+1 oy
1,323 göst.
Diğer kategorisinde (9,651 puan) tarafından

Söyle bir post açmışsınız kaynana görümce eş içerikli bol giydirmeli.. bide profil resmi var altında isim şehir ne varsa var.. eşinizde tabi bilmiyo uygulamayı kullandığınızı. Rahat rahat döküyorsunuz içinizi..  sonra gene böyle bir gün uzun süreli bi kullanıcı altına yaziyo -evet başka demek istediğin bisi varmıydı karicim ?  

Bu hikayanin sonu sizde nasıl biter :)    

Biz de net ayrılık..  tüm kusurlu hareketler mevcut bizim ilişkimiz için.. 

33 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Beni aldatyon kadinlarn arasında ne isin var deyip postayi koyarim:D

(9,651 puan) tarafından
Hahdhsh:D neydi bu.. he sey dimi zeytinyağı gibi üste çıkmak:D
(27,330 puan) tarafından
Ahahhahayt
tarafından
Kurgucm ta kendisiyim:)))☺️☺️
(9,651 puan) tarafından
Bende bunu yapmayı öğrenmem lazım;))
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Öyle mi gerçekten diye sorar biraz tartisiriz sonra gelir gönlümü alır ve bana olan bağlılığı daha çok artar :D tabi bu uygulamada gezdiği için sağ kalırsa :D

(9,651 puan) tarafından
Kiz nasil sey bu :D ozur dilemesi gereken sen degilmisin habersiz kullaniyon ona ailesine onca laf diyon:D
tarafından
Ahah ben niye dileyim kız erkek platformunda gezmiyorum ya :D birine bir şey diyosam  dogrudur eşim bunu adı gibi bilir kolay kolayda kimseye bir şey demem bana o kadar şey yapsa etse dahi patlama noktam olur konu ne üzerineyse orda derim
(9,651 puan) tarafından
Ben yapıyosam doğrudur gerisini o düşünsün:) haklisin he..
tarafından
Aynen öyle canım:)
+2 oy
(1,094 puan) tarafından
Acayip kavga cıkartırım kadın yerinde ne işin var millet fotograf paylasıyo sende bakmaya okumaya giriyon diye aboo en son gelip ozur diler programı siler =) 
(9,651 puan) tarafından
Shhdjdjks:D kız oysaki arkasından gizli iş yapan sensin.. ben hayatta bundan kaybediyom he şuan bi aydınlanma yasadim
(1,094 puan) tarafından
Ne gizlisi kız sonucta programın yukku oldugunu gördü gerci bu bölümünü bildiğini sanmıyorum. Biliyorsa da buradan kocama mesaj ; (canım kocacım bildiğini girdiğini anlarsam yakarım) =DD
(9,651 puan) tarafından
Sjhdhdhdh:D askimmmmmm.... senden gizli hiç yaparmiyimmm... Bende bebeğinizle ilgili bisiler bakmak için bilgilenmek için yüklemiştim sonra nasıl olduysa işte..  Neyse hayatım ya kahve yapıyorum karşılıklı konuştu,z
(1,094 puan) tarafından
Canım kocacım yaaa kahve yaparken o bıcakları sakla istersen =))
(9,651 puan) tarafından
Xhdhdh:D iyi ki senin kocan değilim:D korktum ssndne
+1 oy
tarafından
Kavga ederiz 
(9,651 puan) tarafından
Bak gercekci bi cevap oldu;)
+1 oy
(1,657 puan) tarafından

Bızdede net ayrılık olur ama ben aıleyi sorunları burda yazıp herkese malzeme verecek karakterde biri degılım sadece bı kez esımle sıkıntımı yazdım ertesı gunu de ona anlattım sınırlendım paylastım dedım bıdaha da yazmadım asla

Esım oyle takıp edecek karakterde degıl cunku zaten ondan bırsey saklamadıgımı bılır cok guvenır :)

(9,651 puan) tarafından
Bak bizde o pek yok ama nabalim..  aşırı kıskanç bir eşi olunca insanın kendine ait bir dünya yaratmak zorunda kaliyor
(1,657 puan) tarafından
Olması gerekn o dogrusu o ama karsılıklı tabıkı olmuyosa oldurcan napcan sende istemezsin kı emınım cunku cok temız saf bı insansın cok bısı de beklemıyosun hayattan da esınden de ama şartlar herkes hakettıgını yasasa zaten ımtıhan dunyası olmazdı
(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle canım gençlik yıllarındaki keskın dilimin cezasını cektigimi düşünüyorum feminstken beyim ne derse o moduna giricek hatun değildim kendime kızıyorum ama işte şey var ya bu deveyi gideceksin yada gudecesin o durum benimki
(1,657 puan) tarafından
Devir deveyı gutme devrı kuzum :D baska dıyarlar daha *** belkı hıc rıske degmez :D
(9,651 puan) tarafından
Mecbur guduyoruz deveyi :)
+1 oy
tarafından
Burda hiç bi şekilde eşimle veya ailesiyle olan sorunumu paylaşmadım.. 

Benimki birde takip etmez direk söyler yaptın mı yapmadin mi benim tavrima göre inanır ama elinde kanıt varsa gözümede sokar bende evet yaptım sinirlendim yazdım derdim oda yaşadıklarında haklisin ama oraya yazmakta yanlışsın der kapanır olay 
(9,651 puan) tarafından
Olay kapanırsa ne mutlu ;)
tarafından
Ailesinin huyunu ve kendi huyunu bilio saolsun onlarda hep hak verio :)
(9,651 puan) tarafından
Ne mutlu :) anlayışlı esin var daha nolsun:)
+1 oy
(3,446 puan) tarafından

O değilde bir an korktum yakaladın diye Allah muhafaza :D

Ozlendin..

Seni özledim..

Özledim seni..

Ben özledim..

Seni özleme fiilinin anasını aglatircasina özledim..

Ben seni özledim..

:D

(9,651 puan) tarafından
Özleseydin gelirdin:/
(3,446 puan) tarafından
Meva hanım 2 yaş sendromu nu çıkartan şahısa küfür ettiriyor öyle diyeyim sabah 6 di uyudum ://

Senin o kiskanc kocan yüzünden sesini duyamiyoz herşey bu uygulamaya bağlı onada artık giremiyorum pek işte
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Kocanin karakterine bagli mesela ben bi post acjcam acmadan once esimle ayni konuyu konusuyom konusuyom snr bikiyo sevdos kit uygulamadaki kizlara musallat ol diyo ☺️☺️ benimki kizmaz bana 
tarafından
Bende çok merak ediyorum seni atarsan seviniriz yahu
(9,651 puan) tarafından
Yüz görümlüğü tüm artı haklarını sevdaya verirsen postlarına yazarsan menejeri olarak düşünmesi için teklif sunabilirim :D
tarafından
İban atın elimde avcumda ne varsa vereyim
(9,651 puan) tarafından
Shdhdhdh:D
(119,067 puan) tarafından
Kiz dur ziraat kartim vardi turkiyede unutmadiysam bukur sabah atarim iban ☺️☺️☺️
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Hiç birşey eskisi gibi olmaz kesin bizde de,soğukluk girer aramıza 
(9,651 puan) tarafından
Güven baya sarsilir
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Var yazar daha saydırır, sonra suratına saydırırdım. Kızdığım kırıldığım sinir olduğum herşeyi zaten onun suratına da söylüyorum gizli kalmıyor:D
(9,651 puan) tarafından
Hshdhdh:D :Dohh ya ne guzel
(2,633 puan) tarafından
Güzel de keşke böyle kötü şeyler yaşamadan hayata devam etsek
(9,651 puan) tarafından
Kotu de yaratıcak ki güzelliği fark edebilelim ;) hayat zıtlıklarla var ve bu şekilde guzel
(2,633 puan) tarafından
Oda doğru canım
0 oy
tarafından

Yaşamadan bilemem ama hoppaaahhh cubbahhhh vırrıkkk cırrrıkkkk olurdu nett 

(9,651 puan) tarafından
Hoppa cubaa virrikk virrikk kavga efektimi:D
0 oy
tarafından
Bizde ayriliga gitmez cunku ben esimin yuzune karsi da annesine ablasina vs kim varsa giydiriyorm kaynanama da saygi cercevesinde diyecegimi diyorum o yuzden sasirmaz yanii
(9,651 puan) tarafından
Ohh ne güzeli :)
0 oy
(48,481 puan) tarafından
kitlenip kalırdım heralde ☺️☺️

başlığı okuyunca suanki ben ve postlarima yazarsa gider yanina iki tane cakarim senin burda ne isin var derim siye sakaya vuracaktim ta sdnin dedigin gibi post acarsam ve yakalanirsam bilmiyorum boşanma sebebi değil ama kavga sebebi olur ☺️
(9,651 puan) tarafından
Neyse ki kimse hakkında bisicik demitosun ikbalim
(48,481 puan) tarafından
Allah var benimkiler iyiler canim kızdırdıklari oluyor ama esimle zaten konusuyoruz yani yazsamda okusa sıkıntı olmaz
(9,651 puan) tarafından
Ne güzel balım ya.. tabi ki hiç birimiz mükemmel değiliz olmakta zorunda değiliz ama saygı varsa zaten herşey şahanedir:)
(48,481 puan) tarafından
var cok şükür kendi annemlere gidiyo gibi sık gideriz rahat ederim orda kaynanamda bir is beklemez dört senedir daha bir kez evini süpürmedim hakkini yiyemem bes torunu var torun da ayirmiyo daha ne istiyeyim ki
(9,651 puan) tarafından
Çok haklisin balım..  kişilere çok ablam ve görev da yüklememek lazım..  Rabbim hep huzur versin
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Hiç post açmadığım için bilemdim şimdi 
(9,651 puan) tarafından
Empati kur :D
(3,701 puan) tarafından
Ana avrat düz giderdi herhalde :))
(9,651 puan) tarafından
Hee bak işte böyle;)
0 oy
tarafından
Gorumcem yok kayimvalidemle olan huzursuzlukları esim zaten bilir çoğu zaman onunla dertlesirim hatta. Kardeşime bile az anlatırım bazen esim mesajlara da denk gelir. Ama saygısızlık yapmadığım için bise demez mesela küfür argo falan kullanmam ne kadar sevmesem de esimin annesidir sonuçta yapcak bise yok. Burda öyle bi postuma denk gelse üzülür ama boşanma sebebi olmaz tabii ki 
(9,651 puan) tarafından
Ne güzel:) anlayışlı bi esin var ki sende öylesin masallah
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Bumbeler patlardi:D

(9,651 puan) tarafından
:))) aman Allah korusunn
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Çok doldum buraya yazdım derim senin anan da iyi kaynana olaydı da beni delirtmeseydi sende iyi koca olaydın da beni delirtmeseydjn derim üste çıkardim hem ne işin var senin kadınların içinde ha derdim :)
(9,651 puan) tarafından
Anamam ola ki yanlışlıkla düşmesin buraya :D vay o kocanın haline
0 oy
(5,134 puan) tarafından

Valla bazen aklımdan geçmiyor değil ya görümcemler falan da kullanıyorsa diye :) ismi değiştirmeye çalıştım da olmadı 

(9,651 puan) tarafından
Bi sürü dilek var ya nerden anlasınlar;)
(5,134 puan) tarafından
Ne bilim olur mu olur belki anlattıklarından falan : )
(9,651 puan) tarafından
Çok ayrinti verme hee..
(5,134 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
o kavga etmeden ben kavga ederim senin telefonunda gebelik uygulamasi ne alaka yoksaaaa hamilemisin :D her turlu uste cikarim yani :D
(9,651 puan) tarafından
Hshdhdhhd:D hayatta bi şunu yapamadım hee
tarafından
ay ne gebelik programinda ne isi var :D benim cenem yuzunden adam kendini kaybeder okadar diyrm :D
0 oy
tarafından
Ben düşüncelerimi eşimin yüzüne söylerim normalde çekinmem alıştı artık onun için bir iki gün surat asar sonra normale döner kesin 
(9,651 puan) tarafından
Ne güzel ya maşallah:)
tarafından
Evet canım bu kıvama getirene kadar çok uğraştım hiç vazgeçmedim :) :)
(9,651 puan) tarafından
Taktik istesem ;))
tarafından
Yılmadan mücadele edrek başarılı oldum yavaş yavaş usul usul hallettim işimi hiç vazgeçmedim adamda napsın baktı başedemiyor sustu attık kabullendi ama ben aynı şeyleri kendi ailem içinde yaparım onlarıda eleştiririm birazda onun etkisinde var onlar benim ailem diye kabahatlerini örtmem bilir eşit davrandığımı
(9,651 puan) tarafından
Âdil olunca iş kendiliğinden geliyo ozaman :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde aymira korkmaz (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 825 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,834 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 414 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Yeliz.. (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.