0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar esim sabah gttnde cüzdanını sordu bagiraeak bnde icerder dedim halbuki nerde olcak baksa bulunacak yerde sehbada kirildim. Yani neyse bugun pek halsizim boğaz agrim bel agrim var yemk yapamadım dunden corba vardı yanina sıkılmaya hazır cigkofte ve salata yapim diodum geldi işten sordu yemek yaptinmi die yok dedim ZATEN NE BOKA YARARSINKI DEDİ Çok kırıldım yani 

13 Cevaplar

+2 oy
(447 puan) tarafından
Çok sinirlendim ya kırılmak ne kelime ağzının ortasına iki tane geçirecen al tatlıda da bu var beğendin mi dicen 
(68 puan) tarafından
Güzel dedin canim köşeye yazdım aynı durum bende olsa bende öyle dicem
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Tövbe o nasıl kız 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Deseydin rahatsız dm diye 

Kendi iyi Bi halt olsa sana oşe demez 
0 oy
tarafından
Sen ne b.ka yariyorsan bende ona yariyormu deseydin pis agizli 
0 oy
tarafından

Sende ona şunu de

BABANIN DİBİNİ YEEE 

:angry:

0 oy
(218 puan) tarafından
Diyecek söz bulamadım 
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim Allah hidayet versin 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ne boka yararsin ki derken kendi ihtiyaclarini karsilatmaya mialmis seni dengesiz.

Tabiki is paylasimi var es  calisio iste maddi ihtiyaci karsiliyo kadnda temizligini  yemegini yapar ama hamilesin sanirm insan bazen haldiz oluyor yapasi gelmio yani . Disardan solesin ne kaybeder bu aksam da disardan yiyelm askm dese yani bu erkkler okuz  

Kirilman evet cok normal ama bide soyle bi durum var is yernde stresli ve gergin bigunde gecirmis olabilir  belki o sinirle sacmalamistir sen esini tanirsin az cok bi fikrin vardir bu konuda   . Sor bakalm gunun nasil gecti bnm ki kotuydu halszdim cart curt ondan yapqmadm disardan soliyelm mi felan diye . 

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sen.ne boka yariyosan bnde o boka yariyom.deseydin. kendileri dunyayi fethedip geliyolar sank
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Dün ve bugün daha agirlwrini işittim 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
O zaman senin bokunu yesin pis herif! 
0 oy
tarafından
Onların o boş ağzı ancak bokkkk bokkkk laf eder 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 568 göst.