0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

image

Dünden beri üstüm de yıkanmasına rağmen aynı babam kokuyor babam çok severdi bu gömleğini o yüzden ben alacağım bir tişörtünü de ablam aldı bütün kıyafetleri yep yeni hiç eskitmedi babam ayakkabıları da öyle annem huzur evine verelim dedi içinden bir kaç parça bir şey alırsınız dedi şimdi oradaki yaşlılar babam kokacak ..

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne büyük aci Allah sabır versin
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Icinden istedinizi alin kuzumm ama werilmesi gerekiyormus rabbim sabir wersin 
(4,994 puan) tarafından
Bir süresi var mı ? Kaç gün için de verilmesi gerekiyor ? Hemen eşyaların evden çıkması mı gerekiyor ? Dâhâ elimiz gitmiyor
(6,053 puan) tarafından
Onu hic bilmiyorum kuzumm biz babanem amcam wefat ettikten 1 hafta sonra wermistik
+1 oy
(1,075 puan) tarafından
Benimde en sevdiği gömleğinden biri bende ilk seneler onunla yatar onunla kalkardım sanki hala gitmemiş gibi .En kötüsü de abim o ölmeden iki gün önce almıştı bir gömlek onun kanlar içind e kalıp onunla öleceğini nereden bilebilirdik.Rabbim mekanlarını cennet eylesin .Bizlere de sabır versin .Çok zor .Babasız kalmak.Ne okulumu,ne evlendiğimi ne torunlarını görebildi . 
(4,994 puan) tarafından
Çok acı kuzum benim babam gördü herkese göre yaşlı olabilir ilk torununu benden gördü tek evli benim abim ablam bekar 70 yaş da çok yaşlı değildi benim babam dâhâ iki torun görecekti of of
(1,075 puan) tarafından
Öyle kaç yaşında olursa olsun babanın varlığı yeter 12 yıl oldu acısı hâlâ dün gibi sabır versin Rabbim.
(311 puan) tarafından
Basin sagolsun abla :( rabbim mekani cennet olsun peygamber efendimze komsu eylesin rabbim sizlere uzun omir versin :( nur icinde uyusun ...:(
+1 oy
(544 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum baba acısı zordur Rabbim kimseye yaşatmasın
+1 oy
(662 puan) tarafından
Kuzum 1 hafta icinde verilmesi gerekiyor elbiseler persembesine kadar yani 
+1 oy
(385 puan) tarafından
Mekânı cennet olsun ... 
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
Oooffff rabbim sabir versin
+1 oy
tarafından
Kuzum ya rabbim içinize ferahlık versin inşallah :(((
+1 oy
(160 puan) tarafından
Allah sabır versin canm Hiç bisey insanin annesinin babasının yerini alamıyor bi tek onlar bizi seviyorlar gerisi hep yalan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 265 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 553 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 492 göst.