0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bende eşim de sosyal medya kullanmıyoruz ne face ne instegram ne twetter ne tiktok eşim sevgiliyken de kullanmazdı karşıydı hiç sevmez hayattaki en sevmedigi şey sosyal medya diyebilirim ben face ve instegram kullanıyordum hep kızardı nişanlanınca kapatcam dedim kapatmadım çift instegramiydi halbuki ikimizin adı vardı ama yine de kavga ederdik hep bu yüzden sonuç evledigimizin 1 günü kapattım ve hic aramadım valla sadece wp var burayı da hamile kalınca keşfettim bura da olmasa sıkıntıdan patlarım heralde :angel: 

32 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
10 yildir hichir sosyal medya hesabim yok cnm..bi tek whatsup var o da insanlar benimle iletisim kurabilsin diye;))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkes kendini bildikten sonra niye kullanılmasın.Bizim facede intstada twettrda ortak.Zaten arkadaslarimizda hep ortak gayette keyifli gelio bize.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Evet Canim bizde kullanmıyoruz benim tek burası var eşim de hiç birşey yok olmaması daha iyi bence ne gerek var hele tik tok bütün beyinsizler kıçını açan orda
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hic kullanmadim diyebilirim 

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Benim Instagram var ama sadece alışveriş ve bilgi edinme amaçlı açılmış bir hesap arkadaş paylaşım hiçbirsey yok eşiminde face ve Instagram var ama çok kullanmaz kendisi de 
0 oy
(675 puan) tarafından
Bizde aynen sizin gibi ne ben ne eşim kullanmıyoruz eşim nefret eder bende burayı hamile kaldıktan sonra gördüm ve kullanmadığımız için çok rahatız :) 
0 oy
(902 puan) tarafından
Ikimizde kullanmıyoruz.ben arada açalım diyorum kabul etmiyo boş işler vs diyo sadece wp var onada işi olmadığı sürece gi4miyor adam
0 oy
(544 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum canım 
0 oy
(496 puan) tarafından
Ben kullanmıyor ama eşim kullanıyor benım kullanmama izin vermiyor sadece vb var
0 oy
(140 puan) tarafından
bende kullanmıyorm yıllardır hiç eksikliğinide hissetmiyorm. hatta ne kadr gereksiz olduğunu daha iyi anladım diyebilirim :) 
0 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum eşim sadece Facebook kullanıyor oda iş yerimizin adına satış icin
0 oy
(162 puan) tarafından
Bizde kullanmıyoruz canım sadece watsap benim eşimde sevmez hiç açmadık 

İlgili sorular

0 oy
88 cevap 707 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 383 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.