0 oy
771 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından

Kaynana mı görümcelerimi hep ben arıyorum. Onlar beni hiç  aramıyor. Ben uzun süre aramayayım niye aramıyor bizi diye eşime sitem ediyorlar. :) Sinirden gülüyorum

Anası bacıları eşimi arıyorlar. Uzun uzun konuşuyorlar yanımda. Bana  selam söyleyip kapatıyorlar. :)

Bu işte bir terslik yok mu , bana mı öyle geliyor hiç anlamıyorum.  

32 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından

İlk evlendgmiz sıralar hep ben arıyordum baktım böyle olmicak aramıyorum eşimi ariyorlar:D

-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet birbirimizi arariz surekli ama hergun hergun degil
0 oy
(594 puan) tarafından

Hic aramam senin yerinde olsam net :D

(92 puan) tarafından
Öyle mi yapsam ya :)
(594 puan) tarafından
Benmde öyleydi. Baslarda. Smdi hic aramam işim düşerse belki :)) ama hic aramıyor sormuyor demezler. Aynısını benm eşimde benm aileme yapıyor niye ben arayayım ki banane :)
0 oy
tarafından
Kayinvalidem günde en az bi kere görüntülü arar bazen bende ararim
0 oy
tarafından
Sağ olsun kaynanam haftada bir iki kere arar 
0 oy
tarafından
Aramıyorum 2 buçuk senedir konuşmuyoruz
0 oy
(352 puan) tarafından
Aman aramasınlar daha iyi:)))
0 oy
tarafından
Aramiyorum arayıp ne konuşcam ki zaten evi yakin birsey olsa oğullarini ararlar. Onlarda cok nadir arar o kadar
0 oy
tarafından
Eşimin ailesi ile küsüm kaynanamla daha doğrusu kayinbabam barıştırmak için arıyor bazen
0 oy
tarafından

KAYNANAM. Eşimi arar beni arayamaz.   Çünkü numaramı vermiyorum.     Bir ara biri kaydetmiş. Numaramı.  Ertesi gün eşime dedim sildi.    Bende kayıtlı bile değil.  Aramam.    Başka isim yok arayacam. Oldu. İstediği kadar sitem etsin. 

Gorumcemler. Eşimi dâhi arayamazlar. Eşim ne ölünuze ne ölüme dedi tüm kardeşleri ile bağlantı yı koparttı. Erkek lerlede

0 oy
tarafından
Işleri düşünce ararlardı bende öyle yalan yok ama artık aramak görüşmek yok şeytan görsün yüzlerini pilsikler
0 oy
(580 puan) tarafından

Elhamdülillah aram çok iyidir hepsiyle benide çok severler, çok düşkünlerdir. Kayınvalidemde arar bende ararım. Bazen arayamadığımda hemen arar bi annem var halini hatrını sorayım demiyorsun diye üzülür gibi yapar takılır bana :) Kayınpederimde her akşam görüntülü arar benimle konuşmadan da kapatmaz. Her konuşmamızda kızım ben sizi çok özlüyorum ya nolacak böyle der :D Elhamdülillah çok memnunum hepsinden :)

0 oy
tarafından
Valla bende pek aramam hastalık dışında ama eşim aradığı zaman ortak konusuruz aramız iyi olduktan sonra  sorun yapmam zaten şehir dışında oturuyorlar mesela dün görümcemi  aradım işi vardı herhalde bakmadı 10 dakika sonra görümcem kendi aradı neredeyse 1 saat konuştuk 
0 oy
tarafından
Aynı evde olduğum için annemler gidince 1 ay kalıyorum onlar arıyor ben aramam zorla uzaklaşıyorum
0 oy
tarafından
Aynı evde olduğum için annemler gidince 1 ay kalıyorum onlar arıyor ben aramam zorla uzaklaşıyorum 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ne ben ararım ne de onlar.. Oğullarıyla konuşurlar sadece.. Kavga gürültü tartışmamız falan da yok. Isınamadık birbirimize. 
0 oy
(679 puan) tarafından
Onlar da arar bende ararim iki gün  konusmasan onlar hemen arar naptin niye sesiniz cikmiyor diye
0 oy
(35 puan) tarafından

9 aylık evliyim görümcemi hiç aramadım hal hatır sormaya, önemli bir durum olmadığı sürece zaten küçük yaşı ergen :D kaynanamı ise sadece mübarek gecelerde aradım hiiiiç napıyosun nasılsın diye aramadım aramam da. Ha bana kaynanalık mı yapıyor tek bir şeyini görmedim ama seviye varya dünyanın en güzel şeyi :D

0 oy
(173 puan) tarafından
Hem onlar arar hemde ben ararım canım 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Karşılıklı araşıyoruz:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 523 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 417 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 536 göst.

379,161 soru

11,349,732 cevap

34,815 kullanıcı

...