0 oy
690 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,956 puan) tarafından
Sadece büyüyen  beşik aldılar 860 tl ye netten sipariş verdik burda pahalıymış 1200 falanmış netten bakın dediler bu seferde netteki pahalı geldi eşimin babasında 1000 parası var babam versin parayı ben alırım madem dedi yok biz alcaz dedi kaynanam o zamn. küçük bişey alın dediler bende istemiyorum dedim onda bile sorun oldu beşik geldi 2 ay da ancak gelebildi eşim kardeşimle gece 2 ye kadar kurmasıyla uğraştı sabah da işe gitcek di 1 hafta falan olmuştu doğum yapalı. Yok oğlum bırak kurma yarın yap bende bırak dedim sabah ise gitcen yok bırakmadı şikayet ettiği de yoktu yani. kaynanam bu ne diye geldi küçük beşik alınsaydı diyo anne geldi artık laf edip durma falan demişti. Gelinin bunu beğendi dedi , oda diyo karina söz geçireydin madem. Inanın ağzımı açıp tek kelime etmedim. Yakın bi yerde falan olsaydı geri gönderecektim beşiği. Bi altın bile takmaz mı insan torununa heves edip durumları da var. Oğlandan ilk torun bide seviyorlar o kadar. Benim kendi babam bile takcak durumu zayıf olduğu halde.

32 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
hiçbişey almadılar evime geldiler dopum yaptımın 5. Gününde de kavga çıkartıp gittiler allaha havale ettim çok üzdüler beni de yavrumu da 
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Çop bile almadilar
0 oy
tarafından
Koca bi hiç gelen ni takım o kadar görümceler uzakta bom boş eşim o ara arabasını satmıştı 11 tane burma taktı kızımın şansına 
0 oy
tarafından
Kayinbabam tam altin kaynanam yarim altin aradada kiyafet aliyorlar 
0 oy
(913 puan) tarafından
Bebeğimin eşyalarını eşim kendisi aldı. Kaynanam çeyrek, görümcem çeyrek, 3kaynım ayrı ayrılıkda 100tl, kendi annem 1500tl verdi
0 oy
(528 puan) tarafından
Kaynanam çeyrek takti. Esimin amcasi kardesi anneannesi 2 halasii ceyrek takti bana bise lok:)
0 oy
tarafından
Kendi annem babam ve annanem dedem taktı diğerleride arkadaşlarım yani bir şey görmedim görümcemdende açık açıkta pahalı bir şey isteme dedi ve hiç bir şey alsın istememiştim 
0 oy
(3 puan) tarafından
Ayy beşik almış iyi bence. Bana 200 TL'lik alışveriş yapmış parasını bile söylüyor 200 TL dye aldıkları eh işte idare eder. Aldıklarımada laf eder. Bende ben aldm bunu beğendim dyorum geçiyorum. Bununla kalmayıp eşim yiğenin herşeyi almış A dan Z ye derler ya aklınıza ne gelirse herşeyini almış biz bi 200 tl cik kıyafet alıyorlar. Eşim çeyrek taktı dye çeyrek takacaklar sdce
(3,956 puan) tarafından
Onu da doğum yaptığım hafta kurulur ken burnumdan getirdi bin pişman oldum aldıklarına almasaydı keşke
(3 puan) tarafından
Valla insan öyle oluyor aldın bari kapa çeneni demi hayrını kaçırma bi dua ettir kendine yok illa laf söyleyecekler durmaz çeneleri bunların
0 oy
(75 puan) tarafından
2 cumhuriyet 4 tane çeyrek 5500 tl kayınvalidemlerden gelen annemlerde bana bir bilezik. Kızıma 1 tam altın bir çeyrek ayrıca 2 tarafta fazlasıyla herşeyi yaptılar yapıolar iki tarafında hakkını inkar edemem 
(3,956 puan) tarafından
Hay maşallah:) bi daha doğur canım sen
(75 puan) tarafından
Ay yok canım 1 tane yeter Allah olmayanlara nasip etsin bizede bu bebeğimizi hayırlı bir evlat olarak vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin
0 oy
tarafından
Benimkiler daha torununu gormedi bir kere arayip sormadi bile gectim hediyeyi :)
(3,956 puan) tarafından
Yok artık ne zaman oldu doğum yapalı haberleri varmı
tarafından
Var tabikide 4 ay olacak 2 gun sonra dogum yapali
0 oy
(876 puan) tarafından
kocaman bir HİÇÇÇ yine sanaa beşik almışlar 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
benimki bir sey bile takmado cocuga bile hic bir sey almadi zaten..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 250 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde mehal (631 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 785 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 458 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.