0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar aksaraydaym çok fena sallandik esimde maca gtmisti evde kizimla tektik uyuttum yatak odasina besige koymustum bnde tv izliodum koştum yanina hemen usutume elbise aldim onuda aldım çıktık disari yeni grdim eve off ya çok kotu kizimi düşündüm direk o sallanma sirasinda koştum yanina

11 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Ayy bu ne yaa :'(
-Reklam-
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Gecmis olsun canım Allah beterinden korusun Inşallah
0 oy
(442 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
0 oy
(65 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun hepimizi inşallah
0 oy
(27,160 puan) tarafından

Rabbim ümmet-i muahmmedi korusun insAllah  

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bu sene kıyamet kopmaz inşallah :=( yangınlar üst üste. Bir yandan virüs. Bir yandan şehit haberleri geliyor. Bir yandan su sıkıntısı çıkti. Cinayetler,Zinalar,Hirsizliklar....Ve daha neler neler :=( 

Allah yar ve yardımcımız olsun.
0 oy
(75 puan) tarafından
Geçmiş olsun annemlerde aksarayda onlarda bayağı korkmuş 
tarafından
Hangi mahalledeler kuzum bn hacılar harmanındaym
(75 puan) tarafından
Büyük bölcekteler
0 oy
tarafından
Bizim bura çok şiddetli sallanıyor 4 sefer dir ve bilim adamları 7 ve 8 şiddetinde bekliyor bizde yüregimiz agzımızda burda korkudan kimse yatmiyor Rabbim korusun inşallah :(((( gece hiç yatmiyorım sürekli kızıma bakıp aglıyorum pskolojimizde gitti..... 
(1,134 puan) tarafından
Orası neresi canım
tarafından
Dogu canım burda bekliyorlar inşallah olmaz çok korkuyorum ve 4 depremdede evdeydim kızımla :( çok etkilendik
(1,134 puan) tarafından
Ooff benimde piskolojimi en çok bozan şey şu depremler virüsten bile daha etkiliyo beni rabbim korusun sakin ol canım dua et
tarafından
Bazı insanlari görüyorum çok sakinler eşim dahil soguk kanlılar ama hiç öyle olamıyorum Amin hiç biyerde Rabbim zeval vermesin içeri girsen deprem dişarı çıksan virüs eve girmek bile istemiyorum ama mecbur
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Hangi taraftasin canim biz tokideyiz felaket sallandi burasi yerdeydim bide ben cok korkunctu yaa gecmis olsun Rabbim beterinden esirgesin insallah ta tekrar olacak diyorlar bilgin varmi
tarafından
Ben hacılar harmanındaym kuzum
0 oy
(236 puan) tarafından
Bende Aksaray da yaşıyorum bizde yeni girdik eve Allah korusun çok korktum iki tane yavrum var onları aldık eşimle hemen dışarı attık kendimizi:(
tarafından
Ben hacılar harmanındaym kuzum sen hangi bolgedesin
(236 puan) tarafından
Ben küçük Bölcek teyim canım
0 oy
(292 puan) tarafından
Benim koynumda yatıyordu nasıl aldım kucağıma Allah biliyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 612 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 764 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde &Sukufe& (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu

374,613 soru

11,204,311 cevap

34,506 kullanıcı

...