0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde tarafından
beş yıldır evliyim beş yıldır aynı kabanı qiyiyorum az önce dedimki ben artık yeni kaban istiyorum onum dediqide iki üç beden büyük alalım hamile kalırsan qiyersin bende dedim her yıl hamile kalıcak deqilm oqlumdada aynı kabanı qiydim istedimmi senden hamileyim kaban al diye sonra vazqctim istemedim zaten hiçbişi almaz bana hem kaynanamın ve qörümceöin eskilerini qiyerim kilotta dahil 

14 Cevaplar

+2 oy
(1,175 puan) tarafından
Evli kadının iç çamasırı giylmes herseyi gectim  çokyanlış .
(10,357 puan) tarafından
Ay haram değil mi ya ben mi Yanlış biliyorum
(1,175 puan) tarafından
Haram oldugunu söylemek cok dogru degil tam aslını blmiyorum ama yanlıs giyilmez yani olmaz öyle sey. Benm annem mesela onlardayken dus alsam kardeşlerimle aynı camasırdan vermez yeni acar. Asla olmaz oyle sey
(10,357 puan) tarafından
Bizde de olmaz asla canım ya mantığım almıyor yani
(1,175 puan) tarafından
Ne pis imsanlrmış ya
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aaa ole şey mi olur canm niye eskilerini giyiyomşsn o neymş ole sana eksiğini alamicak kadar aciz mi neymş o 
0 oy
tarafından
Kulotta mi dahil artik ama daha neler. Ic camasir giyilmez ki. Durumunuz mu yok eşin o yuzden mi alamiyor cimrilik mi yapiyor
tarafından
parayla oynarlar kaynanam qil yeni alınca kendilerine eskileri bana postalıyorlar
tarafından
Sen eskici misin ya, hadi uzerine olmayan 1 2 kere giyilmis seyler verilir ama kuloda kadar ayip artik
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Niye  alamiyormus ya hergun alinan seyler degil zaten sende 5 yil idare etmissin aliverse ne olur ayrica gorumcenin kaynananin eskisini giydigin gig demedgn icn almaya gerk duymuyordur nasl olsa annem verio kiz kardesm verio kiyafet die dusunur  erkk zihniyeti sal@k .iste . Giyme bundan snra pasa pasa alsin
(15,695 puan) tarafından
Kız pembis saçlarını sarimi yaptın
0 oy
tarafından
Yok artık yaa çok ayıp eşinin yaptığı 
0 oy
(485 puan) tarafından
Durumunuz yoksa bişey diyemem 

Ama var yemezse giyme eskiyi çıplak gezdirecek değil ya alacak mecbur
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iki dünya bir araya gelse kabul etmem başkasının iç çamaşırını giymeyi. Kendime hakaret sayarım nasıl kabuk edebiliyorsun ya hastalık kaparsan geldiği gibi postala çöpe 
0 oy
tarafından
Nasıl ya kilotta dahil mi daha neler o neymiş öle herkesin eskisini giymek zorunda değilsin canım para vermiyormu sana biriktir al canım kendine güzel güzel güzellikle şöyle eşine 
tarafından
aman bıktım artık sonra bana n aldın diyor herseyin hesabını yapıyor fiş istiyor sanki n yapacaksam parasını
0 oy
(10,357 puan) tarafından
İç çamaşırı haram ya deli misiniz siz canım 
0 oy
(671 puan) tarafından
Senin eski donlarını ver onlar giysin ayıp be alamıyorlarmı gelinlerine don yada giy anasının donunu geç karşısına ananın donu nasıl güzel olmuşmu de kafasına geçir eşya meşya anlarımda don anlamıyorsa kendini atsın bi yerden 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Daha neler ic camasiri mii. Durumdan mi canm pintilikten mii. Bi ic camasirida alinmamasi ne bilimm
0 oy
tarafından
İç çamaşırı giymek çok kötü bişey ya inanmıyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kız bı çamaşır kaç para 2-3 tanesini on liraya alırsın neye vermiyoz o parayı kaban da aynı şekilde vercem 200-300 lira bı beş sene daha giyersin Allah eşini ıslah etsin var yemezlik de günahtır bildiğim kadarıyla
0 oy
(160 puan) tarafından
Neden onların eskisini giyiyorsun canm

İlgili bir soru bulunamadı

379,820 soru

11,369,816 cevap

34,853 kullanıcı

...