0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından

Selam kızlar Bana yardım edin Bebeyimin ateşi var demisdim önceki postda Atesi özel yerini uçuklatış Derisi soyulmus oglumun Çok kötü aglıyor çiş yaparken aglıyor dr a gitdik krem yazdı ve margaris .Çok kötüyüm bu 4 gün oldu hastalanalı çok kötüyüm hiç bir seye yetisemiyorum her kes beni suçluyor Ve oglum gece uyurken çok hareketli sürekli dönüyor bir yerde kalmıyor .Nolur özel yerine ne yapa bilirim akıl verin nolur:'(:'( Çok tükendim kızlar :'(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tramicin göz merhemi var sana fotosunu atayım mutlaka ondan al.sur
(759 puan) tarafından
At nolur Kuzum çok perisanım
-Reklam-
+1 oy
tarafından

image

Tatlım bak bundan koy pipisine önce yıka sona köy hemen geçirir merak etme göz merhemi diye al başka kremleride var çok küçük bu zaten

(759 puan) tarafından
çok sagol canım benim hemen çıkıyorum eczaneye Allah razı olsun senden
tarafından
Rica ederim canım.gecmis olsun
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Sakin ol Rabbim sifa versin kremi guzelce kullan ve islak tutma idrar fln yapsada cok bekletme kuru tut insAllah gecer

(759 puan) tarafından
İnsallah insallah Aglıyorum Allah razı olsun senden
(27,357 puan) tarafından
Sakin ol kiz sacmalama gecer Allahin izni ile beterin beteri var
(759 puan) tarafından
İnsallah buda gecer
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Arko krem ya da zeytinyağı denedin mi birebir iyi geliyor
(759 puan) tarafından
Yapnadım ama simdi eczaneye gidiyorum alıcam  allah razı olsun
(4,997 puan) tarafından
Benim oğlumda çok kötü olmuştu aynı dediğin gibi beyaz beyaz şeyler vardı yayılıyordu bi de gitmiyordu arko kremi kalın tabaka halinde sur ama küçük yeşil tüp olacak ikinci acmamda toparlandi
(759 puan) tarafından
İnsallah  canım Allah evlatlarımızı korusun sag ol kuzum yorumun için
(4,997 puan) tarafından
Amin haber ver inşaallah fayda eder
0 oy
(582 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kendini suçlama nie sucluosun her bebek çocuk hasta olur sonuçta üzülme kuzum ins hemencecik iyi olur evladın 
(759 puan) tarafından
İnsallah canım benim  Allah korusun evlatlarımızı
0 oy
tarafından
Çok gecmıs olsun canm Rabbım sıfa versin. Neden olmuş doktor söyledi mi sebebini? 
(759 puan) tarafından
Atesi 39 kalmısdı ondan dedi kuzum ates düsürücü verdim geçmedi
tarafından
Ah yavrum vucutta bıyerden patlamış. Cok gecmıs olsun canm. Çözümğnü bulursan haber ver hıc boyle bır sey ıle karsılasmadm bızde bilgilenelim. Tez sıfa versn Rabbım kuzuna ve sanada sabır guc versın.
(759 puan) tarafından
Amin canım 2 gün oldu simdi atesi düsdü ama orası acıyor çis yapamıyor haber vericem Allahım evlatlarımızı korusun insallah
0 oy
tarafından
Sakin ol cnm kendini hirpalama olacak tabi böyle şeyler bı insan evladı kolay buyutulmuyor Allah şifa versin inşallah kuzuya
(759 puan) tarafından
İnsallah canım ilk defa hastalandı  Allah evlatlarımızı korusun
tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Ya benimde oğlum var kıyamam yavruya rabbim tez zamanda acısı dindirsin o aci bize komaz ama ona ne kadar büyük kim bilir
(759 puan) tarafından
Amin  İnsallah canım  Allah evlatlarımızı korusun Onları bize bagıslasın
0 oy
tarafından
Kuzum nasil oldu bebisin.postunu simfi gordum bi sorayim dedim.o resimdeki maz ise yaradimi?
(759 puan) tarafından
evet kuzum ise yaradi simdide uzi var ama acimiyor sanki  sag ol cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
16 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...