0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından

image

ikisini de ben içeceğim :)

11 Cevaplar

+1 oy
(969 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim masamın aynısı 
(969 puan) tarafından
Ayyy ne güzel 13 aylık benim kızım
(174 puan) tarafından
Benimki de yarın 1 yaşını dolduruyor tam . Rabbim bize bağışlasın cimcimeleri :) Kızınız nasıl bilmiyorum ama gördüğüm duyduğum bütün Berralar dirayetli inatçı muzur , benimki de dahil :) Rabbim kolaylık versin öyleyse :)
(969 puan) tarafından
19 Ağustos doğumlu kziim çok yaramaz 10 aylıkken yürüdü evi alt üst ediyor bi misafirliğe gidince illa birseyelr kırar döker ne kadar eğitmeye çalışsam da yaramaz..berra lar mı böyle bilmiyorum ama ben berraaaaa berraaaaa demekten bikiyorum bazen o kadar yoruyor o yüzden de zayıf   sağlıkla büyüsüer inşallah
(174 puan) tarafından
Benimki de 11 aylık yürümeye başladı , evde dolap çekmece ne varsa saniyeler içinde indiiriyor aşağıya iki dk yalnız biramiyorum. Krem kutularını açıp parmaklıyor her yere sürüyor , ıslak mendil kutusunu boşaltıyor su döküyor kasıtlı olarak. Artık o kadar alıştım ki kızmıyorum gülüyorum napiyim cani sağolsun :))) amin kuzum Berralar böyle oluyormuş gerçekten hiç akıllı bir Berraya denk gelemedim şimdiye kadar :) ♥️
(969 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün ler inşallah
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

Kız birini içip sonra diğerini yapsaydın ya yada daha büyük bir fincana:D

(174 puan) tarafından
Türk kahvesini büyük fincanda sevmiyorum kuzum. Bir daha bir daha pişirmeye uğraşmak istemedim napiyim :)))
(8,081 puan) tarafından
Kıyamam çocuk uyuyunca 2 tane birden içeyim dedin dimi☺
(174 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum valla günde bir kere uyuyor o ara ne yapacaksam yaptım yaptım yoksa geceye kadar yapışık yaşıyoruz :)) ♥️
(8,081 puan) tarafından
Afiyet olsun canım benim ☺❣
(174 puan) tarafından
Sağol kuzummmm ♥️
+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Beşik sallıyorum uyumadı
(1,217 puan) tarafından
Sağol canm benim uyudu bile minnağım❤️
(174 puan) tarafından
Ohhh ne güzel hemen bir keyif kahvesi yap sende ♥️
(1,217 puan) tarafından
Sabaha kadar uyumadım bi aylığız daha uyumam lazım :)
(1,217 puan) tarafından
Kahve sütü azaltıyor diyolar doğrumuki bende çok seviyorum içmeye korkuyorum
(174 puan) tarafından
Yaaa hemen uyu o zaman canım , Rabbim kolaylık versin büyüdükçe kolaylaşıyor şimdi zor zamanlardasin :)
+1 oy
tarafından
Isler bitti kizim uyuyo elma yiyorum bnde
(174 puan) tarafından
Afiyet olsun canimmm :)
tarafından
Saol tatlimm
+1 oy
(25,224 puan) tarafından

Al sana anlık :D 

image

(174 puan) tarafından
Yaaa isirmalik iki adet but görüyorum orada :)))
0 oy
(449 puan) tarafından
Bnmki de uyusa ah bi cnm.sabahtan beri uyumuyor 
(174 puan) tarafından
Uyur inşallah kuzummm , oku bol bol , birde rukye ayetlerini dinlet istersen uyuturken rahatlatıyor benim kızımı..
(969 puan) tarafından
Benimki de uyumadı sabahtan beri şuan emiyor uyuyacak işlerimi bitirip ders çalışacam
(449 puan) tarafından
Ne dersi cnm
(969 puan) tarafından
Kpss calisiyorum canım
0 oy
tarafından
Afiyet bal şeker olsun ♥️
(174 puan) tarafından
Sağol canimmmm gel beraber olsun diyemiyorum ahh Corona :(
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Anligim cok kotu 2 tane 20 lik dis cekiminden geldim agzim komple fena uyusuk sana afiyet olsun canim
(174 puan) tarafından
Yaaa bende geçen ay çektirdim canım iki gün zor oluyor sonra geçiriyor. Sana tavsiyem lestirin gargara var bimde falan da satılıyor onunla günde en az üç kez gargara yap. Ben aile dostu bir Dr da çektirdim , ilaç falan yazmayacağım bu gargarayi al yeter dedi bana gerçekten de yetti , hiç bir sıkıntı yaşamadım .. sağol canım ♥️
(44,652 puan) tarafından
Bana agri kesici verdi benimkini cekende annemin komsusunun abisi tanidik yani su an dilim felan hepa uyusuk iki taafada morfin vurdu etkisi gecince bakalim  ne kadar agriycak canim gargara ne icin iyilismesi icinmi
0 oy
(1,633 puan) tarafından

image

yasin suresi ile kızımı uyutuyom çok korkuyordu kuran ve ezan sesinden ona alıştırmaya çalışıyorum 
(174 puan) tarafından
Canım benim kızımda bir haftadir özellikle geceleri korkuyor uyumuyor , her gece rukye ayetlerini açıyorum baş ucunda onu dinliyor , bende okuyorum sürekli . İyi geliyor. İnşallah normale döner uykuları ♥️
0 oy
tarafından
Oohhh ayfiyet bak şikerr olsun canım benim. 
0 oy
(826 puan) tarafından

Bebeyi sallıyorum dizlerimde :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 461 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 488 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 274 göst.
5 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 378 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...