0 oy
1,168 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çoğunuz bilir ben koronaya yakalandim hemde hiç olmayacak bir zamanda bunu fark ettiğimizde hazırlıksız yakalandık ve ben çok çok kötü atlattım evde geçirdim çünkü hastanede yer yoktu neyse esas konumuza gelecem 14 gün boyunca eşimle ikimiz karantinada kaldık ve ben ayağa bile kalkamıyorum bu yüzden yemek yapamıyorum annem sağ olsun 14 gün boyunca yemek yapıp gönderdi bize baktı kaynanam ise sadece bir kere tavuk yolladı onuda annem aradı senin tavukların var birini kes yolla köy tavuğu çabuk toparlanmalarında yardımcı olur deyince yolla onun dışında bide domates yolladı başka da bir şey yapmadı beni bir kez olsun aramadı nasılsın diye hep oğlunu aradı oda 2 günde bir bide sadece 2 kere görmeye geldiler onun dışında hiç umursamadılar bizi. Neyse ben virusu atlattım daha oh demeden bağırsaklarımda kist olduğunu öğrendim yine yataktan kalkamadım bu sefer de annem aldı evine getirdi beni 1 haftadır annemdeyim bir kere olsun kayınvalidem ne aradı ne sordu hatta annemlerin kapısına kadar geldi beni görmeye girmedi annemlere bile selam vermedi habersizce gitti çok zoruma gitti sonuçta ben onun herseyinde onun yanındaydım eşimin halası öldü geçen hafta perşembeydi annemler geven hafta pazar günü taziyeye gitti onlara ben hasta olduğum için gidemedim ve kayınvalidem olsun eltim olsun kayınpederim hiç biri arayıp sormadılar beni görmeye gelmediler 1 aydır annem bakıyor banada eşime de hala daha annemdeyim siz benim yerimde olsanız ne yapardınız iyileşince onlarla konuşmaya devam eder miydiniz onlara gider miydiniz eskisi gibi onlara davranır mıydınız annemin ev sahibi bile benim annem de olduğunu öğrenince kadın sadece bana özel hasta çorbası yaptı mideme iyi gelir diye ve kadın eğer yetmezse söyleyin tekrar yaparım dedi üstelik kadın çalışan biri düşünün 

21 Cevaplar

0 oy
(119,275 puan) tarafından
Uzulme busra hepsi ayni
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 524 göst.
0 oy
35 cevap 610 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy