0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tam olarak böyle değil mi cidden daha az bile bunlar 

image

6 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
O kadar sancı çektim ameliyat acısı o gözlerimin içine bakıp gülünce tekrar olsa tekrar senin için herşeyi yaşarım annem değip tekrar tekrar şükrediyorum Allah'a iyiki varlar:-)
-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Kurban olurum canımı verırım ona evlat gibisi var mı be :)

0 oy
tarafından

Şu an bu yazılanları okuyunca gerçekten zormus dedim :D 

Ama onun hiç bisey yapmasına gerek yok ki o uyurken,oyun oynarken, her hangi biseyler yaparken bile onu deli gibi sevebiliriz. :'(

Evlât çok başka coook ... 

0 oy
(830 puan) tarafından

Normal doğum yaptım o kadar çok zordu ki saatler sürdü annem vardı yanimda hastane koridorunda bağırışlarımı duydukça ağlamış kıyamam :)) şimdi evladima bakıp diyorum ki yine olsa yine dogururum iyiki var onlar Rabbim acılarını göstermesin:)<3

tarafından
Benimde öyle 1 gün evde sancı çektim 18 saat hastanede sancı çektim benimle beraber annemde ağladı sonunda sezeryan oldim açılma olmayınca doğumdan 1 hafta sorna dikislerim patladı sabah akşam karnımdan kan geldi bastıra bastıra çıkardılar o kanı enfeksiyon olmasın diye ama şimdi 1000 kere olsa 1000 kere daha razı olurum tüm acılara gidiyorum
0 oy
(359 puan) tarafından
Ayagin sisligi yazan yeri okuyunca normalde 39mumara giyerim boyum uzun hamileyken bi sandalet aliymda rahatca giyerim diye dusundum ayakkabiciya gittik 39 dedim verdi adam imkani yokki girsin 40 denedim olmuyor 41 denedim olmuyor cirt yeri bile kapanmiyo 42 yok dedi adam je kadar utanmistim hala cikmaz aklimdan :)
tarafından
Ahaahha her şeyin ile tamamen değişiyosun ya :)
0 oy
(249 puan) tarafından
Agladim suan inan ki cok guzel bir yazi annelik gercekten cok kutsal bisey uc tane cocugum var ucude sezaryen ama onlara baktkca iyiki diyorum iyiki varlar 
tarafından
Evet bende çok duygulandım Allah acılarını göstermesin cümlenin evladını korusun
(249 puan) tarafından
Amin canim insallah

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 948 göst.
16 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 570 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Doga_DVM (4,371 puan) tarafından soruldu
+3 oy
14 cevap 500 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu