0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar galiba sustugum icin herkes esim bile tepeme biniyo hep de safsin diyor ben kendimi bile koruyamiyorum cocugumu nasil koriycam konussam konusrum ama insnalari uzup kirmaktan cok korkarim birde esimin ailesi hadinden fazla konusuyor sizler nasil laf sokabiliyorsunz bende istiyorum sokmak artk cok skldm esimin kuzeni gelmis yanimda oturdu birde diyo grip olucam benim bu hafta cocugum ckicak benmi fazla takiyorum yoksa o mu umursmaz 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,681 puan) tarafından

Huy meselesi canim..ben şahsen hazir cevabim bir soyle 1000eşit :D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Merak etme ağzına sictiklarinda bir yerden sonra yeeteer diyorsuun
(778 puan) tarafından
Hahah aynen vala öyle bı konuşuyorsun ki
tarafından
Öyle oluyoo ama bende öyleydim sonra dedim yeter beni sevenler beni kırıyor bu dünya böyle olmaz çekilmez şimdi gelen gecenin ağzına sıçıyorum. F.d.mdd
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bende oyleyim valla yani az maz kendimi duzeltdim amma yinede tam sey degilim bu drvrde valla mal olanin saf olani minerler kuzum   bende burda bekleyim:)
(25 puan) tarafından
Oyleymis cnm esimde hep safsin diyor artik o oyle deyince dedim duzelmeliyim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çirkef olmaya gerek yok canım..kim sana nasıl yaklasiyosa aynı şekilde yaklaş en doğrusu bu
0 oy
tarafından

Altta kalmamak çirkeflik se çirkefim valla hazır cevap tak tak tak kimseye yok bizde eyvallah:D

0 oy
(683 puan) tarafından
Canim sana bir şey dediklerinde konuş sana darilirlar üzülürler diye hoc takma o zmn gor bak saf diyorlarmi demiyorlar mi canim bu dünyada peygamber efendimizin (SAV) yolunu bilenmi var o nasil davranmış nasil yaşamış yok sende boş ver 
0 oy
tarafından
Çirkef olmana gerek yok,

Ne olursa olsun kendini savun , her soylenene evet yada tamam deme , dilin kemiği byok, 

Aç ağzını yum gözünü ve ağzına geleni şöyle 
0 oy
(208 puan) tarafından
Ben laf sokmam ama içimden geçeni güzel bir dille anlatırım kayinvalidem e oda anlayislidir esimede anlatırım aynı şekilde evet bende safım ama laf sokmam kırmamak için güzellikle anlatırım 
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Demekki daha tam pismemissin bi sure sonra deliriyo insan kii ben bi delirdim tam delirdim ☺️ şuan önüme geleni gebertir valla zamanda sende benim gibi olursun
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Yaaa yemin ederim ki ayni ben. Bende insanları uzmekten çok.korkarim. Allahtan korkarım ben. Beni o kadar eziyorlar inşallah diğer gelinleri gözlerini çıkarır.  Ben de laf sokacam artık.  Yorumlarını bende okuyayım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 490 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 153 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgesmskk (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.