0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Amine dogdu 40 i cikana kadar paylasmadim nolur nolmaz diye ki hergun aman paylasma nazar deger falan dedi benim.aklmda kesiyo paylasmadim 2. ayindan sonra whatsapta bide burda cok nadir paylasip siliodm neyse whatsapta paylasinca komsular gosteriyomus nene torunun cok guzel die oda her seferinde sana paylasma diyom dio sanki onun cocugu vallahi cok sinirlerm bozuluodu ki esimde blio bu konuda hemen sinirleniyorum cocugum hakkinda kendim kararlar alablrm bu kendi annem dahi olsa sinirlenirim bse olmaz diodum bugun artk doldum heralde paylasmamstm bile resmini suan annemdeyim 1 haftalgna geldm esimle goruntlu konusuodum oda annesine gtmisti anneside amineyi sevdi telefondan iste ordan yine dedi ben sana paylasma demiyommu die sinirle dedim paylasirim benim kizim degilmi die oda oku ufle ozaman dedi dedim merak etme ben okuyup ufluyorm esim sinirlendigimi anladi ne okuyon hele de bakim dedi gulerek oda ordan ayetel kursi oku dedi dedim ben butun dualari okuyorm sen nazar etme yeter sizce haksizmiyim??

He bide ayda 2 kere kesin gdiorz ona amineyi sevsin die ben bayramdan beridir anneme gelmedm hastalk var die cuma sabahtan ona gttm sos yapmak icin dedm bursaya gdicez amine nenesiyle dedesini gorcek izin almak icin demedim ki almamda ondan izin bursadada cok korona varmis dedi korona heryerde var dedim yasadgmz yerde bursanin inegol ilcesi kendi kapidan iceri grmiyo dedm bse olmaz die halbuki gezmiyorum bile ben ondan daha cok dusunuyorm bebegm var otur evde diom uzun oldu kizlar okuyun haksizmiyim??

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın      
(2,104 puan) tarafından
Vallaha yeter cok sinirlerimi bozuyo ya
tarafından
Ben de çocuğum hakkında kimseyi karıştırmam haklısın yani ama ilk başta da hemen tepki veririm he demem o yüzden beni bilirler bir şey diyemezler baştan tavrı koymak çok önemli
(2,104 puan) tarafından
Birdaha aynisi olursa kendi cocugum hakkinda kendim kararlar alablrm kmse karsmasin dicem valla
tarafından
Söyle kız sen sinir olacağına onlar olsun
(2,104 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Kız bende inegöl de yaşıyorum :) aman kaynana degilmi sanki herşeyi birtek kendileri bilirler gelinlerin dünyadan haberi yok sanırlar 

(2,039 puan) tarafından
Ozdilegin karşısı canım biraz uzak size :)
(2,104 puan) tarafından
Heee iyimisss biliyorum ozdilegi covid yokken her haftasonu oralardaydk ☺️
(2,039 puan) tarafından
Belkide çok karşılaştık :) bizde sık sık giderdik ama aylardır en fazla 2-3 defa gitmisimdir
(2,104 puan) tarafından
Belkide ☺️ ilerde belki bilerek karsilasirz ☺️
(2,039 puan) tarafından
Kısmet canım şu dönem bir geçse hayırlısıyla evlerde tıkılıp kaldık
0 oy
(947 puan) tarafından

Ahh bu kaynanalar ahh :D lafını esirgeme kuzum esirgersen her şeye karışır

(2,104 puan) tarafından
Valla beni krize sokuyo ya ama eve gdim muammere dicem annen brdaha oyle derse dicem benim cocugum kendim karar veririm ne yapcagma kims3 karsmasin die
(947 puan) tarafından
Dememen hata yavru zaten
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Böyle okudukça bebek doğunca benimki daha beter olacak diye korkuyorum
(2,104 puan) tarafından
Vallaha en basindan tavrini koy ben koydmadgma pismanim bdaha olursa susmucam
(2,297 puan) tarafından
Eşim ondan tarafta ben koysam ne ki :))
0 oy
(2,722 puan) tarafından

Benimde kayinvalidem  degilde anasi  cok arsız  geçen  gün  görüntülü  esimin yegnini aradik konusuyoruz esimin ananesi ordan atladi direk küfürle  karışık  cocugu biyere atma diyip küfretti  ki oldugunda  bile yüzüne  emoji koyup atmıştık  o görüntülude gördüğünde  internet  zannetti kızdı  esimde ona kizdi suratına  kapattirdi telefonu:D

Hepsi cok bilmişler  Allah'tan  esime kimse bisey diyemiyo hepsinin hakkindan geliyo benimde arkamda  durur sagolsun

(2,104 puan) tarafından
Valla bende sonunda tamamen caticammm
0 oy
(161 puan) tarafından
Böyle kaynamaya ağzının payını verenlere bayılıyorum harikasın bebitom ağzına sağlık valla içimin yağları gece gece bu postunla birlikte akıp gitti :))) 
(2,104 puan) tarafından
Valla ben karsmda kim olursa lafimi esirgemem bide yuz kere ayni seyleri soylemeleri hosuma gtmez

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 336 göst.
4 saat önce Aile kategorisinde Uykuluanne (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,469 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 219 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sevcan34 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.