0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından

Kızlar ben bu beşikten aldım doğumdan önce ama daha hiç kullanamadık oğlum bebekken uyumadı hiç 8 aylık olana kadar falan sonra döndü düşcek dedik sonra tutundu düşcek dedik şimdi yürüyo düşcek diyoz bu beşik ne işe yarıyor ya anlamadım ben doğum yapcak olan

image

almasın bunu siz kullandınız mı 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla Oğlanların beşiği bundandı kaç sene kullandım hiç düşmediler seninki nasıl düşüyor anlamadım
tarafından
Kimi bebek duraksiz oluyo benim kızım düşecekti kafa üstü az kadı tuttum verilmiş sadakmiz varmış yani demem o ki yaramaz bebekler varsa veya bebek yani dusebilir kesinlikle o şekil yatirmayib
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
normal besik
(342 puan) tarafından
Nasıl yani?
0 oy
tarafından
Ahhaa aynen bende anlamadım  park.besik.almadigima pismanim o sallanan kismi söktük oylece yere indirirdik  bizde düşmesin  diye
(342 puan) tarafından
Çok dönüyo öylede düşse sıkıntılı ki kaç aylık yatırıyormusun öyle :(
tarafından
Canim dönerken  dusemez yan taraflarıyla  indirdik 17 ayljk
tarafından
Benimkide aynı şekilde sallanan kısmını yere indirdik öyle yatiyo 16 aylık
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Çocuk nerde uyuyor?
0 oy
(16,707 puan) tarafından
Valla en rahatı park beşik. Ayaklanmaya başlayınca ara katı çıkardım şimdi park olarak kullanıyoruz 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Nasıl düşsün ki bundan :ermm:  Benimki bunun yandan çekmecesiz olanı. Doğduğundan beri kullanıyoruz, şuan 14 aylık. Ayağa kalkıyor ama hala düşemez yani. Endişenizi anlamadım. 

tarafından
Benimki 1 yaşındaydı kafasını yere egmesiyle yere kafa üstü düşecekti Allah'ın işi ise tam hafif deymis tuttum ihtimalleri göz önüne getiriniz lütfen bu bebek ne ypacgi belli olmaz
tarafından
Benimki 15 aylık ve bu besikten düştü nasil olduğunu anlamadım bile bildiğin tutundu ve kafa üstü düştü yani alnının sağ tarafına allahtan verilmiş sadakam varmış birşey olmadı şimdi park yatakta yatırıyorum
tarafından
Ve kızımda öyle yaramaz bir kız değil yani keşfetmeye çalışıyor herşeyi meraklı zeki kızım benim :)))
Yani her bebek düşebilir bundan
(2,692 puan) tarafından
Ön parmaklıklı kısmın boyuyla alakalı bir durum bu. Beşiğin derinliği yani. Benim oğlum çok hareketli ve boyu da uzun ama şuan ayaktayken parmaklıklı kısım bayağı uzun duruyor düşemez yani. Ben bizimkine göre yorum yaptım o yüzden.
0 oy
(396 puan) tarafından
Büyüyen beşik tavsiye etmiyorum bnce kullanışlı değil normal bi beşik alipndaha sonra odasını kurup yatağında yatırmak çok daha mantıklı alan bir sürü arkadaşım var sallanan kısmı çıkarıp altını yatak gibi hiç kullanmadılar bile gereksiz masraf anne yani beşik daha rahat bunlar oldukça büyük yatak odasına sığmıyor 
0 oy
(447 puan) tarafından
Bende alacaktım herkes kullanamadım diyince anne yanı taşınılan beşik aldım 4 aylık Bi kaç aya kullanamaz montessori yataga geçiş yapmayı düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Haticeipek (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 925 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Frover (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 536 göst.