0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Allahimm okadar sınır oldumki o kadını bana vereceklerdi o şerefsizin ağzını burnunu kırardım Allahim bide gülerek anlatiyo 

6 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cunku serefsizligi icine sindirmis ne desen ne yapsan hazmetmez 
(205 puan) tarafından
Allahim nasil sınır oldum yaaa pişkin pişkin guluyo ya eşine yazık
(6,053 puan) tarafından
O....lundan zorla insani gunaha sokuyorlar adam essek gibi calisir ewine bakar boyleleride helale haram katar iste
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Seymi kadin adami birakip abi dedigine gitmis o mu sonuna yetistim onun ama cok canim sıkildi adama ağlayisina falan 
(205 puan) tarafından
Aynen o yaa sen nedion vallaha adama cok üzüldüm
(30 puan) tarafından
Kadinin piskolojik sorunu var gibi yalniz
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Normal değil kadın bide bana kurgu olabilir gb geldi bi erkek 2 yıl aldatıldığını nasıl anlamaz sacma
(1,717 puan) tarafından
Canım öyleleri cok sinsi kurnaz oluyor. Sinsi sinsi işlerini götürüyorlar. Bi yemek dagıtan kadın vardı iş yerinde bazı kişiler duydu. Ben zaten biliyordum ilişkilerini. Hep beraber ofisin önünde otururken muhasebeci o kadına senin mesutla ilişkin varmıs dedi. Yok dedi yeminler etti cocuklarını üstüne. Patron vardı dur bari cocuklarının üzerine yemin etme dedi. Sonradan itiraf etti evet evet dedi ve 3 sene görüstüler. Adam sonra gitti telefon İnternet üzeri görüşmeye basladı lar. Genelde öyle kadınla 2 telefon kullanıyor. İşten cıkar Ken kapatıp dolabına koyuyor sbah gelincede telefonu acıyor. O yüzden yakalanmıyorlar
(1,974 puan) tarafından
Neler duyucaz suna  bak Allah ıslah etsin mutsuzdan bosan ne yapıyosan öyle yap ama bazıları heyecan arıyor galiba
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle cnm. Kalabalık iş yeri ortamlarında cok seyler oluyor görüyorduk. Vallahi evliler bekarlardan beter. Bekar kızlarda evli adamlarla görüşüyor anlamadım ben. Harita mühendisi Bi kız vardı oda evli hak ediş müdürüyle ilişkisi vardı o adamın sayesinde ehliyet aldı bir sürü ceyrek aldı. Kılık kıyafet o biçim. Lüks renstoran larda yeemge gitmeler neler neler. Vallah dünyanın sonu geliyor
(1,974 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum ya bisey diyemiyorum artık pes
(1,717 puan) tarafından
Evet cnm buna benzemez bircok örnekleri gözümle gördüm ben. Cok insanla calısınca farklı farklı seyler duyuyorsun
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Nolmuş kız oglandan dolayı televizyonu unuttum
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Kendinden 28 yas büyük adama gitmiş o mu. Ay o kadınsa yemin ediyorum parcalayasım geldi. Tamam yuvana mutsuzsun kacmıssın. Birde orada alaya alır gibi gülmeler konusma lar  cok sinir oldum. Birde adamın gözünün içine baka baka bu cocuk senden degil diyor. Ne kadar basitleşti hersey. Adam kadının yazdıgı yazıyı okuyup aglayınca cok üzüldüm adama. 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Nolmus ki izlemedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 395 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...