0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Merhaba kozlar bugün test yaptım pozitif çıktım malesef perşembe 10 kat merdiven çıktım 6aylık kızımla terledim soğudum üşüttüm sandım cuma kızımı doktora götürdüm biraz boğazı kızarmış dedi ilaç yazdı bende iki gün müthiş baş ağrısı ve yüksek ateş oldu arada dün test yapalım dedik yapam yerin mesaisi bitmiş. Ama 2 gün çok kötüydüm 2 gündür çok iyiyim ve ben evde rahat dolaştım acaba evdekiler pozitif oldu mu bebek kesin olmuştur dedi doktoru verdiğim ilaçları ver dedi bugün gelecekler daha ne yapacam bilmiyorum fikir lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok gecmis olsun hemserim rabbim tez zamanda sifa wersin 
(292 puan) tarafından
Amin camım inşallah ne yapacağını bilmemek çok kötü
(6,053 puan) tarafından
Hic bi fikrim yok canim umarim bilenler cikar
-Reklam-
0 oy
(292 puan) tarafından
Kızım ayağımda uyuyor başka uyumuyor o biraz zor sa şükür şu an iyiyim eşim ve kaynım evde yaşıyoruz bizde belirti yok diyorlar şu anda çift maske taktım sürekli mı takacam bu nefes aldırmaz ki
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evdekiler de test yaptırsin cnm gerçi belirti yoksa yapmıyor lar ama belirti var vs deyin yapılsın karantina tek odada dur olmadı yoksa onlar da 
(292 puan) tarafından
Yarın test yapacaklar bugün gördüğüm kadarıyla temaslıyız diyince temaslı kişinin tcsşni alıp test yaptılar
(12,777 puan) tarafından
Yok cnm belirti yoksa yapmayan hastane var  ins çıkmasın tabi de gene de karantina da kalsın onlar da
(62 puan) tarafından
Evde biri pozitifse zaten diger evdekilere bulasma olasipigi %90 dir. Enistem olmuştu ablaminki negatif cikmasina ragmen doktor test yanilabilir dedi tat ve koku alamiyordu ablam yinede negatif çıktı doktor sende de vardir evden cikma ddi
0 oy
(292 puan) tarafından
Anne sütü antikor oluşturur diyorlar nasıl emzireyşm sağıp mı versem yoksa normal emzirsem mi
0 oy
tarafından
Bugün benim 13. Günüm karantinadayım canım şükür bizim evdeki kimseye bulaşmadı bebeğimi de emzirdim 2 maske takarak mesafeli durdum hepsine kızıma hep abisi baktı günlük c vitamini al limonlu su iç iyi beslen bol bol su tüket geçer inşallah
(292 puan) tarafından
Hiç iştahım tok
tarafından
Benimde yoktu canım ama mecbur yemelisin
0 oy
(62 puan) tarafından
Bizde olduk evde kaldık yemene içmene dikkat edeceksin limon sık suyunu iç c vitamini önemli sarımsak soğan bunlarda iyi ben bide limonlu ihlamur içiyordum atlattik çok şükür 
(292 puan) tarafından
Darısı başımıza inşallah
0 oy
tarafından
Eve gelenler evdekilere de test yapiyorlar . Ben de dün pozitif c8ktim . Geçen hafta 5 yasinda kızım ateşli hastalık geçirmişti muhtemelen geçirmiştir o dediler 2 aylık kızım var onu korumaya çalışıyorum 
(292 puan) tarafından
Benim kızım da 6naylık çok düşkün bana kimsede durmaz o derece hşssetmiş gibi beşiğe koyuyorum uyanıyor yanımda olmak istiyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 470 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 144 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...