0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Resmen 8 gün hala adet olamadım ne belirti var ne ağrı olmak yapabilecek birseyim var mı evde yaa çok zor oluyor böyle adet olmayınca sinirlerim de bozuldu resmen içtiğim ilaçlara da baktım yan etkisinde öyle birşey yazmıyor ne yapabilrim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Test yaptnmi kuzum
tarafından
Yapmadım çünkü hamile olmam imkansız o kadar ağır ilaçlar içtim ki imkansız yani olsa bile zarar verirdi
tarafından
Kuzu başta imkansz deme Rabbim büyük belki ictgn ilaçlar stres hava degsmi bile ertrliyormus

İmkansz deme dedgm de annem kardesme hamileyken ne ilaçlar içti düşsün diye 45 yaşında hamile kaldi Cnku sandgn üstüne kanepenn üstüne cikti atladi sığan suyu içti tuvalete gitti ikindi dusmesini istedi eski kafa babam yüzünden sonuç doğrdu ondan dedim insallah gönlünde ki olur ❤️
tarafından
Rabbim nasip ettikten sonra ne yaparsan yap olur zaten benim kaynanam da eşime aynı şeyleri yapmış traktörlerin üstünden atlamış en ağır işleri yapmış ama yine eşime zarar verememiş ama ben mide ilaçları içiyorum ağır ilaçlar yani o yüzden zarar verirdi doktors da dedim adet gecikti diye direk havalardandır dedi test bile yapma gereği duymadı doktor içtiğim ilaçlardan yani
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Hayirlisi olsun
tarafından
Hayırlı olacak bir durum yok maalesef
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin ama bnce bkle her zmnki gibi yine üzülen sen olma :(
(442 puan) tarafından
Sakadanda anlamiyorsun mizom ya:((
tarafından
Şaka Maka bna kimliğinle gel ona göre konuşaym mizom fln hyrdr
(442 puan) tarafından
Mizommmmm☺☺☺⚘⚘⚘⚘⚘⚘
tarafından
Tmm la hahha yeminle çok ağır şeyler derdim sna öptüm seni :))
(442 puan) tarafından
Bendr optummm :)))
0 oy
(3,025 puan) tarafından
Test yapabilirsin 
tarafından
Teste gerek yok çünkü yüzde yüz eminim hamile olmam imkansız çok ağır ilaçlar kullanıyorum çünkü
0 oy
tarafından
Ilaclardandir canim etkisi yazmasada
tarafından
Dimi bende öyle düşündüm ama 2 gün ilaç içmedim yine gelmedi başka ne yapabilirim gelmesi için
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Benimde bugün tam 7 gün olmuştu cnm hiçbir belirti vs. Birşey yoktu ama bugün oldum cnm şükür resmen hacı yolu bekler gibi bekledim ama :-)) geçen seferde 10 gün geçmişti havalardan falan sinir stres etkiliyor geçikmesini cnm inşşalh gelir 
(2,974 puan) tarafından
Aynen çok sinir bozucu birşey hep kafanda takılı duruyo
tarafından
Geliyor mu gelmiyor mu belli değil bide rahatsızım çok zorlanıyorum olsam da kurtulsam 1 ay rahat ederim diye bekliyorum ama olmuyor bir türlü
(2,974 puan) tarafından
Eğer kesin hamile değilsen sağlık ocağından adet söktürücü yazdır cnm
tarafından
Maalesef onu kullanamam çünkü biraz ağır ilaçlar kullanıyorum bide onu kullanırsam zarar görürüm bağırsaklarımda kist var
(2,974 puan) tarafından
Hm geçmiş olsun cnm inşallah tez zamanda şifa bulursun sağlığına kavuşursun
0 oy
(580 puan) tarafından
benimde 10 gun gecmis insallah olurum bazen 1 ay olmuyorum buda ondandir ins

regl olmsk istyomm 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 173 göst.