0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
Nst ye bağladılar biraz sancı çıktı bebek baş aşagı dönmüştü yine makat gelişi dönmüş açılma yoktu suyum degil suyun gelmemiş dediler gönderdiler kan verdim idrar verdim baktılar

3 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
gecmıs olsun canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(2,011 puan) tarafından
Âmin allah razı osun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Su zaten çok geliyordu canım sen iç çamaşır ıslanmış demiştin sadece su birden geliyor baya bı ben tutamamıştim istemsz gelmeye devam ediyordu onda anlıyorsun zaten
(2,011 puan) tarafından
kuzm suyum geldi derken sızma oldu dedim baya bi islanmisti ve ilk defa böyle çamasır suyu gibi kokan bir şu vardı iç camasirimda akıntı gibi değildi idrarin kokusu belli zaten
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Yanlış anlama telaşlandırmak ya da korkutmak değil amacım ancak 34 haftalıkken gece parça parça suyum geldi yatakta avuç içimden biraz büyük ıslaklık oluştu. Hastaneye gittim bez kıydı, baktı su değil dedi. Eve geldim falan derken sancım başladı tekrar gittim meğer o suymuş. Sabahı doğum yaptım sezerynla
(2,039 puan) tarafından
Benimde ilk parça parça gelmişti 1 avuç kadar geldi 15 dk. sonra tekrar o şekilde derken birkaç saat sonra şarıl şarıl akmaya başladı
(2,011 puan) tarafından
lavaboya gidecektim kendimde kötü bi koku sezdim başımı aşağı erdim çamaşır suyu gibi bir koku vardı bir baktım iç camasirimbaya ıslanmış akıntı değil bildiğimiz suydu ve kokladim idrarin kokusu belli ama ilk defa bende böyle bir okul vardı resmen çamaşır suyu kokusuna benziyordu
(1,292 puan) tarafından
İnşallah sorun yoktur dedikleri gibidir
(2,011 puan) tarafından
inşallah nst de sancı çıktı doğumu başlatacak kadar çok yok dedi 60 80 vuruyordu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 319 göst.
0 oy
4 cevap 391 göst.
0 oy
4 cevap 270 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 525 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizliiii (2 puan) tarafından soruldu

380,112 soru