0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar esimle tartirsam bu bana agir gelmis ise annemle paylasirim annemde halamgile anlatiyor esimde hep bu yuzden benle tartisir annene bir sirrini verme annene soyledigin herseyi herkes biliyor diye esiniz sizde ailenize anlatsaniz boyle bir tepki verirmi 

31 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Kavga etsek tartissak kimseminin ruhu duymaz cnm geri barisrz aramizda
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben anneme hep anlatırım çünkü o benim tek sırdaşım yoldaşım ama o hep eşimi tutar

Herhalde ben kızıyım diye barışalım diye hep yönlendirir hiçte pişman olmadım :)

Eşimde bu konulara karışmaz zaten anlatmıştım anlamamışım çok takılmaz 

0 oy
tarafından
Eşin çok haklı annen burda hatalı ne olursa olsun benim annem Kendi annesine ve kız kardeşine bile anlatmaz
0 oy
(1,718 puan) tarafından
2 yıllık evliyim 6 yıldır hayatımda eşim daha birgün anneme şunun için kavga ettik bilmem ne diye anlatmamışımdırr  kardeşime anlatırım dertleşirim ama aileme asla belli etmem söylemem 
0 oy
(3,064 puan) tarafından
Bence anlatılmamasi lazim tabi eğer büyük bir sorun yoksa. Hadi annenle dertleşip anlattin diyelim. Annenin bunu başkalarına anlatması yanlış. Eşimle bu konuda çok hashassızdır evimizde olup biteni ne onun ailesi bilir ne bizimkiler. 
0 oy
tarafından
Ben anlatmamayı tercih ediyorum annnem eşime tepki gösterip araları bozulmasın diye anlatmamamın bi nedenide annem bana hak verir iyice gaza gelirim küs süremiz uzar diye kendi içimizde çözüyoruz oda anlatmıyo
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Çok şükür hamd olsun bugune kadar eşimle öyle anlatılacak kadar bir sorunum olmadı da hadi diyelim oldu sen nasıl olur eşinle aranda olanları başkasına anlatirsın? (Bu kisi kim olursa olsun) eşin çok çok haklı éşinle senin aranda olanlar esinle sadece senin arandadır bu resmen aile sırlarinı gidip ona buna anlatmaktır bnim icin 
0 oy
(657 puan) tarafından
Bizde tam tersi eşim anneme dert yanar anlatır ben kavgayı ciddiy alıp takıp anlatmam eşim çok takar anlatır annemde haklısın oğlum der eşimden yana olur:) bence eşin haklı anlatılmaz hele ki annen herkese anlatıyorsa hiç anlatma 
0 oy
tarafından

Ben anneme anlatırom ama annem kimseye söylemez aramızda kalır her zaman bence olması gerekende bu sonuçta özeliniz 

Aynı şeyi annem yapsın eşimden önce ben  tep ki veririm  eşin haklı 

0 oy
(658 puan) tarafından
Canı isterse tepki versin o zaman gidip kayinbabama anlatırım kendi uğraşır. Ha ben anneme eşimle olanları anlatmam o ayrı tabi ama evde birşey olur onu anlatırım sonuçta annem ve gidip birine anlatacak biri değil öyle huyu yok 
0 oy
tarafından
Evet anlatırım anneme ama annem gidip halama teyzeme falana filana anlatmaz. Bu yüzden eşim için sıkıntı olmuyor yani. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 491 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mbbatnngghu (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,041 göst.
0 oy
40 cevap 706 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 374 göst.

383,601 soru