0 oy
1,201 göst.
Diğer kategorisinde (1,826 puan) tarafından
Hanımlar ayrıntılı ultrason randevusu ha deyince alınıyor mu Bı ıkı hafta once mı alıyorsunuz bir de perınatolojı olsun dedi doktorum siz nerede yaptırdınız memnun kaldınız mı alakadan

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende alacam canim doktor perinatolojiden randevu alacan dedi çok yoğun oluyormuş haziran 22 sine alacam bende şimdiden 
(1,826 puan) tarafından
Suan kac haftalıksın
tarafından
15+4 ayrıntılı ultrasyona  gideceğim de 19 haftalık olacam
(1,826 puan) tarafından
Ben 18im ama perınatolojı nerde var bı bakayım alayım o zaman
tarafından
Benim gittigim  devlet hastanesinde var doktor seni yeşil alana kaydettim 1 ay sonra ya perinatolojiden randrvh aliyorsun dedi bende şimdiden alacam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nırmla randevu aldım kadın doğumdan oda yönlendirdi aşağıda gişede durumu belirtiyorsun ona göre gün tarih veriyorlar radyoloji baktı bana aşağı katta bir odada 2 gün sonraya vermişlerdi randevuyu alabildiğin kdr erken al randevuyu bazen geç tarih veriyorlar 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn devltten sira alamadim ozele gttm ozele bi gun onceden randevu alabildm..
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Canım devlette yaptıracaksan gebelıgın basındsn alıyosun anca sıra gelıyo ama ben konyada devlette ksdın dogum hastanesınde ertesı gune gırebılmıstım.kendı hastanemde yer yoktu soylenmedıydı banada.ozelde 250 demıslerdı ama gerek kalmadı. 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ben kadın doğum hastanesinde yaptırdım devlet yani özeller çok uçuk fiyatlar istedi kadın doğum uzmanına sıra aldım oda bana.kağıt verdi randevu almam için aynı gün öğleden sonra çektiler şaşırdım özeller bile 1 hafta sonraya gün veriyorlardo 20 dakika sürdü her şeyini kontrol ettiler çok memnunkaldım ben iyiki özele o kadar para vermemişim bebişimşn eksiklerini aldım
(1,826 puan) tarafından
İstanbulda mı
(1,430 puan) tarafından
Aydın da canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Benim takibim perinatoloji de yapılıyor doğumda orda olacak genelde üniver site hastanelerinde var ve doktor yönlendirme yapmadan kolay olmuyor o bölüme ulaşmak 
0 oy
(186 puan) tarafından
Allah allah ilk defa duydum böyle bişey de yaptırmadım ben doktorda demedi normal muhane eder gibi  çoçugun tek tek organlarını inceledi sadece

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...