0 oy
347 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,557 puan) tarafından
Kızlar emziriyorum ama zayıflamak da istiyorum.  Var mı  önerisi olan.  Bi zayiflama yöntemi?? 

7 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Al bendende o kadar napcam nasıl olacak bilmiyorum 
(5,557 puan) tarafından
Bende  :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım bende emziriyodum dogumdan sonra cok kilo aldim diyet yapamiyordum bir çok sey denedim ama olmadi en son bebegim 6 aylikken meemyi birakti bi cay gordüm insgtramda browntea diye emziren anne kullaniyormu bilmiyorym ama alip bunuda kullanayim dedim en azindan bi denemis olurum.Bir hafta oldu 83 kg den 80 e dustum az biseyde diyet yaptim sonuca inanamadim b3nde kilolarim yuzunden cok uzuluyoedum o yuzden yazmak istedim bir arasitr istersen
(5,557 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hoşgeldin aramıza :) :) 
(5,557 puan) tarafından
Hoş buldum :)
0 oy
tarafından
Ben zayiflayamadm.Gobegim hala duruo spor salonuna yazilcam baska yolu yok.
(5,557 puan) tarafından
Benim de göbeğim duruyor :((
tarafından
Dogumdan once 6 kilo aldim girdim doguma.Dogumdan sonra 10 kilo aldim revami bu:(
0 oy
(74 puan) tarafından
Emzirerek zayıflaniyor deniliyor ama öyle birey yok kişinin genetik yapısıyla alakalı zayıftır emzirir zayıflar 1 yıldır emziriyorum ama hala zayıflayamadım şuan diyetteyim 2 haftada 4 kilo verdim bakalım inşallah böyle devam eder 
(5,557 puan) tarafından
Aynen genetik önemli  su içsem bile kilo oluyor bna :( darısı başıma  ınşallah bende kilo veririrm
(74 puan) tarafından
Aynen canim ben diyet arkadaşı arıyorum yazmıştım katılmak ister mısın 2 3 arkadaş la özelden konuşup yapıyoruz
(5,557 puan) tarafından
Çok iyimiş
0 oy
tarafından
Diyetisyene git emzirme listesi hazırlasın 
(5,557 puan) tarafından
Iyi fikir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 483 göst.
0 oy
3 cevap 87 göst.
28 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MbEr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
13 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Snmlck (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 431 göst.
11 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

377,219 soru

11,288,867 cevap

34,696 kullanıcı

...