
Guzel söylüyorsun kuzum da insan kocasından kardeşinden neblm ailesinden bile kaçamiyor
Dünya okdr düşündüğümüz kadar güzel ve yaşanılmaso kolay bir yer değil o ccgn arkasında mafya var kız nereye kadar gidenlrki
(2,635 puan) tarafından
Zor valla sende haklısın  pislik bulaşdıkça  bulaşır  belli zaten yüzlerinden  hepsi nursuzlar sarhosmudur nedirler  izleyince  şok  oldum hepsi  tuhaf bi aile

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 246 göst.
0 oy
6 cevap 469 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Antenli (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 528 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu