0 oy
802 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar esim ozel sektörde çalısıyor sabah 7,8 gibi cıkip aksam 10 11 e kadar gelmez 1 .5 yildir evliyiz tartistim konustum ama degisen bisey yok ertesi gune birakinca is gidiyor kazanamiyor   ama bizde evde bebegimle onu bekliyoruz oturdugumuz semtte kimsemiz yok ne bir arkadas ne bir akraba. Çok skiliyoruz durumu anlatiyorum ama hep kavga ediyrouz ben kimin icin calisiyorum felan diyor hep ben cok para degil sadece esimle olmak istiyorum. Varmı boyle kocasi gec gelen isten sizlerde tartisiyormusunuz

11 Cevaplar

0 oy
(9,232 puan) tarafından
Kendi isteğyle mi o saate kalıyor
tarafından
Şoyle diyim evet kendi istegiyle ama kalinca da para kaznaiyor
(9,232 puan) tarafından
Cnm normalde kazandğı yetmiyorsa o da napsn mesaiye kalıyordur size daha ii bakabilmek adına, ama 10 11 çok geç. Benim eşim bazen 8 de geliuor o zman bile kızıyorum. Konuş anlat eşine bebeğimizn bu zamanları tekrar gelmeyecekk bizle vakit geçir de. En azından belirli gunler erken gelsjn
tarafından
Soylemmedim mi canim bu kezde diyor bu vakitlerde calistim Allah veriyorken calismak laizm sonra calisamam. Oyle diyince dilim baglaniyor
-Reklam-
0 oy
(468 puan) tarafından

Benim eşim biraz geç kaldı mı hemen mesaj atıyorum nerdesin diye merak ediyorum bir şey mi oldu bazen şeytan dürtüyor ara nerde kaldı bu diye:woot:

0 oy
(13,877 puan) tarafından
Benim eşimin kendi işi sabah 12.30 a gitti ama hala gelmedi. Kafasına göre takılıyor.  Bende zamanında gıtmiyor diye kizıyorum.
tarafından
Yaa ben hic is gunu o ssate kadar kalmadi esimle
(13,877 puan) tarafından
Kimseye hesap vermiyor diye kafasına göre takıliyor.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnde senin durumundayım eşim  esnaf ve hep geç geliyo her zaman  hiç tatil yok ...... Çok zor bi durum onuda anlıyorum bizim için ama Bnde çok yıprandım oğlum çok huysuz....
tarafından
Aynen bende çok sıkıldim artik bugun mesaj attim dayanamiyorum diye
(3,532 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum..... Çok sıkıldım bende
(146 puan) tarafından
Benimkide aynen ama 5 yildir alıştım artik elden birşey gelmiyor
0 oy
(146 puan) tarafından
İdare edecen ne yapa can mutluysan seni üzmüyorsa benim eşimde 12 de 1 de geliyor ne yapalım ekmek parası 
tarafından
Haklısın sanır bu yoruma ihtiyacim vardi
0 oy
tarafından
Ayni postu az önce de ben açtım ilgisiz kaldık resmen :))
tarafından
Valla oyle :((
tarafından
Telafisi olur inşallah canım
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benim eşimde geç gelir aynı şeyleri söylüyorum bende o gelene kadar 7 aylık bebeğim uyuyor  geç geldiği için
tarafından
Aynenn benimde 7 aylik..
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Suan ayni durumdayiz kendini anca eve atiyor sonucta bizim icin calisiyor kalkipta bisey deme hakkim yok ay basi gelince yeme icme para beklemeyi biliyoruz ama
tarafından
Çok haklısın ama belki gün içinde gorüstugun bir bacın bir arkadasin bir komsun vardir benim esimden baska kimsem yok kimseyi bekledigimde bu kadar kirici konusma..
(5,272 puan) tarafından
Hayir canm bi semtte hicbir arkadasm komsum ve ailem yok aksama kadar evdeyim kizimla
0 oy
tarafından
O çok zor eve geldimi bu sefer yorgunum uykum geliyor der eşim öyleydi garsonluk yapıyordu ve sürekli geç geliyordu hiç istemiyordum en son bıraktı çok şükür kurtuldum
0 oy
(264 puan) tarafından
Valla şu devirde hele korona davasından sonra bak tutan parmağını yalar hesabı çalışabiliyorsa sıkıntı yok çalışmıyorsa otur dert et bence millet açlıktan kırılıyor 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Evet 6 da cıkıp 11 de geliyor haftada iki günde hiç gelmiyor 6 da cıkıp taa ertesi gece 11 de geliyor. İşi dolayısıyla daha hiç kavga etmedik. Gerci siz ye evlisiniz. Yeni evliyken de işi boyleydi hatta 10 gün turlara gidiyordu mecburi alıstım ben olmamasına

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 545 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 399 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gizemlik (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,073 göst.
26 Haziran 2020 Aile kategorisinde Sabina_sabinaa (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,583 göst.