0 oy
1,008 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben 1 buçuk senedir evliyim bebeğimiz var ayrıca eşimle sürekli tartışma halindeyiz 2 gün iyi isek 3 gün kötüyüz bebeğim çok hareketli ve ev biraz dagink oluyor neden dağınık diye triplenir yaptığım yemekleri beğenmez tartismalarimizda ağır hakaret ediyor vs bugün olani anlatayım size dediki denize gidelim ben gitmek istemiyorum dedim o zaman oglumla gideyim dedi halası ile birlikte olmaz dedim ben yoksan olmaz dedim sonra eşim iyi ben cikiyorum hava alicam dedi nereye dedim cevap bile vermedi bende suslendim puslendim aldım bebikimi çıktım evden bu arada görümcem de gelmişti ama beraber çıktık oda evine gitti ben disaridaydim benimki arıyor 5 dakka içinde evde ol yoksa herşeyi yakar yıkarım dedi ben hemen eve geldim bir sürü laf söyledi strese sokuyor beni bu hal ve hareketleri napim ben yaa offf

19 Cevaplar

+10 oy
(48 puan) tarafından
Canim yanlis anlama ama sanki biraz hata sende 

Ne güzel esin sizle birlikte bi sey yapmak istemis 

Ve sen cikmak istememisin daha sonra suslenip senin cikman bana yanlış geldi

Benim esim olsa benimkide kizar bu davranisima 
(468 puan) tarafından
Aynen
(3,446 puan) tarafından
Beni yormayip yazacağımı yazdıgn için teşekkür ederim :D
(2 puan) tarafından
Evet hatalı davranisim bilerek yaptım zaten çünkü sinirlendim evden gidiyor ama nereye gittiğini demiyor ve ben her hafta sonu eşim çocuğum ve ben birlikte olmak istiyorum heryerde halası oluyor olsun onada birşey demiyorum ama sureklide olmaz ki
tarafından
Bende yazacaktım +++
-Reklam-
+4 oy
(119,001 puan) tarafından
İyide sana gidelim demis gitmemissin snr habersiz mu ciktin adam kizar tabi
+4 oy
(27,306 puan) tarafından

Hata sende bacim esin teklif etmis sen geri cevirmissin sonra kendin cikmissin ee suc kimde simdi

+1 oy
(173 puan) tarafından
Benim kocamda olsa kizardi 

Onu reddedip tek başına çıkmama 
0 oy
tarafından
Benim esim de ev dağınık olunca triplenir çünkü düzen seviyor. Ama hakaret olmaması gereken bise bu konuda haklisin fakat bugün olan olayda haksızsın eşin biseler yapmak istemis kabul etmemişsin virüsü bahane ediyorsan sende dışarı cikmicaktin
(2 puan) tarafından
Evet o denizi çok seviyor ama ben sevmiyorum hep onun sevdiği şeyler yapılıyor ben hataliyim bunu biliyorum zaten ama ağıza alınmayacak şeyler söylüyor tabi burda herşeyi anlatamıyorum başka bir sürü şey var ben bugün olan birşeyi söyledim bunun gibi saçma sapan bir sürü şeyden tartışıyoruz daha
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hata lj olduğunun farkındasindir umarım adam sana denize gidelim diyor sen yok çekiyorsun o dışarı çıkınca süslenip puslenip dışarı çıkıyorsun aslında sen adamı gözden cikarmissin boşanmak için ne sebebin varsa artık adam da çocuk var deyip bu duruma sabrediyor gibi geldi yani anlattigindan bu çıkıyor ortaya 
(2 puan) tarafından
İşte bana daha önceki tartismalarimizda hep bunu öne sürdüğü için bu şekilde saçma sapan davranmama sebep oluyor her gün bira içiyor vs küfürlü konuşuyor çocuk aglamasina çok katlanamiyor ilk lohusa donemlerimde çocuğa iyi bakamadimii beceriksiz oldumu söyledi hep yani herşey birikti bende
(7,441 puan) tarafından
Bu şekilde anlatırsan sen haklısın
(2 puan) tarafından
Daha bir sürü şey anlatabilirim hiç bir hatasinda özür dilemek ertesi gün aynı devam eder biryere gitmek istemiyorsam zorla gotururur baskı ile istemedimde de bende senin aileme aynısını yapardım yada gönderme m der  çay koyarim akşam benimle oturup içmez çay sevmiyorum der geçer akşamları erkenden gider yatar yatakta dizi film vs izler benle vakit geçirmek için değil kendi sevdiği şeyleri yapmak istiyor ve bende sıkıldım artık
0 oy
(198 puan) tarafından
Hatalisin ama sana kalk denize gidelim diyor gitmiyorsun sonra bide nispet yapar gibi süslenip dışarı çıktım diyorsun biraz ayak uydursana madem evden çıkacagin vardı dedigi yere git denize girmek zorunda değilsin bebeğinle uğraş ..
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Eşin sana güzelce beraber gidelim demiş 

Birde diyorsunki süslendim püslendim çıktım dışarı bazen cidden bazılarınınız ne isteğini çözemiyorum. 
(14,004 puan) tarafından
Aynen öyle bende süslenip dışarıya çıksam hemde eşimi reddedip oda kızar yani aynı şeyi o yapsa bende ona kızarim
(2 puan) tarafından
Ben zaten yapılmaması gereken birşey yaptım bunu biliyorum bilerek yaptım ona cevap olsun diye kendisi biryere giderken demiyor 1 saat boyunca yoktu nerde peki benim gittim yer belli park bebegimlle bana ağır ithamda bulundu süslenip ... Yapmaya mi gittin dedi
0 oy
(594 puan) tarafından
Aynı abenm eşim :(((
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Valla k.b ama bacilardan farklı düşünmüyorum , eşin sana denize gidelim demis sen gitmemissin hadi evde otursam anlicam sanki onunla gitmek istemiyor gibi suslenip puslenip kendin gidiyosun yemin ederim benim koca bana neler yapardı
0 oy
(436 puan) tarafından
Bugün eşime ben trip atiyordum çıkalım hava alalım diye o da haftasonu kalabalık olur dedi koronadan dolayı  çıkmak istemedi.Senjn ki ne güzel düşünmüş canım keşke kırmasaydın. Ailemle bir şey yapmak istiyorum demissin esin zaten yapmak istiyor
0 oy
tarafından
Ben şeye takıldım esın dısarı cıktgnı nerden anladı arayıp eve gıt kotu olcak dedı hala mı yetıstırdı? Yprumda gordum her yere hala ıle neden gıdıyorsunuz acıkca soyluyor musun bunu esıne yada halaya. Kac yasnda bu hala?
(2 puan) tarafından
46 yasinda sanırım ya eve geldi öğrendi yada ablası söyledi bilmiyorum ablasi ile benden daha çok konuşur en ufak birşey oldumu ona sorar danışır bana degil
tarafından
Sana ne gerek var varmış ozaman ablasıyla yaşasaymıs. Pekı bu konuda ızah edıyoemusun? Esının aılesı ıle konusuyor musun rahatsızlıgını dıle getıeıyor musun?
(2 puan) tarafından
Hep söylüyorum ama aynı devam ediyor ablası iyi birisi sağolsun herseyde yardımcı olmaya çalıştı bana hep eşimin vermediği desteği verdi ama ben çocuğum la ailemle vakit geçirmek istiyorum halasi oğluma sanki annesiymis gibi yaklaşıyor açıkçası buda rahatsız ediyor beni belkide ufak bir kıskançlık
tarafından
Canm henuz 1 senelıknevlısınuz daha bır seyler ıcın cok erken. Hemen cocuk olmus eşinle aıle gbı olmayı henuz cozememıs olabılırsınız. Aranız cok ıyı ıse onla konus. Aılecek bır sey yapmak ıstemıyor ben bazen basbasa olalım ıstyorum kabul etmyor dıye dertlesıyormus gıbı anlat oda anlar her zaman gelmez. Eşlerın aıle kavramını ıdrak etmesı uzun zaman alabiliyor
0 oy
tarafından
Yani adam seninle vakit geçirmek istemiş zaten kabul etmemissin ha deniz istemiyorum diyosan güzelce oraya gitmeyelim de şunu yapalım diyebilirdin yaklaşımın biraz kötü olmus
(2 puan) tarafından
İllahi deniz diyor benim sevmediğimi biliyor ayrıca ben sürekli ablası ile gitmek zorunda değilim ki heryere her hafta sonu hep onlarla birlikteyiz sıkıldım beraber çekirdek aile. Birseyler yapılsın istiyorum eşim bana aslında değer vermiyor kendi sevdiği şeyleri yapmak ister hep belki bu kısaca anlattıklarım size beni anlamaniza yetecek kadar çok değil ama üzülüyorum çünkü ağır laflar söylüyor cocumun yanında bağırıp cagirir bana çocuk için katlanıyor bunun farkında oldugum için belkide bu yüzden böyleyim neredeyse hergun bira vs içer yoruldum artık
tarafından
O zaman işin rengi değişir cnm sen bunları bu şekilde kafanda kurup durursan öncelikle sen hicbiseyden zevk almazsın zaten açık açık ama uslubuyla konuşman gerek tatlı tatlı fikirlerini paylasman gerek inan bnm eşimde bizle hicbiyere gitmezdi gezmeyi sevmezdi ama söyleye söyleye şükür değişti sende söyle onlarla cikiyosak bı kerede beraber sadece ailemizle çıkalım de iki kere senin istediğin oliyosa bı kerede bnmki olsun de inşallah düzelir aranızdaki gerginlik
0 oy
tarafından

Nolcak sanki çıkalım deyince çıksan nolurdu keşke benimde şöyle şuraya buraya gidelim diyen bi kocam olaydı 12 yıllık evliyim ben bu arada sen daha 1 yıllık diyon ileride çok ararsın kocanın şuraya buraya gidelim demelerini biraz sende ona karşı sevgini göster birazda fazla üzerine gitme bence biriniz konuşursa biriniz susuverin çünkü inan bana iki tarafda konuşursa o öfkeyle birbirinizi kırabilirsiniz çok, yaşadım bu durumu ben tabi şimdi ARTIK çok şeyler değişti ama bayaaaa bii yol kat ettik 

(2 puan) tarafından
O dediklerimiz inan çok denedim ben gayet sakin konuşuyorum bağırıyor bana hakaret ediyor şöyle benim eşim bi baya bencil bunu anladım benim değil kendi isteklerini daha çok yapmak istiyor
tarafından
Benim eşim halen daha bencil mesela kimse ahım şahım değilki kuzum bakma sen tamam ben bunca yıl evliyim ancak kolay olmadı bu bak onca yıla rağmen bazı huyları değişmedi adamın derler ya can çıkar huy çıkmaz diye işde o hesap bizimkisi senin kocanda aynı işde iyi düşün taşın derim
(2 puan) tarafından
Şöyle diyim bu bizim ilk kavgamiz değil çok ağır hakaret ediyor sanki beni hor görüyor gibi benim ailem köyde yaşıyor bana bakışı bir değişik gibi çocuğun yanında bağırma kavga etmeyelim dedim kaç kez anlamaz oğlum kucağımda iken itekledi beni kaç kere cocum korkudan çok ağladı ilgisiz bana diyorki sanki doğuran tek senmisin diyor beni lohusa doneminde çok sinir etti çok üzdü bağırdı çağırdı bir çocuğa bakamiyorsun der bir sürü şey iş yaparken çocuğu ona veririm bakamaz hemen halasini arar gel bak yada al diye bende deliriyorum bu hareketine
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Eşin daha ne yapsın denize gidelim demiş kocan sana nereye gittiğini söylememektede haklı k bakma 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Iyi de esin ne guzel bisey teklif etmis..sen deniz sevmeyebilirsin ama her zamn da kendi sevdiğimiz seyleri yapcz diye bisey yok..esinin sevdigi seyleri de yapmk lazm..kusura bakma ama eşin hakli bu konuda canim..bagirmasi hakaretleri fln degil tabi ki..
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne güzel canım kocan sana çıkalım demiş sen biraz hata yapmışsın keşke benim ki bana çıkalım dese o an ne iş yapıyorsam hemen bırakırım ama bizimki ev kedisi gibi 
0 oy
(865 puan) tarafından
Vallahi Ben olsam ben de kızardım sana. Kocan gel gezelim diyecek olmaz diyeceksin. Sonra o çıkacak ardından sen bi de süslenip puslenip çıkacaksın. Olacak iş değil. Tam kavga sebebi. Kocana biraz saygı göster derim. Olmazsa o zaman dersin kocam böyle şöyle. Bence kocana iyi davran devir bu kadar kotu iken iyi kocan bence.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 821 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,067 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 2,041 göst.