0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bende eşim de sosyal medya kullanmıyoruz ne face ne instegram ne twetter ne tiktok eşim sevgiliyken de kullanmazdı karşıydı hiç sevmez hayattaki en sevmedigi şey sosyal medya diyebilirim ben face ve instegram kullanıyordum hep kızardı nişanlanınca kapatcam dedim kapatmadım çift instegramiydi halbuki ikimizin adı vardı ama yine de kavga ederdik hep bu yüzden sonuç evledigimizin 1 günü kapattım ve hic aramadım valla sadece wp var burayı da hamile kalınca keşfettim bura da olmasa sıkıntıdan patlarım heralde :angel: 

32 Cevaplar

+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Eşim kullanıyo ama iş için şifresi bende de var iş dışında kullanmaz bende arada bir girip bakarm onun dışında bi wp var
-Reklam-
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Kullanmıyorum eşim de kullanmaz bura ve vp var 
tarafından
Sen kullanıyordun bi ara sanki bana beni ekle demiştin yanlış mi hatırlıyorum
(15,598 puan) tarafından
Baya oldu kapatalı
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bende eşimde sosyal medya kullanmıyoruz :) 5snedir gemide:)
0 oy
tarafından
Sadece vatsap kullaniyorum bn esimkullanir twitter i kullanmaz bi
0 oy
(80 puan) tarafından
Sadce watsap var cnm esim kullandirmio kiskanc cok kndinlde kullanmio ne isim olur dio
0 oy
tarafından
Bende evlendikten sonra sadece WhatsAp kullanır oldim
0 oy
tarafından

Ben başlarda çok zorlandım ama şu an kullanmıyorum instagram kullanıyorum ama esimin adına böylesi çok daha iyiymiş ama 

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ayrı ayrı iki facebook var eşimin benim instgram da ortak ikimiz kullanıyoruz edebli güzel kullanırsak bir sorun olmaz olmadı da.. 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizde aynı nisanliligimdan beri kulanmiyoruz sadc Facebook kulaniyor eşim oda sürekli elimin altında arada bir girerim onun telefonuna oda hep erkek arkadaşları var diye kızıyor ortak kulanmamiza sürekli açık olmasına bende, eşim hayvancılıkla uğraşıyor bı yandan da kangal köpek sevdası var sürekli onları takip ediyor ondan 
0 oy
tarafından
Arada  bir ekşi sözlüğe yazıyorum onun dışında bizde kullanmıyoruz
0 oy
tarafından
Esimde bende kullanmıyoruz canım 

Bize saçma geliyor ahlaksız şeyler çok 
0 oy
tarafından
Sadece vatsap kullaniyorum esimede her seyini sildirdim
0 oy
(385 puan) tarafından
Bizde eşimde bende sadece whatsap kullanıyoruz ama instagram açmak çok isterdim eşim maalesef karşı çıkıyor resim falan atacağımı bildiği için:))
0 oy
(116 puan) tarafından
Kullanıyorum ama öyle çok aktif değil. Eşim pek kullanmaz bana da bir şey demiyor çok şükür
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşimin Facebook u var bide watsapp bende burası bide watsapp onun dışında girdiğimiz başka bı site tıınne
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Aynen bizimde öyle. Sadece WhatsApp kullanıyorum. Instagram açmayı düşünüyorum aslında ama bakalım
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sadece whatsapp kullanıyoruz yetiyor artıyor bile :)))))
0 oy
(107 puan) tarafından
Bekarkende kullanmazdim sadece whatsap var
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Aynı şekilde cnm
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Burasi var snap chat bide wp

İlgili sorular

0 oy
88 cevap 706 göst.