0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (13,748 puan) tarafından
Eşim dün test yaptırdı sonuçlar çıkana kadar boş bi dairede kaliyo.

Tavuk suyuna bol sarımsaklı şehriye çorbası

Turşu

Et suyuna bulgur pilavı

Tavuk kızartma

Bide ilikli kemik 

Bunları indircem birazdan.

Eğer koronaysa bunlar faydalı şeyler ya,inada iyi geli mi?

12 Cevaplar

0 oy
(3,754 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herşeyi yiyebilir cnm ver bol bol meyve de yesin 
(3,754 puan) tarafından
Öksürük varsa zencefil ile bal Karışıtırp yesin cnm
Onun dışında sen ne yiyorsan onu yiyip içsin
Bol bol limonlu su içsin
(1,499 puan) tarafından
Eymenim propolisi ersağdan alıyorum çok faydasını da görüyorum
(4,237 puan) tarafından
Esimin calistigi yerde de birsuru kisi korona oldu hergun korkuyla yasiyoruz bnde diyorum bagisiklik guclendirici biseyler kullan diye ben hamileyim kullanabilirmiyim
(1,499 puan) tarafından
Alerjin falan yoksa kullanabilirsin ben kullandım
(4,237 puan) tarafından
Tamam  canim cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sirkeli limonlu ılık su içsin bol bol kuzum kemik varsa kemik kaynat ilikleri çıkana kadar günde üç kere içsin  aşkım bol bol inşallah temiz çıkar sonuçlar :((( yazdıkların da çok iyi gelir ellerine sağlık ♥️

(13,748 puan) tarafından
Ay inşallah kuzum valla  nane limon yaptım bide onunda indircem ;/
İnşallah bunları n hepsi bosadir :/
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Annem hastayken paça çorbası içmiş bayağı iyi geldi dedi, ilikli kemik suyu iyi geliyormuş. Bol bol c vitamini sarımsak soğan sirke
(13,748 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem
(5,491 puan) tarafından
Rica ederim canım, geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşirsiniz
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Cnm geçmiş olsun inşallah değildir yaa bol bol meyve de yesin mandalina çıkmış ondan falan al c vitamini iyi gelir bol su içsin 
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Eğer belirtisi varsa nane limon için bol su içsin bide burnuna boğazına vicks sürsün daha çabuk atlatır geçmis olsun bide merve
0 oy
(454 puan) tarafından
Bğnde aynı şeyleri yedirdim artı sumak yapraıo sabah aç karnına yarım çay bardağı kahvaltı yaptıktan sonra. Tarçınlı zencegel yaptım. Kekik çayı içirdim . Ihlamur yaptım artı su. Çörekotlu bül yedrdim sabahlarıda. Sumak suyu mutlaka al zencefilide vucudu temizliyor çünkü
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bunlar iyi gelir insallah takviye c vitamini kullaniyorlar bide arkadasm demsti korona olmstuda icinde c vitamini olan meyveler tuketsin bol bol kivi mandalina falan Allahin izniyle insallah negatiftir sonucu
0 oy
(48,996 puan) tarafından
bendr sana yazacaktim sabah internet cok kasti yazamadim sonuc cikti mi diye hepsi faydali seyler canim etki eder tabiki
0 oy
tarafından

Udi hindi yağı alın canım günde üç kez içecek birer çay kaşığı ve elma sirkesi içebilirse onuda günde üç kez birr çorba kaşığı içemezse güzelce gargara yapsın boğazını boğazına da iyi bakın yesin güzelce allahin izniyle çabucak atlatır 

Birde bol.c vitamini alsın c vitamini çok.onemli bu süreçte 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Kuzu ya tabi koronaya şu iyi diye bşy bilmiyorum ama duyduklarım bağışıklığı güçlü olsun diye bol su sebxe meyve soğan sarımsk senin yaptkların fln iyi kelle paça sarımsaklı limonlu sirkeli fln içir bide sumağa sıcak su katıp içsin bide kakule al şeker gbi emcek nefesi fln açarmş karanfil emebilr aynı şekilde suya veya çaya katabilirsin sizde yapın kendinize zencefil zerdeçal bunlrda iyi
0 oy
tarafından
Çoğu yazmış canım zaten. Bide ev yapımı yoğurt yedir eşine sifa olur inşallah 
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Evet merviş çok iyi gelır hatta

Soğanı bol sumaklı naneli nar ekşili de yedir oda ıyı gelıo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 108 göst.
13 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,694 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilancann (2,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.

385,473 soru

11,526,573 cevap

35,197 kullanıcı

...