0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Havalar soğudu artık gece veya gündüz 1 saat bide olsa açan var mı yoksa erken mi diyorsunuz bnm evimin karşısı boş ve havaalanı var çok ama çok soğuk evim bugün bşka Bi arkadaşıma gittim sıcacık evi ya 1 yaşına girmek üzere de Bi kızım var 1 saat bile olsun açayım diyorum 

13 Cevaplar

+2 oy
(50 puan) tarafından
Bizimde evin önü boş ama ben kızımı soğuğa alistirdim . Yani soğuktan hemen etkilenmiyor . Biraz geç acicam ben doğalgazı .
(50 puan) tarafından
Crazymother burası buz gibi inanki .. Ankara ayazı birde burası Bağlum yani merkeze göre daha soguk . Ama daha acilmalik değil kapı pencereyi kapatınca ideal oluyor
(44,696 puan) tarafından
Aynen valla ole bende ankaradayim
tarafından
Benimkide öyle kuzum 12 ye kadar uyur maşallah rabbime nazar değmesin ama ben kiradayim yani ev alana kadar ikinci çocuğu düşünmüyorum.
Ev alayım ikinci çocuğu yapicam .
Hem kira hem ikinci bebek beni zorlar .
Ben çok takintiliyimdir kıyafeti maması ayakkabisi .
Ilgisi düzeni uykusu bakıyorum gorumceme salı vermiş gitmiş:)
Ev alıp borcu bitsin 5 senelik .
Kızım 6 yaşındayken yapıcağım:)
Ne mutlu sana canım
(50 puan) tarafından
Çocuk rızkı genişletiyor zaten . Bizimde şuan durumumuz hiç yok . Ama eskiden daha kötüydü kapıcı dairesinde oturuyordum kızım olduktan sonra daha iyi bir eve geçtik. Bu kızimda ne olur bilemem ama rizkimizin artacağını biliyorum Allahima inanıyorum
tarafından
Rızık tabi artar canımda bezi maması vs konusunda rizki atar tutupta ev alacak kadar artmaz yani  :) Ama enerjime gelince artarmi bilmem :) herkesin düşüncesi farklıdır cnm
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Bizim ev de sicak oluyo cnm acmayi düşünmüyorum bn daha..ama seninki soguksa ac tabi 
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Evde bebek varsa acilmali bnce kış  gelmedi ama soguk sonucta 
(14,032 puan) tarafından
:Dddd ismiAsk güldürdün :D
(10,411 puan) tarafından
Rabbim hep güldürdün tatlımmm(•‿•)(•‿•)
(1,113 puan) tarafından
:))) hic sorma onlar uyudukca bakiyorum suanda 10 dakikadir uyuyolar mesela
(10,411 puan) tarafından
Ahh canimm sen dinlenmeye çalış Rabb'im sana güç kuvvet versin inşaallah bebişlerine uzun ömürler versin inşallah
(1,113 puan) tarafından
Aminn canim hepimizin cocuklarini Allah bagislasin
+1 oy
(1,693 puan) tarafından
erken  daha canm
+1 oy
(582 puan) tarafından
Bizim evde en üst kat bizim evde soğuktu yün yelek giydirdim bakalım gece soğuk olursa acicam galiba bende 
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Yok erken dah kuzumm hem daha tsortle duruyoruz biz 
+1 oy
tarafından
Kız daha dur bizim ev hamam gibi şimdiden başlarsak yakmaya kışın sonu gelmez valla
+1 oy
(5,920 puan) tarafından
1 yaşında oglum var iki gündür uzun kollu giydiriyodum atlet corap pijama, falan. İki gün önce tişört sort takılıyorduk Bi anda spgudu sanki hava Bi günde kış geldi gibi oldu ama dogalgazlı acmayı düşünmüyorum daha
+1 oy
tarafından
Ne kişi kız burasi yaniyor
+1 oy
(326 puan) tarafından
canim suam iyi gibi kasim ilk haftasi dogum buyuk ihtimalle 1 ay daha boyle idare ederiz herhalde esimle ama doguma giderken acip gitmeyi dusunuyoruz bebisle dönünce üşümesin minik :)
(14,032 puan) tarafından
Bence de açın canım ben nisan da doğum yaptım 15 20 gün yaktık valla bebeğim usumesin diye
(326 puan) tarafından
aynen canim hasta olmasin minikler :)
+1 oy
(675 puan) tarafından
Biz hala klimasız evde duramıyoruz sabaha kadar sürekli açık klima yoksa sıcaktan uyuyamıyoruz :(
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yanıyoz yanıyooozzzz ne kombisi gece cam açık yatıyoz :D 
+1 oy
(580 puan) tarafından
kiz ne kizi biz ysniyoruz daha kilimayi kapatmadik 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.