0 oy
695 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Tir soforu ayda bir geliyo kaynanam gelin burda yiyin diyo kocamda durmuyo gidiyo orda kalmak istiyo 2 senedir evliyim ayni durum kaynamda gidin evinize demiyo bnm gibi olan varmi benmi cok abartiyom lutfen cevap verin

17 Cevaplar

+1 oy
(248 puan) tarafından
Esin anasinin evinden cikmayacakti, anasi oglundan vazgecmeyecekti neden evlenmis o zaman sordunmu kendisine. Sen cok haklisin hadi uzun yoldan geldi bi gun yemek yer anasidir ozler sonucta sonrasinda evinde olmalidir
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Üç seneligim bizdenbasta öyleydim bir senedir falan duzeldik 
(3 puan) tarafından
Nasil oldu bu
(1,331 puan) tarafından
Kendi kendine evde oturduk biseyler uğraştık bı kızım var bidaha hamileyim derken oyle
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Abartmıyorsun tabiki esinle konus rahatsiz oldugunu soyle 

(3 puan) tarafından
Kac kez diyom ama kiskaniyon diyo
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Bizimki de oyleydi be  tavrimi koyunca kesildi şükürler olsun aramizda dolmuşla 15 dklik mesafe var ordan buraya kalmaya gelirdi ben hic kalmadim alisti o da 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Git ye ne güzel hazır yemek çayını da kendi evinde icersin eşinle baş başa
(1,657 puan) tarafından
Kız kalmaya dıyo yemekten snra gelse ıste gelmıyomus :D
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Abartmıyorsun. Biz bosanmaya kalktık bu yuzden. 
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bende öyleyim her gün yemeği beraber yeriz aramızda iki dakika var sürekli iş olsun çağırırlar her gün kavga gitmesek tripli gibi dururlar 
(3 puan) tarafından
Ayni napcam bilmem kaynanamada derim ama yk isde birde bnmki bi yemek yerken evde durur yksa hep disari kahveye gider kalmaz evde
tarafından
Böyle ailesyle evlenmiş gibiyim ne yapacaz ki çocuğun varmı
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşin gitdin sen gitme biraz alingan davran belki kafaya dank  eder
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben seninle baş başa olmak istiyorum de cilve yap yeni kıyafetler aldım falan de :) yemekten sonra sürprizim falan var de evde tut:)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Tabiki abartmiyorsun ayda bir gelen adam.karisini ozler o nasil sacmalik evinde rahat olmak baska kayinvalide evinde baska yani
0 oy
(795 puan) tarafından
Aynı bizimkiler valla evimiz ayrı maşallah her gün gelin der bırakmaz burda kalın der sürekli zaten hamileyken 3 ay kaldım bırakmadılar başıma bişey gelir diye öyle uzakta otursam anlarım aramız 20 dk çocuk olunca bı de virüs girince araya biraz düzeldi gibi ama ne zaman gitsek kalın diyor hala bı anlayamadılar oğullarının evlendiğini evi barki olduğunu belki iyi niyetli söylüyorlar ama benim evimin işi kalıyor çamaşırlar bulaşıklar bı de orda yoruluyorum geliyorum evde dağ gibi iş valla iki ev arasında ömrüm geçiyor 
0 oy
tarafından
Gönder anasına koyun koyuna yatsınlar o kadar da düşüncesiz olmasın ya 
0 oy
(275 puan) tarafından
Ya anneler hep ister evlatlarını yanında ama kalmak yanlış kadın da özlüyordur gidin yemek yiyin görün gelin. Ne eksilir ki insanın hayatından. 
0 oy
tarafından
Bnn esimnbeni birakir kaynanmla annem arasinda gider gelirim kaç gun kalirsam artik ikisinde gider gelirim kaynanm en son hadi evli evine köylü köyüne derr kadin cunku alisti yanlizliga herseyi kendi kafasına göre yapmaya 
0 oy
(91 puan) tarafından
Azerbaycanlisan diyesen
0 oy
(1,299 puan) tarafından
Bizde de tam tersi. Hadi size gidelim diye eşimi darlıyorum. O da aksine gitmicez der. Sürekli annemlere gidiceksek evlendiğimde aynı eve çıkalım diye ısrar ederdim. Ayrı ev diye tutturmazdım diyor.
0 oy
(709 puan) tarafından
Ben o kadar dayanamazdim ya insan kendi evinde yemek içmek bazen de olsa eşiyle başbaşa bunları yapmak ister bence önce eşinizle güzelce konuşun belki anlar  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 412 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 113 göst.
0 oy
6 cevap 300 göst.
20 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Afacanin annesi (278 puan) tarafından soruldu