0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (3,198 puan) tarafından

image

acaba hosunami gidiyor bilmiyorum cunku kovalari dususrdu ve basti kahkahayi seslenmiyorum ama kriz geciriyorum artik sabrim kalmadi olmaz yapma hayir demiyorum bunlati deyince inadina yapiyor heerseyi bu yaramazligi yaptiii atttiiim diyoo gelde kiz ama sessiz kalmayi sectim artik 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Ohoo o bişey değil iki tane tatlı sipam var soğanların sarımsakların kabuklarını soymuslar heryere taşımışlar. Küçük tontonumu ağzında arpacık soganla yakaladım kaciyodu:)
(3,198 puan) tarafından
Ah ah bu sipalar yokmu insAllah kiymetimizi bilirler tek istegim bu bu kadar sabrettimi gorse ilerde napar acaba :)
(1,330 puan) tarafından
:D :Dsizinki yine toparlanır geçer yeni yikanmisss halıya sen git buzdolabından çilek reçelini al mavi beyaz halıya dokk üstüne birde silicem diye uğraşırken dahada batır üst baş heryer dolap felan gormeyinnn :D videoya çektim hatıra kalsin
(1,165 puan) tarafından
Mutfağa geliyo benim kizacagimi bildiği şeyi alıp arkasına bile bakmadan kaciyo. Yüzünde öyle tatlı bir muzurluk ifadesi varki dünyalara bedel. Çok ozlucez bu günlerini.
(1,330 puan) tarafından
:D dogruuu vala bizimkine biz kızıyorum diye iandina basindan aşağı biseyler döküyor biz hayvancılık yapıyoruz Alalh nasıp ederse inşallah, dün samani almış başından aşağı dokmuss gelde çıkar saçın içinden bide misafir gelicek diye suslen puslen tokalar kolyeler dantelli çoraplar. O halde  ahıra girmisss :D
(1,165 puan) tarafından
Bende iki tane erkek sıpa var belki benim de hi kızım olur sonra da danteller takılar tokalar görürüz yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim hayırlı uzun ömür versin inşallah  

Sanada Allah gani gani sabır evlat yetiştirmek zor gerçektende  

Ben de 3 aylik hanim efendinin uyumasını bekliyoeum 4 ten önce uyumaz sabah ta 8 gibi mama içer gene uyur 1 den önce kalkmaz :D bizde böyle s sinaniyoruz işte çok şükür

(3,198 puan) tarafından
ayyy canim sanada rabbim kolaylik versin elbet gececek bunlarda zaman iste
tarafından
Allah razi olsun canım öyle valla hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim saglik sihat içinde büyüsünler fazla şikayetçi degilim ben elbet geçecek
0 oy
tarafından
Ahahahah gülmemek elde değil ya bak su yaramaza bağır kız falan demiyorum a sessiz kalırsan oyun haline getirir sakince anlat canim op kiz onu maşallah 
(3,198 puan) tarafından
Inatci cok hemde canim
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Oğlum sadece oyuncaklarını dağıtır onun dışında hiç bir şeye dokunmaz bu attıkları ağır Demir değil mi tehlikeli olabilir canım sen onu uyar hem gittiği her yerde de aynı davranışı sergiler 
(3,198 puan) tarafından
Agir anlamiyorumki birsuru oyuncakta var ve muzikli wglenceli aldim ama yok bakmiyo bile yuzune
(13,211 puan) tarafından
Sen yine de uyar canım Allah korusun kendisine zarar verir ayağına düşebilir bu demir saklama kapları olmadı yerini değiştir bulamasın
0 oy
(49,756 puan) tarafından
ne tatli saclari var masallah ☺️
(3,198 puan) tarafından
Yaa tesekur ederim canim benim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 527 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde nihanimmm (7,481 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 728 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zeliş fatoş (610 puan) tarafından soruldu