0 oy
1,813 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12 puan) tarafından
benim esimin ikinci evliligi suan kendisini 33 yasinda 2 tanede kizi var biri 9 biri 7 yasinda. ben 18 yasindym esimle evlenmeden arkadslik kurduk bu sekilde severek evlendim esim bana karsi cok iyidi cok kibardi bana ufacik zarar gelsin istemezdi ve benim aylem cok karsi cikti beni vermemek icin sevdim icin ben cabaladim tabi esimde cok cok çaba sarf etti ugrasti biz eylul ayinda evlendik evlendimz gunu cocuklarini eve cikardi ilk gunumden buyuk kiz sorun yapmaya basladi korkuyrm vs vs bana surekli seni istemiyoruz sen annemiz deglsn diye konusmaya basladi babasi yokken ve babasiyla konustumda beni hep yalanci ckardi ben tabi boyle yapinca ses kaydina aldim soyledi seyleri buna ramen babasi bana sahip cikmadi aram duzeldi sandm dun bana sana bi hikaye anlatacm dedi ve bana bir varmis bir yokmus bir anne baba varmis anne babayi aldatmis diye baba anneyi birakmis ve cocuklar cok uzulmus baba baska biriyle evlenmis ama cocuklar onu sevmemis. o kadin hamile kalmis herkes sevincek sanmis ama kimse sevinmemis diye beni anlati ve kac kere benim esyalarima *** sildine sahit oldum allah sahidim olsn ne onalara bi kotuluk yapiyorum ne kiziyorum bana bunlari yapma sebebleri ne bilmiyorum onlarin boyle olusunu gectim. onlara bakmami herseyi ama esim son zamanlarda cok degisti ayagiyla bana tekme atti bobregime surekli sen aldatilmayi hak ediyorsn seni cocuklarima bak diye getirdim diye konusuyor. kendisiyle oturup konusamiyorum bile benim ne yapmam lazm. ? 29 hafta 3 gunlugum evlendimin ilk gununden beri bunlsri yasiyorum ve anlataiklarm yasadikarimin ceyregi bile degil. bosansam gideck yerimde yok bunu da biliyor aylem le gorusmuyorum babamdan da cok cektim icin kurtulurm dedim esimde bana o zamanlsr cok iyidi aldandim mutlu olurum sandm evlendim. ne yapacgimi bilmiyorum kendimi cok caresiz hisediyrm ve esim eve karsi cok sormusz geldim gunden beri calismasina ramen tek kurusu olmadini soyluyor eve dogru duzgn bsy getirmiyor bazen aylesiyle yemek zorunda kaliyrm hepsini hizmet etmek zorunda kaliyorum ve ilk hamileligim cok zorlaniyorum her gun sabah 6 da kalkip cocuklsrini okula yolla yemek yedir annesinde yedim icin temizlk yap iki eve yetistremiyrm hem kendi evimin isi hem kaynanamda yedim icin onun evinin isi. ayrilmk istesem nereye giderim devlet yardim eder mi bu konuda bilgisi olan varsa lutfen bana akil versin cok caresizim

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzuldum senin adina esin sanki seni bi bakici kusura bakma hzmetci gibi almis:(ki kendiside bunu acik acik dile getirmis zaten cook buyuk senden bide ya nasil cesaret ettin ailen tabiki karsi cikar senden 10 yas kucuk cocuklari.var nerdeyse adamin Allah yardimcin olsun kuzum cok zor bi hayatin icindesin:((
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o nasl bir k×pek ole ya aldatilmayi hakediorsun cocuklara bak die getrdm demk ne demek ser×fsiz pislik ya. 18 yasndagencevk kiz al bide ettiklerine bak cocuklari anliyabiliorm baska bi kadinla evlendi babalari kabul etmeleri zo olurda adamin ole yapmasi cok yalnis ya.. babanla gorusmuosanda annenle paylas annen babana citlatie ne olursa olsun ailen seni yalnz birakmaz die dusunuyorum . Devlet sahip cikarmi malesf bilgm yok kadin signma evleri vs var ama nereye kadr ne bilm :/
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kusura bakma ama esin senin yaşın küçük diye genç karim olsun diye kendi nefsi için kandırmış evlenmiş seninle şimdi hevesi geçiyor belliki. Senin yerinde olsam onu boşanmakla tehdit ederim belki korkar genç eşini kaybetmeden. E akılsız adam bulmuş senin gibisini bide nankörlük yapıyor pessssss. Sırf inadına bana yetmediğini yaşlı olduğunu hissettirecek şeyler yapıp komplekse sokardım onu
0 oy
tarafından
Demek ki neymiş cnm herşey sevmek deqlmş cahillik dönemine denk qelmiş. Her zaman anne baba lafı dinleyin. 
0 oy
(18 puan) tarafından
Şimdi annene babana yazık değil mi neden dinlemedin onları yazık değil mi sana senin yaşındakiler üni okuyorlar sen saçma sapan insanlara tahammül etmek zorunda kalıyorsun ne aşkı aç kalınca ne aşkı tekme yiyince ne aşkı sakın izin verme seni hirpalamasina. Bu saatten sonra değişmesini bekleme sen değiş ailenle konuş onlar sahip cikmazlarsa kadın sığınma evine git Allah o adamı da bildiği gibi yapsın sana da aklı Fikir versin bir daha da dönüşü olmayan yollara girme akıllı davran kusura bakma çok gerildim ve üzüldüm sana 
0 oy
(3 puan) tarafından
Canm allah yardmcn olsun insllah. We kabul edilir seyler degil ama sen yinede cocugun dogana kadar sabret we esinle konusmya cals baktin olmuyo ole kopeklerle ugrascagna git babanin kapsnda yat en azndan atam dersin yutarsn cocugun ele awuca geldimide calsr ayaklarının  ustunde durursn ha olmuyomu dewletn siginma ewine gidersn sana yardmci olurlar ama ne olursa olsun once ailenin kapsna git 
0 oy
(130 puan) tarafından
Vallah ne olursa olsun topla bavulunu al çık git ananın babanın kapısını çal sokağa atacak değiller annen baban onlar senin Bakacaklardır başından geçenleri anlat nekdr kötü bir baba da olsa evladina kıyamaz o senin gidecek yerin olmadigini bildiği için bukdr rahat muhtemelen ki sana bunlari yapiyor karaktersiz *** Alalh İslah etsin Onu bir görsün gittiğini veya herkesin bir sabri olduğunu belki akillanir ama sanmam tek bir saniye bile durma çık git bacım ne olursa olsun kendini düşün daha genceciksin önünde daha neler var bir süre ailenle yaşarsın sonra kafana yatan biri olursa çocuksuz biri yada senin gibi tek çocuklu evlenirsin Üzülme bacim Dhaa önünde çok güzel günler var yeterki güçlü ol kendine saygın olsun kimsenin sana bunu yapmasina izin verme çık git herkeste görsün neyin ne olduğunu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 799 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Melisyldrm (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.