0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından
Kizmin saç yolma huyu var kiizm yapma diom anlamio  dün akşam yine  aynı yapti onun oğlu da 11 aylik  ama bak simdi  cocik kizmin yanına gelio önüne yatıp bizimnkzids  cekmis saicjni  agaldi kaşla goz arasi yapmis yapma diom yapio  ama çocukta odaidna kızımın yanına geloo  sonra bunlar koltuğun arkaisnda oynarken  yine biizm kiz  saçını çekmiş oglbada onjne yatio  onun çocuguda kizim mamasini içerken saçını çekti bem birsey demedim bemim kizm saçını cekren kıyamet kopardı ayy canı yandı çok çekti bende dedimki oda daha çocuk anlamoo dedim senin oğlunda biizm kizin yaina gelmesin o zaman dseim al çocuğunu yaina oturrt dsdim  sein kiizn cadı dio fena  dedi bemim kızm cadi fenada degil dedim sınıriiimi  baidu sonrda geloo ben öyle demek iatemedim  sorun değil deidm ordaki arkadaşlarda takma kafana dddi  bunlar çocuk  sonra esm geldi aldı kızımı diğer odaya gitti   yaaa benim ko çocuk ssenjkide sanki çocuğum yedi snejn çocuğunu madem çok kiymetli  oturt  yanına akşam çok sinirmi  bozdu  cokkkkkk agliycaktim  rsmen 

10 Cevaplar

0 oy
(4,237 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canini siktigina degmez onlar cocuk canim.cocuk icin tartismakta hic hos degl umursama bile senin kizina cadi dediyse evet oyle de gec valla
(2,067 puan) tarafından
Aynem  canım valla eşim geldi aldı kizi benden rahat vermio  sana dedi moralim bozuldu resmen
(4,237 puan) tarafından
Benjm oglum dahq 7 aylik sac yolmayi pek seviyo☺bizde esimin dayisina gitmstik orda da ayni kucuk kiz cocuklar falan vardi misafir geldi oglumu sevecek benimki hemen saca atti elini aman nasil tuhaf oldular kucucuk bebege ben ogretcek deglm ya ☺bende dedm artk sac hastaligi var bnmkinde herkesinkini yoluyo diye
(2,067 puan) tarafından
Yaaa Bende öyle  dedim  kiza  tek senin çocuğuna degl dedim biizm bile yoluyor dedim  amaaa kiiziom  yapma diom anlamoo  ki
(4,237 puan) tarafından
Adi ustunde canm cocuk anlamazki aslnda onunda anlamasi lazim oda anne sonucta iste
(2,067 puan) tarafından
Aynem canım burdaki yorum yapanlarda benkm yazmama takilmislar  sanki onlar çok gzuel yazıyolar
-Reklam-
+10 oy
tarafından
Senin türkce öğretmenin kim aceba bu nasıl bir yazma şeklidir bir halt anlamadım
(6,053 puan) tarafından
Neyse hatrin gonlun kalmasin ben onu baska postlarda artilarim :-D
(2,067 puan) tarafından
Hheehrhrh iyi bkemmm  :)))
tarafından
☺ciddiyim anlaşılmıyor kız
(2,067 puan) tarafından
Kız biraz hizlida yazdim da ondan oldu  ksuura bakmayın
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından

O kadar yazim hattasi var ki zor anladım yazdıklarını , sanırım sinirlisin...

Ama bubyu ufak şeyleri abartmaya hiç gerek yok , bence .

(2,067 puan) tarafından
Yaaa varya klayemde  sknti  var ondan  canimm zor yazdım  o çok abarttı akşam
tarafından
Boşver kız , o yetişkin bir insan olsaydı olgunca davranırdı , senin onun seviyesine asla dusme
(2,067 puan) tarafından
Düşmedim  zaten canım  birde esimin dayısının gelini  brisey demedim  zaten  bende kucuk  canım  20 yaşında
0 oy
tarafından
Ayy desin he var o dedi diye cadı mi oldu çekmesin doğru oda çocuğunu salmasin çekiyorsa cadı desin nolmus sende de hee cadidir napim .. valla genelde de kızlar cadı oluyor yani benim oğlum da hangi yaşıt kizij yanına gitse çocuğu mahvediyolar .. bende diyorum cadıya bak anneleride gülüp geçiyor ne varkii aferin kızıma de cadı olsun böyle yolsun milletin saçını de ay ben olsam.oyle derim kiz
(2,067 puan) tarafından
Yaaaa amaa her seferinde öyle dio  cadı diio  çok fena senin kizin dio  yetmezmiş gini esimin arkaddis  ona noluoss  cocuga bam dedide yolmassin  dedi eşime söylemedim söylesem daha kötü olucak onada ayrı sınır oldum
tarafından
O dedikçe sende ben ben öyle ogretiyom cadı olsun fena olsun iyi yapıyor falan de altta kalma sende boşver kiz
(2,067 puan) tarafından
Hadi ben birsey demdim  tek zorun bağırması  erklerin hepisini topladı sanki olay var gibi
tarafından
Ayıp etmiş sonuçta çocuk onlar saç baş da yolar kafa gözde kırar napcan
(2,067 puan) tarafından
Aynenn canim kizmm  daha 10 aylik  onunkide  12 aylik canim  ikside  çocuk  yaa
0 oy
(48,907 puan) tarafından
ee sende kendi kizini yanina otuetsaydin cocuk onlarla siz başlarında durup mudahele edeceksiniz cadi diye bende derim bazen kendi kizima bilmis anlaminda kotu degil cocuk icin kalp kirmaya degmez
(2,067 puan) tarafından
Ya bende saicni cekmesini istemme  amaaa o çekince direk aldim  ben yaaa
(48,907 puan) tarafından
iste sirayla yanlarinda durun bundan sonra kim ister bebegin cani acisin
(2,067 puan) tarafından
Canım ben zaten hep arkasidns  geezdm   ama onlar koltuk arkaisna geçince çekmiş biizm kiz  yaa hemen aldim zaten kucagima
(48,907 puan) tarafından
kiz olur ceker bebek bunlar cadı da kötü bisey degil halamda bana hep saçaklı derdi☺️☺️☺️
(2,067 puan) tarafından
Canım cadıya takılmadim kızma bağırdı  erkleri hepsini başına topladi sanki çok büyük olay var gibi
0 oy
tarafından
Bunlar çocuk cadı demesi kötü birşey değil de nolursun lütfen düzgün kullan Türkçeyi okuyana kadar ne okuduğumu anlamadım yav
(2,067 puan) tarafından
Yaaa valla bende şimdi baktim da aynen öyle olmuş telefonum cok kasio kalvyde herseyi  dgisik yazdırmış kelimleri  yaaa ksurua bakma
tarafından
Klavye acizliği olur öyle kazalar estağfurullah ne kusuru öyke şey mi olur
(2,067 puan) tarafından
Yaa herkes öyle  yazmista ondan yanii hızlı yazdim birde  yanlış yazmış kelimleri
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizimkinede öyle diyilar doğru cadı yani bence kötü bişey dememiş sizin ağız dalaşına girmeniz yanlış olan onlar çocuk bile değiller bebekler. Sonuçta , ağlamanın kizmanin anlamı yok ki benc
(2,067 puan) tarafından
Bakkkk bennn cadiya pek takikmaidm bi bagirdi kızıma btun erkekleri baisna topladi  olay varmış  gibi  ordaki arkaşlar bile  bu ccouk dedi kafana takma dediler banaa
0 oy
tarafından
E senin kizinin sac cekme huyu varsa sen oturt kizini yanina, ne var Allahaskina bunda ya sanki kufur etmiş, 2 3 kere cocugunun saci cekilince uzulmustur, bak seninkinin 1 kere cekilmis onu hatırlıyosun. Valla ben olcam alindiysa alindi derim gelip kusura bakma bile demem. Sen bide al cocugunu yanina oturt falan demissin. Zaten anlayana kadar canim cikti ne yazdığını bide gereksiz bi olaymis bosuna buyutmussun
(2,067 puan) tarafından
Allahım yarabbim bem zaten oturttum kizimin  yanıma oda gelip durmassin  o sahip çıksın çocuğuna bilip görüo cektihini kiymetliyse  cocgu asil  o yanından  ayirmazssin onun çocuguda inaidna gelmezsin  kizmin  yanına asıl o sahip çıksın  bilip bilmeden yorum yapma ok
0 oy
(601 puan) tarafından
Anlayissizmis demekki o kişi.cocuk bunlar çocuk lftan anlarmi çocuk için trtismaya değmez bile.sende çok sanslisinki eşin kızını alıp götürmüş ne güzel boşver onu
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim  esim aldi kizmi  yaaa oda sınır oldu bemim kizm bilerek yapmioki  ben öğretmedim socnuta

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 462 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
3 cevap 136 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 345 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu