0 oy
440 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğimi oğlumu emziriyodum kesmek zorundayım şimdi yarın test yapılacak bide kızlar filmde korona çıkışta testte çıkmayan varmı biraz karıştırdım yazarken kusura bakmayın 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annemde filmde çıktı diğerinde negatif çıktı
tarafından
Ayy hadi inşallah bende de. Öyle çıkar ya dua et bana
tarafından
Noldu peki hastalık belirtisi falan olmadımı
tarafından
Insallah cikmaz canim annem turp gibiydi valla ayrica korona olsan bile emzir bebegini maskeyle
tarafından
Valla ben çok çektim yaaa ama şükür iyiyim
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Neden kesiyorsuz emziren anneler iki maske takip emziriyorlsr

tarafından
İlaç verdi biri sıtma biride favikovir diye içsemmi bilemedim
0 oy
tarafından
Bizim tanıdığın belirti bile yoktu ama diğerinde çıktı. Hastaneye yatırdılar. 1 haftaya taburcu oldu
0 oy
(454 puan) tarafından
İyiysen içmeyebilirsin ban içmedim test yapmadım ama koku ve tat kaybım oldu boğaz ağrısı falan emzirdimde
(2,351 puan) tarafından
Koku ve tat kaybi olan arkadasm da  bu  belirtiler disinda hic bi belirti yoktu ve pozitif cikmisti aileek korona olmuslar hafif atlattilar keske gtseymissin test yapmaya
(454 puan) tarafından
Kuzum eşim pozitif çıktı karantineda keldık 2 çocuk biri 2 aylık diğeride küçük. Birde eşim olunca çok yoruldum koştur koştur sırtım terliyordu dogumdan sonra bişey batıp çıkıyordu öyle çok acımıyodu birde boğazım acıdı 2 gün anlamadım bile sonra koku ve tat gidince anladım
0 oy
tarafından
Bebeğini neden kesiyorsun bende şu an karantinadayım ve bebeğimi hep emzirdim 
tarafından
Bana ilaç yazdı sana teşhis konuldu dimi ilaçları içmek istemiyorum şuan çok az bi öksürük var
tarafından
Bide benim 10.günüm 1 hafta baya kötüydüm ama iki gündür iyiyim napacam bilemedim bebeğim meme istiyo vermeyince kafasını yere götürüp ağlıyor
tarafından
Ben bebek emziriyorum deyince ona göre yazdılar canım ilacımı 5 gün antibiyotik kullandım sadece onu kullanırken emzirebildim sorun olmadı şükür
tarafından
İyiysen içme o zaman canım hergün limonlu su iç c vitamini al bol bol
tarafından
Halsizliğim bide mide bulantım oluyo işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
22 Nisan 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 275 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy