0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
Yeni evliydik esim mac izliyodu gece gec saat oldu halen izliyo dedim hadi yatalim gec oldu yok gari az daha izlim yatcaz neise biraz daha oturdum yok adam kalkmiyo gitdim yatmaya ben . Yaz gunuydu esimin uzerindede şort beyaz atlet vardi bende aldim bir yastigi atlet ve şort gecirdim yastiga esimin yattigi yere koydum sarildim uyuyakalmisim gece yarisi az bise hatirliyom esim geldi bi ara soylendi yatdi. Gecenin 4 ü lavaboya kalktim gece lambasi cok dusukde yanik tam net gozukmuyo oda bjr gozum acik bir gozum kapali lavaboya giderken ayagima bise takildu bi baktim yere ne gorim éşim yatiyo yerde kafasi yok bastim cigligi kalpten gidiyodum az daha esim isigi acti basladim aglamaya megerrrrrr gece yedigim halt az daha beni öldüryormus korkudan esim gece alip firlatmis o yastigi bende esimin kafasini kesmisler sandim tabi o uyku sersemligiyle gece yaptigim puşlukda aklima gelmedu o an . Simdiyse arada hatirlayip iyi guluyoruz 

17 Cevaplar

+2 oy
(2,264 puan) tarafından

Kız Allah seni emii:D

-Reklam-
+1 oy
(7,411 puan) tarafından
hahahahah ya gece gece gulecegim yoktu canim ya. Allah ta seni güldürsün insaAllah☺
(306 puan) tarafından
Valla her aklima geldiginde guluyom ztn
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Bizim Yok hatırlamıyorum
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Ayyy Cook guldum :D
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Allahm yaa:))))
0 oy
(1,635 puan) tarafından

En yenisini anlatayım o zaman.

Dün eşim izinliydi. Gece 4 e kadar oturduk bizimki uyuklamaya başladı yatalım dedik. Neyse tam o sırada bebe mızırdandı kocayı yatağa yolladım bebenin yanına gittim. Bebe geri uyuyunca sigara içmeye ordan tuvalete gittim. Tabii herif çoktan uyumuştur diye düşünürken tuvaletin kapıyı bi açtım kapıya burnunu dayamış beni bekliyo. Yerimden iyi zıplattı ama beni:D bi de utanmadan niye korktun ki tuvalet sırası bekliyorum ben diyo manyak.....

Bi de ben duştayken üstümden soğuk su döktü ama nasıl kahkahalar atıyo. Bende o diş fırçalarken fıskiyeyi ona tuttum ☺️ tabii dolaplar ayna falan battı.

Noldu rengin soldu şekerim diye kahkaha attım. Ha buraları temizlemeden çıkma burdan dedim.

Garibim hem söylendi hem temizledi.

Ama kaşınıyo herif ben napayım ☺️

(306 puan) tarafından
Cok tatlisiniz canim Alllah nesenizi artdirsin ins
(1,635 puan) tarafından
Amin canım. Rabb'im tüm ailelere neşe ve huzur versin inşallah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hamileyim midem bulandi ilk defa. Klozette otururyorum. Hala da midem bulanuyo tabi esimden poset istedim. Kusarsam elimde bulunsun diye. Esim poseti getirene kadar ben dayanamadim :) klozetten kalktim kusmaya basladim. Tabi arkam acik. Herifimde poseti gordugu bos yere tutuyo yani totoma. :D o an anlamadim olayin komikliigini cok kotuydum.sonra dedim sen niye poseti totoma tuttun manyak dedim.ben kusarsam dye istemistim zaten onu da yaptim dedim. Ya ordan da bisey gelseydi ne bilim ben diyi :P 
(4,492 puan) tarafından
ahahhaha vallahi kahkaha attım =)))
(2,765 puan) tarafından
Zeynep63 esinden neden utaniyorsunki ben asla utanmam oda brnden utanmaz cekinmez o benim hayat arkadasim neler nelrr yaptik 6 yil icindde
(306 puan) tarafından
Hahahahah adam paniklemiş cnm ama bende utaniyom 3 senelik evliyim halem esim beni aydinlikta cplak gormemisdir isigi kapatirim hep bi anda acsa bile hemen ustumu basimi ort3rim benimki baya sacma bi uganclik alisamadim bir turlu ya
(1,326 puan) tarafından
Vallaha bnde o an anlamadim ne oldugu  cok kotuydum sonra.  Birden aklima geldi dedim sen napiyodun oyle :D napayom diyo . canim ya cok korkmustu. Kalp rhaatsizligim oldygu icin zorlaninca bide nefes alamayip carpintim tutmustu
 Telase kapilmisti. Nereye tutacagini sasirmis. Halbuki. Artik posete gerek kalmammisti :p  gozleri dolmustiu canim ya
tarafından
Valla çok güldüm Allah da sizi guldursun
0 oy
(2,241 puan) tarafından

hahaha koptum :D benimde cok var da birini anlatayim .benim esimin uykusu asiri agirdir gece uyandirirsam asla ayilamaz sacmalar ne istersen yapar yeni dogum yaptigim siralar baktım cocuga hep ben kalkiyorum gicikligim tuttu aldim oyuncak bebegi bir guzel kundakladim kafasina şapkayı taktim kizimin aglarken sesini kaydettim kizimi verdim gorumceme :) actim sesi aldim oyuncak bebegi kalk askim cok fenayim lavaboya gitmem lazim iki dakika tut dedim gozu kapali aldi pispisliyo ev ahalisini cagirdim kapidan bakiyoz bagirdim esime sustur bebegi catliycak emzir susar diye bagiriyom acti tsortu dayadi gogsune orda yarildik bizim kahkahamiza ayildi yoksa devam ederdi :D

(306 puan) tarafından
Catladim kizzzzzzz gulmekden valla benim.esim oyle olsa varya ben onu sekildrn sekile sokarim herhalde geceleri.
(2,241 puan) tarafından
hahahah:)) kullaniyom bazen bu hallerini bizimde gulmeye ihtiyacimiz var ;)
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ahahaha Allahım bu ıyıdı :))))) 
0 oy
(2,303 puan) tarafından

Yakin zamanda olani söyleyim 18 haftalik hamileyim kızımız olacak inşallah eşim kızımı dinleyecem diyerek karnimi açtı onunla konusuyor iste kızım beni duyuyorsan tepki ver babacığım felan diyordu tam öyle dediği an karnim guruldadi garibim bir seviniyor beni duyuyor bana cevap veriyor diye karnim guruldadi diyemedim:D

tarafından
Bağırsaklr iş başında=))
0 oy
tarafından
Hastanedeyim aklıma gelmedi yaaa seninki baya komik miş ama
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Allah'ım yaaa :D
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bjndan 6 yil once esim beni kacirmak icin koyr geldi yaninda abisini ve iki tane daha arkadasini getirdi cunki bizim koy cok silahli o yuzden kavga cikarsa 4 kisiyle kendini koruycak iste geldi aldi beni  yolda gidiyoruz tabi yasim 15 esimin yasida 17 arkadaslari 18 yaslarinda abiside 20 yasinda isik gorduk yolda giderken su sahte polis arabalari oluyor ya onu gordjk esimin arkadaslarinda selahattin vardi o basladi aglamaya annemi istiyom bizi hapise aticaklar bayagi bi agliyor en son dedik sen gec bagaja seni gormez polisler doblo arabada koltugun ustunden gecti arkaya girdi yatti oraya o isigin yanina vardik maket polis biz gulmeye basladik cocuk one gecti tekrardan bir iki saat gecti baktik gene agliyor megersem acikmis cani makarna istiyormus diyorki acikdim makarana verin bana cips istiyom kola niye almadiniz bu nasil kiz kacirma beni aclikdan oldurceniz falan agliyor boyle durduk bir yerde menemenci diye yaziyor megersem dukkan bosmus yani kapatilmis orda menemen falan yapilmiyor bu gene mizildanmaya basladi bizde guluyoz buna daha sonra bizi konya otogara biraktilar orda esimle ikimiz sahte isimlerle bilet kestirdik urfaya gidene kadar yusuf yusuf crktik cunki arkamizda ki koltukta jandatma vardi biz onlarla arkadas olduk herseyi anlattik boyle boyle birimz 15 birimiz 17 yasinda kaciyoruz diye jandarma dedi ihbar olmadigi surece rahat olun dedi vede oyle oldu ihbar olmadigi icin yold iki defa durdurdular sadjce bilet kontrolu oldu kimlik istemediler bu sekilde yirtmisdik iste en komik yanida selahattindi
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Ahahahayytt kiz allah seni yaa:D

0 oy
tarafından
Bayag oldu bu olayimiza anlatım ben hamileyim o zmn yatıp uyduk akşamda film izledim aldatma sahnesi falan vardı etkilenmiştim rüyamda eşim beni aldatiyordu bende eşimi yakalayıp dovuyordum meğersem eşimin uyurken kafasını isirmisim bı açtım gözümü adam oturmuş ağlıyor noldu dedim kafamı ısırdım diyor napim sende aldatmasaydin dedim 
0 oy
tarafından
Kız neler neler var  nobetten geldı aksama kadar uyudu uyandırdım yemek yesın dıye uykulu oturdu yemeye pılavı catalla yıyor kafası asagı bı ınıyor bıt kalkıyor hıc hıc farkında degıl sofrada oturuyor uykulu yemegını yıyor ben hepsını cektım tabı en son dızının ustune kafasını ındırdı uyudu oyle kalk canım dıyorum sofraya bakıp doydum ellerne saglık deyıp tekrar o sekılde sofrada uyudu:))

Bir  günde nöbetten geldi agzına maskesıyle elınde telefon tiktok açık kalmıs ve kendı uyuyor maskeyle ve şarkı calıyor şarkıda  bıtmeyen bu çilem nedendir neden bunuda vıdeoya almıstım bızımkı hep hep uyku uzerıne vala kızı uyutup yanına yattım adamın bana sarılıp benı sallayarak sırtıma vurup pış pış dedı kızı sallıyor sanıyordu ya:))))
(306 puan) tarafından
Adam cok yoruluyo demekki
tarafından
Vala canım yorulmasada oyle ki ben tanıstıgımızda 18 yasındaym o da 22 yasındaydı ozamanlar aynı yurttaydık bınalar ayrı bahce yemekhane aynı  ben ınerdım kahvaltıya beklerdım benım kı kalkmazdı uyurdu oyle en son derdım anons ettırecem cunku taa ozamandan bu böyle bak kaymakamlıkta vefa masasında gorevlıydı telefonu sessızde bıle degıl kızım rahatsızlandı daha 1 aylık cok kotuydum aradım 20 defa ulasamadm karakoldan arkadasını arkadası da karakoldakılerı aradı onlarda kaymakamlıktakılerı aradı uyuyormus ya sessızde bıle olmayan telefonu duymadı ben nasıl duymadım bılmıyorum dıyor komşu falanda tanımamm bılmem kımseye demedım ambulans desende o hastalıkta cagıramam yoksa hastne evımın dibinde ama gece 4 de gıdemezdım ıste
(306 puan) tarafından
Isin zor valla cnm o zmn

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 589 göst.
0 oy
23 cevap 837 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 616 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy